ClickCease

קורס ג'הארה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס ג'הארה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ג'הארה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ג'הארה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי ג'הארה

לימודי ג'הארה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מקצועיים וייחודיים אשר נלמדים תחת ענף הרפואה המשלימה, התרפיה והטיפול במגע, ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לטיפול באמצעות מים, זאת בדומה להידרותרפיה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך טיפול מיוחד אשר מביא להפגת מתחים והורדת לחץ מעמוד השדרה והמפרקים, פיתוח יכולת תנועה יעילה בחיי היומיום, חיזוק שרירי הליבה, הזרמת דם לגפיים, עידוד נשימה נכונה, הפחתת מתח נפשי וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ג'הארה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ג'הארה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס ג'הארה

שהייה במים חמים מרגיעה הן את הגוף והן את הנפש, מאפשרת האטה של המחשבות, מפחיתה כאבים ומתח שרירים, מזרימה את הדם, מגבירה את קצב חילוף החומרים, הפחתה של מתח נפשי ועוד. שיטת ג'הארה מתבססת על העוצמה העדינה של מים מחוממים לטמפרטורה של 34 מעלות, הדומה יחסית לטמפרטורת הגוף.

לג'הארה חמש תפיסות יסוד – הארכת עמוד השדרה, מודעות גופנית ללא מאמץ, שחרור מתחים, שיפור יציבה והרפיה. עקרונות השיטה כוללים נפילה חופשית, מעברים, איזון בזרימה, ראש מוביל, אינרציה ועוד.

קהל היעד לקורס ג'הארה

לימודי קורס ג'הארה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום הטיפול במגע, המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, וכן למעסים מוסמכים בתחומים השונים, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס ג'הארה

תנאי הקבלה לקורס ג'הארה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי ג'הארה

משך לימודי ג'הארה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-500 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כשנתיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ג'הארה

במהלך לימודי הקורס בנושא ג'הארה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו תמיכה במבנה השלד ובעמוד השדרה של המטופל, התאמת הטיפול לצרכי המטופל, התרחבות והתארכות עמוד השדרה לצורך הגדלת הרווח בין החוליות למען הפחתת לחצים על מערכת העצבים, תרגילים אקטיביים, טיפול באוכלוסיות בריאות, התאמת הטיפול לאוכלוסיות שונות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ג'הארה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ג'הארה

עם סיום לימודי ג'הארה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם קליניקות פרטיות, מרכזי טיפול הוליסטיים, קופות חולים, מרכזי ספא וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס ג'הארה

בוגרי קורס ג'הארה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הידרותרפיה שיכשיר אותם לטיפול פיזיותרפיסטי באמצעות מים לצורך סיוע לחולים ולסובלים מכאבים מכל מיני סוגים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיסוי תאילנדי בו יוכשרו לשיטת עיסוי העושה שימוש במתיחות, נשימות, לחיצות, תרגילים ועיסוי לצורך הקלה על מצבים שונים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎