ClickCease

קורס נשימה מודעת

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס נשימה מודעת
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נשימה מודעת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נשימה מודעת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי נשימה מודעת

לימודי נשימה מודעת (rebirthing) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מיוחדים ומבוקשים אשר נלמדים תחת ענפי הרפואה המשלימה, הטיפול והתרפיה ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לטיפול במגוון בעיות גופניות, רגשיות ורוחניות באמצעות תרגילי נשימה שונים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הבאת מטופלים לרמות גבוהות של תודעה לצורך סיוע לאלו בהתמודדות עם בעיות שונות וריפוי של אלו. בנוסף, תרגולי הריברסינג מאפשרים גם שיפור של איכות החיים וקידום לעבר הארה רוחנית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נשימה מודעת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נשימה מודעת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס נשימה מודעת – ריברסינג

שיטת הנשימה המודעת מתבססת על תרגילי נשימה וטכניקות נשימה מגוונות, וכן על כלים שונים מעולמות המדיטציה והדמיון המודרך. הטיפול מתבצע באמצעות נשימה מעגלית מונחית שמטרתה היא להוביל את המטופל לשחרור דפוסים מגבילים וחסימות הכלואות בגופו ובשדה האנרגטי שלו.

הנשימות מאפשרות איזון אנרגטי של הגוף, שחרור חרדות ופחדים, הקלה על סימפטומים וכאבים פיזיים, שיפור תהליכי הבראה ועוד. בנוסף, המטפל מסייע למטופל בעיבוד התכנים העולים במהלך התרגולים השונים ועל כן נדרשים המטפלים לעבור הכשרה מקצועית ומקיפה.

קהל היעד לקורס ריברסינג – נשימה מודעת

לימודי קורס נשימה מודעת - ריברסינג פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, וכן למטפלים שונים מעולמות הרפואה המשלימה אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס נשימה מודעת - ריברסינג

תנאי הקבלה לקורס נשימה מודעת (ריברסינג) משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. עם זאת, ישנם קורסים המיועדים למטפלים מוסמכים מעולמות התרפיה והרפואה המשלימה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי ריברסינג – נשימה מודעת

משך לימודי ריברסינג – נשימה מודעת משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 150 ל-200 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין ארבעה חודשים לשמונה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס נשימה מודעת - ריברסינג

במהלך לימודי הקורס בנושא נשימה מודעת - ריברסינג מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ההיסטוריה של הריברסינג, עקרונות השיטה, טיפול אישי וטיפול קבוצתי, ריברסינג לתינוקות ולנשים בהיריון ולאחר לידה, ריברסינג עצמי, מערכת הנשימה, דמיון מודרך, השפעת הרגשות השליליים על הגוף והנשימה, סוגי נשימה, כוח המחשבות, תודעת השפע, אנטומיה פיזיולוגיה, מדיטציה, אינטואיציה, זרימת אנרגיה ועוד.    

תעודת גמר לאחר קורס נשימה מודעת - ריברסינג

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ריברסינג – נשימה מודעת

עם סיום לימודי ריברסינג – נשימה מודעת יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם קליניקות פרטיות, קליניקות לרפואה משלימה, הנחיית סדנאות בתחום, מרכזי טיפול הוליסטיים ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס נשימה מודעת - ריברסינג

בוגרי קורס נשימה מודעת - ריברסינג המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ביופידבק בו יוכשרו לאבחון וטיפול בשלל מצבים באמצעות בחינת הפעילות של מערכת הדריכות הפנימית של המטופל.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס דמיון מודרך שיכשיר אותם לטיפול במצבים שונים באמצעות הפעלת הדמיון וביצוע של טכניקות הרפיה, נשימה ומדיטציה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎