קורס שיטת האיזון

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס שיטת האיזון
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שיטת האיזון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שיטת האיזון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי שיטת האיזון

שיטת האיזון של ד"ר טאן (Balance Method) הינה שיטת דיקור חדשנית, הנבדלת למדיי מהדיקור הסיני המסורתי (אקופנקטורה). השיטה זוכה להצלחה רבה בשנים האחרונות ומטפלים רבים שמחים לאמץ אותה - שכן היא מביאה, על פי חסידיה, לתוצאות חיוביות במיוחד - גם בהשוואה לדיקור המסורתי. הביקוש לטיפולי שיטת האיזון עולה כפורח בשנים האחרונות - ועל כן מכללות לרפואה משלימה רבות החלו להציע לימודי שיטת האיזון - אשר נועדו להקנות לבוגריהם היכרות מעמיקה עם השיטה - כמו גם את מיטב המיומנויות והכלים הדרושים לטיפול באמצעותה. 

שיטת האיזון מתבססת על ההנחה כי על מנת לרפא בעיה או כאב מסויים - עלינו לדקור לא את החלק הפגוע עצמו - אלא יהיה עלינו לדקור אזור מקביל אחר בגוף (כך, על פי תורת ההדמיה וההשתקפות שפיתח ד"ר טאן). הטיפול בשיטת האיזון מביא לתוצאות מהירות - ועל כן רבים מבקשים ליהנות מטיפול זה. אז אם גם אתם רוצים ללמוד שיטת טיפול אלטרנטיבית מבוקשת ויעילה - שתעזור לכם להשתלב בעבודות בתחום - קורס שיטת האיזון יכול להתאים לכם עד מאד. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי שיטת האיזון במכללות המובילות ברחבי הארץ. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שיטת האיזון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שיטת האיזון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על לימודי שיטת האיזון

שיטת האיזון הינה שיטת דיקור (אקופנקטורה) אשר פותחה במרוצת העשורים האחרונים על ידי ד"ר טאן, מומחה לרפואה סינית וצ'י קונג. השיטה נחשבת כיעילה עד מאד לטיפול במגוון בעיות - ובעיקר בכאבים שונים: כאבי ראש, כאבי כתפיים, כאבי גב, פריצות דיסק, כאביים רגליים וכפות רגליים ועוד. השיטה נחשבת ליעילה גם בטיפול גם במיגרנות, נשירת שיער, מחלות במערכת העיכול, דלקות פרקים, תופעות ובעיות נוירולוגיות שונות - ועוד מגוון בעיות בריאותיות רבות.

שיטת האיזון נבדלת מהדיקור הסיני הרגיל במספר מאפיינים: ראשית, הדיקור עצמו מבוצע לא על האיבר הפגוע עצמו - אלא על איבר המקביל לו, וזאת במטרה ליצור איזון (ומכאן שם השיטה), כך שאם כף היד כאובה, לדוגמא, הדיקור יבוצע בכף הרגל. על פי שיטת האיזון לכל איבר בגוף יש איבר מקביל/ איבר השתקפות - אשר הדיקור שלו יוכל להחזיר את הגוף (והאיבר הפגוע) לאיזון. הבדל נוסף בין הדיקור הסיני לשיטת האיזון הוא מהירות ההשפעה של הדיקור בשיטת האיזון - אשר על פי דיווחי המטפלים (והמטופלים) מביא להקלה כמעט מיידית על הכאבים.

את כל הכלים, הידע והמיומנויות הנדרשים על מנת לבצע טיפולים איכותיים ויעילים אלו - תוכלו להצטרף לקורס שיטת האיזון, המוצע לכם על ידי מספר מכללות מובילות בתחום. 

למי מתאים ללמוד קורס שיטת האיזון?

הלימודים בקורס שיטת האיזון מתאימים לכל המעוניינים להכיר לעומק שיטת טיפול זו - ולרכוש את הידע והכלים הדרושים על מנת לטפל באמצעותה במגוון קהלי יעד ובעיות. לימודי שיטת האיזון מתאימים במיוחד למטפלים מענפיה השונים של הרפואה המשלימה - מטפלים ברפואה סינית, מטפלים ברפואה יפנית, מטפלים בדיקור וכיו"ב, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם - ולרכוש כלי חדש שיאפשר להם לתת למטופליהם את הטיפול המתאים והטוב ביותר. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס שיטת האיזון?

מרבית המכללות אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודי שיטת האיזון - וכל המעוניינים יכולים להצטרף ללימודים בקלות. חלק מהמכללות, לעומת זאת, מציבות בפני המועמדים תנאי קבלה שונים: מעבר של ריאיון אישי - למטרת בדיקת התאמת המועמד ללימודים, הצגת תעודה המעידה על סיום 12 שנות לימוד ודרישה לידע ו/ או ניסיון באחד מתחומי הרפואה המשלימה (רפואה סינית, איורוודה, אקופנקטורה וכו'). 

מה משך קורס שיטת האיזון?

קיימים מגוון מסלולים ללימודי שיטת האיזון - ומשך הלימודים בהם משתנה בהתאם להיקף ועומק הלימודים - ובהתאם לדרגת ההסמכה של הבוגרים (מטפל מוסמך או מטפל מומחה/ מטפל בכיר). מרבית הקורסים להכשרת מטפלים מומסכים נמשכים בין חצי שנה לשנה, ואילו הקורסים להכשרת מטפלים מומחים יכולים להימשך כשנתיים.

חלק מהמכללות בתחום מציעות קורס שיטת האיזון המתאים במיוחד לאנשים עובדים המשלבים לימודים - אשר הלימודים בו מתקיימים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר - וזאת במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות, מבלי לפגוע, כמעט, בסדר יומם הרגיל. 

מה לומדים בקורס שיטת האיזון?

לימודי שיטת האיזון משלבים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות - אשר יגלו לכם את כל סודות השיטה, עקרונותיה, מהלך הטיפול בה, הדרכים להתאמת הטיפול לאוכלוסיות שונות ולבעיות שונות ועוד. כן כוללים הלימודים נושאי בסיס ומבוא - כגון אנטומיה ופיזיולוגיה, פתולוגיה וכיו"ב. כמו כן, כוללים הלימודים שלל תרגולים והתנסויות מעשיות (בחלק מהמכללות אף נהנים התלמידים מפרקטיקום - סטאז' מונחה) כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, ובסיום הקורס הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למטפל שיטת האיזון מקצועי ואיכותי. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס שיטת האיזון?

בוגרי קורס שיטת האיזון, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודה המעידה על סיום לימודיהם, מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

במה עוסקים בוגרי קורס שיטת האיזון?

בפני בוגרי קורס הכשרת מטפלים בשיטת האיזון עומדות שלל אפשרויות תעסוקה: הם יכולים לעבוד כשכירים בקליניקות ומרפאות לרפואה משלימה - או אף לצאת לדרך עצמאית ולפתוח מרכז טיפולים פרטי משל עצמם. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס שיטת האיזון?

כידוע, עולם הרפואה המשלימה מציע מגוון עשיר במיוחד של מסלולי לימוד מרתקים - ובוגרי קורס שיטת האיזון יכולים להמשיך ולהתפתח מקצועית בעזרת שלל הקורסים בתחום: קורס רפלקסולוגיה, קורס עיסוי וטיפול במגע, קורס דיקור סיני קוסמטי, קורס מטמורפיק, קורס שיאצו, קורס רפואה יפנית, קורס ג'ין שין דו אקופרסורה וקורס סו ג'וק הם רק חלק ממסלולי המבוקשים אליהם פונים בוגרי לימודי שיטת האיזון. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎