קורס נשימה מודעת

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס נשימה מודעת
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נשימה מודעת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נשימה מודעת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי נשימה מודעת

אם אתם מחפשים לימודים מעצימים ומרתקים, שיכירו לכם שיטה טיפולית מרתקת ורבת עוצמה - ההולכת וזוכה לפופולארית הולכת וגוברת במרוצת השנים האחרונות - עד כדי הכתרתה, על ידי רבים, כטרנד הלוהט של עולם הרפואה המשלימה - כדאי לכם להכיר את קורס ריברסינג (Rebirthing), הידוע גם בשם קורס נשימה מודעת. לימודי ריברסינג מוצעים בשני מסלולים - במסלול להכשרת מדריכים ומטפלים בתחום ובמסלול מקוצר להעשרה והעצמה אישית - המתאים למי שאינם מחפשים הכשרה מקצועית בתחום - אלא חוויית לימודים מעשירה, מעצימה ומפתחת. 

טיפול ריברסינג מבוסס על תרגילי נשימה מודעת והוא נמצע כיעיל לטיפול במגוון בעיות גופניות, רוחניות ורגשיות - כאבים, לחץ וחרדה, בעיות שינה, הפרעות אכילה ועוד. טיפול ריברסינג יעיל לא רק לטיפול בבעיות וקשיים - אלא גם יכול לתרום לאיכות החיים של כל אחד ואחת - ולהובילם בדרכי האהבה והאושר - ויקדם אתכם להארה רוחנית. אז אם גם אתם מעוניינים להכיר שיטה טיפולית ייחודית, אשר יכולה לתרום רבות להעצמתכם האישית - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא פרטים נוספים על לימודי ריברסינג במכללות המובילות בתחום הרפואה המשלימה והאלטרנטיבית. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נשימה מודעת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נשימה מודעת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות לימודי ריברסינג - נשימה מודעת

לימודי נשימה מודעת, הידועים גם כלימודי ריברסינג, הולכים וזוכים לפופולאריות רבה בשנים האחרונות ורבים מבקשים ללמוד שיטה טיפולית מעצימה ומפתחת זו, המתבססת על תרגילי נשימה שונים וטכניקות נשימה, כמו גם על כלים מעולם המדיטציה והדמיון המודרך. קורס ריברסינג יקנה לכם היכרות מעמיקה עם שיטה זו, הנחשבת ליעילה עד מאד, בטוחה לחלוטין - ובעלת השפעות מיידיות: מרבית המשתתפים בקורס ריברסינג (או בסדנת ריברסינג) מדווחים על השפעה מיידית, המתבטאת בחווייה מלאת אנרגיות, התורמת לאושר. כמובן כי טיפולי ריברסינג אינם מתמצים בהעצמה אישית - אלא גם יכולים לתרום להקלה - ואף לפתרון - של מגוון בעיות בריאותיות, גופניות ורגשיות. יתרון נוסף של הריברסינג הוא התאמת הטיפול למגוון אוכלוסיות: גברים ונשים (לרבות נשים בהיריון), ילדים, בני נוער, מבוגרים וזקנים, אנשים ללא בעיות - ואוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים ועוד. 

כיוון שהריברסינג מתגלה כשיטה כה יעילה וטובה - רבים מבקשים ליהנות מטיפולים אלו, ועל כן מכללות רבות החלו להציע קורס ריברסינג - המתאים הן למעוניינים בהכשרה מקצועית - שתקנה להם את היכולת לנהל טיפולי ריברסינג, והן למעוניינים בחוויית לימודים מעשירה ומפתחת, שתקנה להם ידע וכלים בסיסיים בלבד בתחום - כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את מסלול הלימודים המתאים בדיוק למטרותיהם. 

למי מיועד קורס ריברסינג - נשימה מודעת?

הלימודים בקורס נשימה מודעת - ריברסינג - מיועדים לעל המעוניינים להכיר שיטה מעצימה וייחודית זו - בין אם לצורך העשרה (והעצמה) אישית בלבד - ובין אם לצורך רכישת הידע, המיומנויות והכלים למתן טיפולי ריברסינג והנחיית סדנאות ריברסינג. 

הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים מעולם הרפואה המשלימה, כמו גם לתרפיסטים ממקצועות שונים (מטפלים באמנות, פסיכותרפיסטים גופניים, פסיכותרפיסטים הוליסטיים וכיו"ב), המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס ריברסינג - נשימה מודעת?

מרבית לימודי ריברסינג פתוחים בפני הקהל הרחב - ואין הם מציבים כל תנאי קבלה בפניי המועמדים, יחד עם זאת, חלק מהמסלולים ללימודי ריברסינג מיועדים רק עבור מטפלים מוסמכים מעולם הרפואה המשלימה והתרפיה - במטפלים בפסיכותרפיה טרנס פרסונלית, לדוגמא.  כמו כן - בחלק מהמכללות נדרשים המועמדים לעמוד בראיון אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. 

כמה זמן נמשך קורס ריברסינג - נשימה מודעת?

לימודי ריברסינג להעשרה והעצמה אישית, כמו גם סדנאות ריברסינג, הם אינם ארוכים כלל וכלל - ונמשכים, בדרך כלל, בין שבוע לחודש. לימודים אלו אינם מעניקים הכשרה מקצועית לעיסוק בתחום - אלא מספקים היכרות עם השיטה בלבד, ומעניקים לבוגריהם חוויית לימודים מפתחת, מעצימה ומעשירה במיוחד.

לימודי ריברסינג להכשרת מטפלים ומדריכים הינם, כמובן, ארוכים הרבה יותר - הם כוללים בין 150 ל-200 שעות אקדמיות, ונמשכים בין ארבעה לשמונה חודשים. חלק גדול מהמכללות מציעות קורס ריברסינג המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר - במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל. 

מה לומדים בקורס ריברסינג - נשימה מודעת?

קורס נשימה מודעת - ריברסינג משלב, בדרך כלל, בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות - לבין התנסות מעשית חווייתית בשיטת הריברסינג  ותרגולי טכניקות נשימה - כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ולעילא. 

בין נושאי הלימוד במרבית קורסי שיטת ריברסינג: היסטוריה של הריברסינג, רקע ועקרונות השיטה, טיפול אישי וטיפול קבוצתי, ריברסינג לתינוקות ולנשים בהיריון ולאחר לידה, ריברסינג עצמי, מערכת הנשימה, דמיון מודרך, השפעת הרגשות השלילים על הגוף והנשימה, סוגי נשימה, כוח המחשבות, תודעת השפע, אנטומיה, פיזיולוגיה, מדיטציה, אינטואיציה, אתיקה מקצועית, ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס ריברסינג - נשימה מודעת?

בוגרי קורס ריברסינג (במסלול להכשרת מטפלים ומדריכים), אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת "מטפל בריברסינג Rebirthing נשימה מודעת" מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

במה עוסקים בוגרי קורס ריברסינג - נשימה מודעת?

בוגרי לימודי נשימה מודעת וריברסינג יכולים להשתלב בעבודה כמדריכי ריברסינג, מנחי סדנאות ריברסינג ומטפלי ריברסינג בעלי קלינקה פרטית, או בעבודה כשכירים במרפאות וקליניקות לרפואה משלימה. בוגרים אשר הינם מטפלים מוסמכים - יוכלו לשלב את הידע והכלים שרכשו במהלך הקורס, על מנת להציע לקהל לקוחותיהם טיפול איכותי ומתאים יותר - והם יוכלו למשוך קהלי יעד חדשים לטיפולם. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס ריברסינג - נשימה מודעת?

בוגרי קורס ריברסינג יכולים להמשיך בלימודיהם בשלל קורסים מעולם הרפואה המשלימה, וליהנות מלימודים מרתקים ומעשירים, היכולים לתרום רבות להתפתחותם והתקדמותם המקצועית - ולאיכות הטיפולים שהם יכולים להציע למטופליהם. בין הקורסים הפופולאריים והמבוקשים אליהם פונים בוגרי לימודי נשימה מודעת וריברסינג: קורס דמיון מודרך, קורס NLP, קורס מדיטציה, קורס הילינג, קורס תקשור ועוד. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎