ClickCease

קורס דמיון מודרך

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי דמיון מודרך

לימודי דמיון מודרך במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעשיים וייחודיים אשר נלמדים תחת עולמות התרפיה והרפואה המשלימה ובאים במטרה להכשיר את בוגריהם לשיפור המצב הפיזי והנפשי של מטופליהם, זאת באמצעות הפעלת הדמיון וביצוע של טכניקות הרפיה, נשימה ומדיטציה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, הנלמדים בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך טיפול בפחדים ופוביות, ליצור שינויים מחשבתיים והתנהגותיים, לשחרר מחשבות שליליות ומגבילות ולהוביל אותם לעבר השגת מטרותיהם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס דמיון מודרך?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס דמיון מודרך?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס דמיון מודרך

הדמיון המודרך הוא כלי שמאפשר לגשת אל התת מודע ובאמצעות כך לגשת לרעיונות, זיכרונות ומחשבות תוך שילוב כלל החושים. הטיפול מתבצע בערות, אמנם במצב של הרפיה מלאה בה הגוף והמוח רפויים, רגועים ומשוחררים. שיטה זו באה בכוונה ללמד את המוח לחשוב מחשבות חיוביות, ליצור דימויים חיוביים ולחוות את אירועי החיים היומיומיים כחיוביים יותר.

שיטת הדמיון המודרך יעילה לטיפול בפוביות שונות, הקלה על כאבי ראש, העלאת הביטחון העצמי, הפסקת עישון, שיפור כללי של איכות החיים, יצירת שינויים רצויים בחיי המטופלים ועוד.
קורס דמיון מודרך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס דמיון מודרך

לימודי קורס דמיון מודרך פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, וכן למטפלים מהתחומים השונים במסגרת הרפואה המשלימה המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם. בנוסף יוכלו למצוא עניין בלימודים מטפלים קונבנציונליים מעולמות הפסיכולוגיה, הייעוץ, הקואוצ'ינג, העבודה הסוציאלית וכדומה, המעוניינים לרכוש מיומנות נוספת באמצעותה יוכלו לטפל בלקוחותיהם.

תנאי הקבלה לקורס דמיון מודרך

תנאי הקבלה לקורס דמיון מודרך משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון טיפולי קודם.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס דמיון מודרך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי דמיון מודרך

משך לימודי דמיון מודרך משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לשלוש שנים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס דמיון מודרך

במהלך לימודי הקורס בנושא דמיון מודרך מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו טכניקות הרפיה ומדיטציה, כוח הבקשה, חשיבה חיובית, הדמיון המוחצן, סמלים וסימנים, הגנות, שחזור זיכרונות, שינוי הרגלים, טיפול בפוביות, קשרי גוף ונפש, תנועה מדיטטיבית, טכניקות נשימה, איזון, אינטואיציה, דימויים מקובלים והכוח שלהם, יחסי מטפל-מטופל, אתיקה מקצועית ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס דמיון מודרך

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי דמיון מודרך

עם סיום לימודי דמיון מודרך יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם קליניקות פרטיות בכל אחד מסוגי הטיפול, הייעוץ או ההנחיה השונים. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס דמיון מודרך

בוגרי קורס דמיון מודרך המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס נשימה מודעת שיכשיר אותם לטיפול במגוון בעיות פיזיות ורגשיות באמצעות תרגולי נשימה מודעת.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס תרפיה במוזיקה בו יוכשרו לשימוש במוזיקה ובתנועה ככלי טיפולי לצורך סיוע בבעיות רגשיות שונות.
מודעה
מחפש קורס דמיון מודרך?
מחפש קורס דמיון מודרך?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, רמת השרון, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה