קורס דמיון מודרך

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודי דמיון מודרך

אם אתם רוצים ללמוד טכניקות יעילות שיסייעו לכם לצעוד בנתיבי ההתפתחות וההעצמה, ולהכיר כלי שיכול לתרום רבות לאיכות חייכם, אותו ניתן להפעיל כמעט בכל זמן וכל מקום, או אם אתם עוסקים בתחומי הטיפול והייעוץ ומחפשים כלי טיפולי רב עוצמה- לימודי דמיון מודרך מיועדים עבורכם! 

קורס דמיון מודרך, המשתייך לעולמות הרפואה המשלימה והתרפיה, מעניק מיומנויות פרקטיות, המאפשרות לשנות ולהשפיע על המציאות בצורה יעילה ומהירה. לפי שיטת הדמיון המודרך ניתן לשפר את המצב הפיזי והמצב הנפשי במציאות על ידי הפעלת הדמיון. זוהי שיטה טיפולית חווייתית שבמסגרתה יוצרים דימויים מודעים כדי לשפר את איכות החיים. הסטודנטים ילדמו כיצד לגשת לרובד העמוק והפנימי בתת-המודע ולפתח תובנות המאפשרות שינוי מתוך החוויה.
השיעורים כוללים התנסויות מעשיות בדמיון מודרך, כמו גם הקנייה ולימוד של התנועה המדיטטיבית, טכניקות נשימה, טכניקות הרפיה, ריפוי, איזון, כתיבה וציור. לימודי דמיון מודרך מקנים למשתתפים שיטות, כליים וטכניקות רבות שיסייעו להם להיות מטפלים טובים ויעילים.

אז בואו ללמוד כיצד מחשבה יוצרת מציאות – בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס דמיון מודרך.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס דמיון מודרך?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס דמיון מודרך?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מיועד קורס דמיון מודרך?

קורס דמיון מודרך מתאים לכל אחד ואחת – כל מי שרוצה לרכוש כלי רב עוצמה, שיכול לתרום רבות לשיפור באיכות חייו – ייתרם רבות מלימודים אלו – בין אם ברצונו בהעשרה (והעצמה) אישית גרידא, ובין אם ברצונו להשתלב בעבודות בהן הוא יישם כלי זה. הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי הטיפול, הייעוץ וההנחיה – פסיכולוגים, יועצים, מטפלים באמנות, מטפלים ברפואה משלימה וכיו"ב – המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכלי רב עוצמה זה.

אם אתם מתעניינים בלימודי דמיון מודרך, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורסים קרוסים נוספים – קורס מדיטציה, קורס NLP, קורס היפנוזה ושלל קורסים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה וההעצמה האישית.
קורס דמיון מודרך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס דמיון מודרך?

לימודי דמיון מודרך פתוחים, בדרך כלל, בפני הקהל הרחב ואין הם כוללים תנאי קבלה רבים – פרט לעמידה מוצלחת בריאיון קבלה, הבודקת את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. אולם, קורסים מתקדמים ומקצועיים בתחום מיועדים רק לבעלי רקע וניסיון רלוונטי – מאמנים (קואצ'רים), מטפלים באמנות, מטפלים ברפואה משלימה או בוגרי קורסים ותארים נוספים בתחומי הטיפול, הייעוץ וההנחיה.

כמה זמן נמשך קורס דמיון מודרך?

משך הלימודים בקורס דמיון מודרך משתנה בהתאם לאופיו ומטרתו של הקורס – האם מדובר בסדנה קלילה להיכרות עם התחום או בקורס מעמיק ומקיף הנועד להכשיר את בוגריו כמטפלים מומחים בדמיון מודרך.

הסדנאות בתחום, שנועדו לפתוח צוהר אל עולם מרתק זה, כוללות, בדרך כלל, מפגשים ספורים בלבד ונמשכות בין חודש לשלושה חודשים, ואילו הקורסים המעמיקים והמקיפים נמשכים בין שלושה חודשים לשלוש שנים – בהתאם לדרגת ההכשרה המבוקשת.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות קורסים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בלימודים בקלות ונוחות.
קורס דמיון מודרך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

נושמה לומדים בקורס דמיון מודרך?

לימודי דמיון מודרך הם לימודים מרתקים ומעשירים, המשלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב, לבין שלל התנסויות חווייתיות מפתחות ומעצימות, כך שהכשרת הבוגרים היא לעילא ועילא, והם מסיימים את הקורס כשהם אוחזים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים לדמיון מודרך: טכניקות הרפיה ומדיטציה, כוח הבקשה, חשיבה חיובית, הדמיון המוחצן, סמלים וסימנים, הגנות, שחזור זיכרונות, שינוי הרגלים, טיפול בפוביות, יחסי מנחה- מונחה, קשרי גוף ונפש ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, המלווים בתרגולים שוטפים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס דמיון מודרך?

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס דמיון מודרך?

בוגרי קורס דמיון מודרך, אשר הינם מטפלים מוסמכים ברפואה משלימה או באחד מתחומי הטיפול (פסיכולוגיה, טיפול באמנות וכיו"ב) יוכלו ליישם כלי עוצמתי זה במהלך עבודתם – ובכך להעניק ומטופליהם את הטיפול הטוב ביותר – ואף למשוך קהלי יעד חדשים לקליניקה שלהם. כן יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כמנחי סדנאות דמיון מודרך – גם אם אינם בעלי הסמכה כמטפלים.

כן יוכלו הבוגרים ליהנות מיישום הדמיון המודרך בחייהם האישיים – וליהנות משיפור משמעותי בחייהם.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס דמיון מודרך?

בוגרים המעוניינים להמשיך ולהתמקצע בתחום ובתחומים קרובים, יוכלו לפנות ללימודי NLP, לימודי מדיטציה, לימודי ציור מנדלות – ושלל קורסים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה.
מודעה
מחפש קורס דמיון מודרך?
מחפש קורס דמיון מודרך?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה, נתניה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ב"ש ורעננה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה