ClickCease

קורס עיסוי שיקומי

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס עיסוי שיקומי
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיסוי שיקומי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיסוי שיקומי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי עיסוי שיקומי

לימודי עיסוי שיקומי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מיוחדים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף הרפואה המשלימה, התרפיה והטיפול במגע, ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לשיטה המאפשרת טיפול משקם וסיוע בתיקון שרירים ורקמות רכות שנפגעו, ועל ידי כך החזרת המטופלים לבריאות תקינה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך אבחון בעיות אצל מטופלים, מציאת השריר הפגוע, עיסויו בצורה שתחדור אליו בצורה מספקת אך תמנע נזק לגופו, הקלה על כאבים, הדרכת המטופל להתנהלות תקינה ונכונה בחיי היומיום ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיסוי שיקומי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיסוי שיקומי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס עיסוי שיקומי

העיסוי השיקומי כולל טכניקות של הנעת שרירים ומפרקים לצורך שחזור תפקודי התנועה של הגוף, המפרקים והשרירים וכן טכניקות מתיחה להגמשת השרירים הפגועים. הטיפול נמצא יעיל מאוד בהתמודדות עם כאבים כרוניים כמו כאבי גב וצוואר, בעיות שריר ושלד, פציעות ספורט, מתיחה וקריעה של שרירים ורצועות, תופעות כאב מוקרן ועוד.

טכניקות העיסוי מחזקות את השרירים ומונעות פגיעה חוזרת, בולמות התפתחות של דלקות ברקמות הפגועות, מגבירות אספקת דם לרקמות הפגועות, מחזקות את הכוח והסיבולת של השרירים, הרצועות והגידים, משככות כאבים ומרגיעות עם מערכת העצבים הכללית.

קהל היעד לקורס עיסוי שיקומי

לימודי קורס עיסוי שיקומי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום הטיפול במגע, המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, וכן למעסים מוסמכים בתחומים השונים, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס עיסוי שיקומי

תנאי הקבלה לקורס עיסוי שיקומי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי עיסוי שיקומי

משך לימודי עיסוי שיקומי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין ארבעה חודשים לחצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס עיסוי שיקומי

במהלך לימודי הקורס בנושא עיסוי שיקומי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו טכניקות עיסוי, שיקום בתנועה, הולכה עצבית, ניקוז לימפטי, אנטומיה פיזיולוגיה, טכניקות שחרור מפרקים, טכניקות שחרור שרירים,  תהליכי אטרופיה, תנועות השרירים, איתור נקודות מעוררות כאב, היבטים פסיכולוגיים של הטיפול ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס עיסוי שיקומי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי עיסוי שיקומי

עם סיום לימודי עיסוי שיקומי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם קליניקות פרטיות, מרכזי טיפול הוליסטיים, קופות חולים, מרכזי ספא וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס עיסוי שיקומי

בוגרי קורס עיסוי שיקומי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיסוי רקמות עמוק שיכשיר אותם לשימוש בשיטה יעילה לשיפור כאבים וריפוי מצבים שונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיסוי תאילנדי בו יוכשרו לשיטת עיסוי העושה שימוש במתיחות, נשימות, לחיצות, תרגילים ועיסוי לצורך הקלה על מצבים שונים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎