ClickCease

קורס מטמורפיק

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מטמורפיק

לימודי מטמורפיק במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מיוחדים, מעשירים ומרתקים אשר נלמדים תחת ענף הרפואה המשלימה, התרפיה והטיפול במגע, ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם למגע מרפא בנקודות מסוימות לאורך מערכת העצבים, כאשר העיקריות שבהן הינן כפות הרגליים, כפות הידיים, עמוד השדרה והראש.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך השפעה על פעולותיהם של איברים שונים בגוף האדם בכדי לאפשר שינוי הרגלים, מוסכמות, ערכים ודרכי חשיבה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מטמורפיק?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מטמורפיק?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מטמורפיק

שיטת מטמורפיק נקראת על שם תהליך ה"מטמורפוזה", מושג מהשפה היוונית שמשמעותו היא שינוי צורה באופן פנימי ומהותי. השיטה ידועה גם בשם "תרפיה טרום לידתית", שכן ניתן ליישמה כבר בתהליך הקודם להתעברות, בתקופת ההיריון וכן על התינוק, זאת במטרה להתוות לו דרך חיים טובה יותר החל מגיל הינקות.

הלחיצות על הנקודות השונות בגוף מעוררת זיכרונות אישיים ועמוקים הטמונים בתודעתו של המטופל, ופותחים את הצוהר לחוויות שהמטופל חווה בהיותו ברחם אימו. במקביל לטיפול במגע, מתקיים שיח עם המטופל בו הוא משחזר את האירועים ולומד להשלים עימם, משנה את דרכי חשיבתו ומעצב מודעות חדשה, בריאה וחיונית.
קורס מטמורפיק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מטמורפיק

לימודי קורס מטמורפיק פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום הטיפול במגע, המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, וכן למעסים מוסמכים בתחומים השונים, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס מטמורפיק

תנאי הקבלה לקורס מטמורפיק משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מטמורפיק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מטמורפיק

משך לימודי מטמורפיק משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לחצי שנה.   

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מטמורפיק

במהלך לימודי הקורס בנושא מטמורפיק מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו התפתחות העובר במהלך ההיריון, דרכים להשפעה על הדרך בה חושב העובר, דרכים להשפיע על התפתחותו הפיזית של העובר, תיאוריות ומודל שלושת הנתיבים, מיפוי מפה מטמורפית, דרך המגע המטמורפי ומהותו, שיטות עיסוי, השפעת המגע על התנהגות האדם ועל נפשו, אבחון המטופל, עקרונות טיפול ועוד.    

תעודת גמר לאחר קורס מטמורפיק

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מטמורפיק

עם סיום לימודי מטמורפיק יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם קליניקות פרטיות, מרכזי טיפול הוליסטיים, קופות חולים, מרכזי ספא וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס מטמורפיק

בוגרי קורס מטמורפיק המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס טווינא שיכשיר אותם לטיפול באמצעות מגע חזק ועיסוי לצורך הקלה על כאבים שונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס רפלקסולוגיה בו יוכשרו לטיפול בכאבים ומחלות באמצעות לחיצות ועיסויים על גבי כפות הרגליים וכפות הידיים.
מודעה
מחפש קורס מטמורפיק?
מחפש קורס מטמורפיק?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה