ClickCease

קורס עיסוי תינוקות

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי עיסוי תינוקות

לימודי עיסוי תינוקות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, מקצועיים ומבוקשים אשר נלמדים תחת ענף הרפואה המשלימה, התרפיה והטיפול במגע ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לטכניקות מגע שונות כמו מתיחות, הרפיה, לחיצות ועוד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך חיזוק תחושת הביטחון של התינוק, חיזוק הקשר הרגשי בין ההורה לתינוק, סיוע לבריאות התינוק, הקלה על קשיי עיכול וקשיי שינה, סיוע להתפתחות הגופנית של התינוק וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיסוי תינוקות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיסוי תינוקות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס עיסוי תינוקות

ההתפתחות המהירה של ענף הרפואה המשלימה הביאה לעלייה במודעות לקשר בין גוף ונפש, דבר שהוביל את לימודי עיסוי תינוקות להיות מבוקשים במיוחד. העיסוי מסייע לחזק את התקשורת הרגשית בין הורים לתינוקות, זאת על ידי כך שהוא מאפשר להורה להיות קשוב לצרכי התינוק, להבין את רצונותיו וכוונותיו, להקנות לו תחושת בטחון ולגרום לו לתחושות נעימות ומרגיעות.

במהלך העיסוי נעשה שימוש בשמנים ייחודיים, תנוחות מסוימות וכדומה, בכדי להקנות לתינוק תחושת שייכות, ביטחון ואמון, להקל על כאביו, לתמוך בשינתו, לחזק את המערכת החיסונית שלו ובהתפתחותו המוטורית.
קורס עיסוי תינוקות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס עיסוי תינוקות

לימודי קורס עיסוי תינוקות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, וכן למטפלים מהתחומים השונים במסגרת הרפואה המשלימה המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם. בנוסף יוכלו למצוא עניין בלימודים מטפלים במגע המעוניינים ברכישת מיומנות טיפול נוספת.

תנאי הקבלה לקורס עיסוי תינוקות

תנאי הקבלה לקורס עיסוי תינוקות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס עיסוי תינוקות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי עיסוי תינוקות

משך לימודי עיסוי תינוקות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 10 ל-40 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני מספר חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס עיסוי תינוקות

במהלך לימודי הקורס בנושא עיסוי תינוקות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו חשיבות המגע, רפלקסולוגיה לתינוקות, חשיבות עיסוי התינוקות, עזרה ראשונה, החייאת תינוקות, טכניקות עיסוי שונות, תמיכה בכאבי בטן וקשיי עיכול, טיפול במחלות אצל תינוקות ופעוטות, בעיות נשימה, התפתחות סנסומוטורית של תינוקות, התאמת אזורי עיסוי וטכניקות עיסוי לשלבי ההתפתחות השונים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס עיסוי תינוקות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי עיסוי תינוקות

עם סיום לימודי עיסוי תינוקות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם קליניקות פרטיות, מרכזי טיפול הוליסטיים, קופות חולים, מרכזי ספא וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס עיסוי תינוקות

בוגרי קורס עיסוי תינוקות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיסוי שוודי בו יוכשרו לעיסוי רקמות מרגיע שמאפשר שיפור של זרימת נוזלי הגוף והלימפה במערכת הגוף השונות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיסוי תאילנדי שיכשיר אותם לשיטת עיסוי שמטרתה לשפר את זרימת הדם של המטופל ועל ידי כך להביא לאיזון בין גופו לנפשו.
מודעה
מחפש קורס עיסוי תינוקות?
מחפש קורס עיסוי תינוקות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה, רחובות, אילת ותל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה