ClickCease

קורס קינסיולוגיה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס קינסיולוגיה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קינסיולוגיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קינסיולוגיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי קינסיולוגיה

לימודי קינסיולוגיה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, מיוחדים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף הרפואה המשלימה ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לאבחון ובדיקה של מכלול עצבי האדם באמצעות גירוי של איברי ושרירי הגוף השונים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת לצד מיומנויות וכלים מעשיים רבים הנדרשים לצורך טיפול יעיל ואיכותי בבעיות פיזיות ורגשיות אצל מטופליהם, תוך שימוש בטכניקות שונות המשפרות את התקשורת בין המוח לחלקי הגוף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קינסיולוגיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קינסיולוגיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס קינסיולוגיה

שיטת הקינסיולוגיה עוסקת בתורת חקר הגוף בתנועה וכן בחידוש מעברי האנרגיה בגוף ושחרורם מחסימות רגשיות, נפשיות, תזונתיות וכדומה. הזרמת האנרגיה המחודשת נועדה לאפשר למטופל להגיע לאיזון בתחומי החיים השונים – שחרור חסימות אנרגיה מבניות ורגשיות, חיזוק המערכת החיסונית, התמודדות עם מצבי לחץ ומתח ועוד .

הטכניקות השונות כוללות תרגילי מוח, הליכה מרובה שמאפשרת לפתוח את הרשת העצבית בין אונות המוח, נטילת אחריות אישית כמפתח לשינוי, שימוש בקלפי סיפור מאוירים שמאפשרים התבוננות פנימית ועוד.

קהל היעד לקורס קינסיולוגיה

לימודי קורס קינסיולוגיה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, וכן למטפלים מהתחומים השונים במסגרת הרפואה המשלימה המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס קינסיולוגיה

תנאי הקבלה לקורס קינסיולוגיה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי קינסיולוגיה

משך לימודי קינסיולוגיה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 50 ל-70 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין ארבעה חודשים לחצי שנה. קורסים מורחבים יותר נפרשים על פני תקופת זמן ארוכה יותר של בין שנה אקדמית אחת לשנתיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס קינסיולוגיה

במהלך לימודי הקורס בנושא קינסיולוגיה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו תרגילי מוח ככלי ליצירת שילובים בין המוח לגוף, אומנות בדיקות השריר, ראייה והתבוננות – איזון מערכת המוח-גוף לראייה ותפיסה, מערכת הקשב והשמיעה, קלפים מאוירים ככלי לעבודה רגשית, ניתוח אינטליגנציות מרובות בתנועה במסלול השמונה, פיתוח כישורי הדרכה ובניית מערכי הדרכה ואימון, היכרות עם קינסיולוגיה ותזונה, מבוא לנושאי קינסיולוגיה כללית, קינסיולוגיה קלינית, קינסיולוגיה לילדים, קינסיולוגיה רגשית, קינסיולוגיה שימושית ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס קינסיולוגיה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי קינסיולוגיה

עם סיום לימודי קינסיולוגיה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם בתי חולים וקופות חולים המציעים שירותי רפואה משלימה, קליניקות פרטיות וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס קינסיולוגיה

בוגרי קורס קינסיולוגיה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס סקלרולוגיה בו ילמדו כיצד לאבחן בעיות טרום התחלתן והופעת הסימפטומים ומניעת התפתחותם.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס שיטת האיזון שיכשיר אותם לדיקור בשיטה חדישה לצורך ריפוי כאבים ובעיות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎