ClickCease

קורס נוירותרפיה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס נוירותרפיה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נוירותרפיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נוירותרפיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי נוירותרפיה

לימודי נוירותרפיה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, מקצועיים וייחודיים אשר נלמדים תחת ענף הרפואה המשלימה ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לטיפול בהפרעות קשב, ריכוז והיפראקטיביות בקרב ילדים ומבוגרים באמצעות שינוי הפעילות האופיינית של גלי המוח באמצעות כלי הביופידבק.

מחקרים בתחום מצאו כי ניתן לאמן ילדים ומבוגרים הסובלים מהפרעות אלו לשינוי הפעילות החשמלית והכימית של המוח ועל ידי כך להגיע לשליטה טובה יותר על ההתנהגות, הדחפים, הרגשות, הפחתת אימפולסיביות ושיפור יכולות הריכוז והלמידה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נוירותרפיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נוירותרפיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס נוירותרפיה

הפרעות קשב, ריכוז והיפראקטיביות נפוצות כיום במידה משמעותית בקרב ילדים ומבוגרים, כאשר דרכי הטיפול המקובלות הן תרופות כימיות שמסייעות לנוירונים (תאי העצב) לעבוד בצורה מסודרת יותר בכל הנוגע להעברת מידע למוח. נוירותרפיה לרוב אינה עוצרת לחלוטין את הפרעות אלו, אמנם יש ביכולתה להביא להשפעה חיובית במיוחד.

בשיטה זו מוצמדות אלקטרודות לעור הקרקפת של המטופל ואלחו מודדות את מספר הדפוסים העוברים בגלי המוח וכן ממפות את סוגיהם.

קהל היעד לקורס נוירותרפיה

לימודי קורס נוירותרפיה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים מתחומיה השונים של הרפואה המשלימה אשר יש ברצונם לסייע לילדים, נערים ומבוגרים בהתמודדות עם הפרעות קשב, ריכוז והיפראקטיביות באמצעות רכישת הכשרה מקצועית ואיכותית זו.

תנאי הקבלה לקורס נוירותרפיה

תנאי הקבלה לקורס נוירותרפיה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי נוירותרפיה

משך לימודי נוירותרפיה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של כשלוש שנות לימוד אקדמיות.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס נוירותרפיה

במהלך לימודי הקורס בנושא נוירותרפיה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו פסיכותרפיה גופנית הוליסטית, אבחון דידקטי, היבטים רגשיים של לקויות למידה, דמיון מודרך, עבודת מגע, תזונה טבעית, פרחי באך, מבוא לפסיכולוגיה, רפואה מערבית, יחסי מטפל-מטופל, שיתופי פעולה בין צוותים מקצועיים, היבטים חברתיים של לקויות למידה ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס נוירותרפיה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי נוירותרפיה

עם סיום לימודי נוירותרפיה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם בתי חולים וקופות חולים המציעים שירותי רפואה משלימה, קליניקות פרטיות וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס נוירותרפיה

בוגרי קורס נוירותרפיה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס תטא הילינג שיכשיר אותם לביצוע תרגילים שונים הפועלים על תת המודע של המטופלים בכדי לסייע להם בשיפור בריאות הגוף והנפש.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אבחון לשון בו יוכשרו לאבחון מידת האיזון גוף-נפש של מטופליהם וכן מצבם הבריאותי תוך בחינת מאפייני הלשון שלהם.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎