ClickCease

קורס עיסוי איורוודי

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס עיסוי איורוודי
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיסוי איורוודי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיסוי איורוודי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי עיסוי איורוודי

לימודי עיסוי איורוודי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מעשיים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף הרפואה המשלימה, התרפיה והטיפול במגע, ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לטיפול באחת משיטות העיסוי העתיקות ביותר שמקורה ברפואה ההודית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הפגת מתחים ולחצים אצל מטופליהם, לסייע להם בהזרמת אנרגיות חדשות בגוף, להוביל אותם לתחושות רוגע ושלווה, לנקות את גופם מרעלים וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיסוי איורוודי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיסוי איורוודי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס עיסוי איורוודי

האיורוודה מאמינה כי ישנם שלושה כוחות ביקום – כוח החיים והתנועה, כוח האש וכוח החיבור, ועל פי האמונה כוחות אלו קיימים בנפשו של האדם, בגופו ובסביבתו. לפיכך, העיסוי האיורוודי מאפשר טיפול במחלות וכן מניעה של אלו, זאת על ידי עיסוי עדין שמביא לאיזון בין הכוחות.

בנוסף, עושה השיטה שימוש בשמן שומשום. בתחילת הטיפול מורחים את שמן השומשום על גופו של המטופל, דבר המאפשר ירידה במתח והרגעה של השרירים. בשלב הבא מטפטף המטפל שמן שומשום חם על מצחו של המטופל, באזור "העין השלישית" שעל פי הרפואה ההודית מרגיע ומביא להרמוניה כללית.

קהל היעד לקורס עיסוי איורוודי

לימודי קורס עיסוי איורוודי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום הטיפול במגע, המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ומרתק זה, וכן למעסים מוסמכים בתחומים השונים, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס עיסוי איורוודי

תנאי הקבלה לקורס עיסוי איורוודי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי עיסוי איורוודי

משך לימודי עיסוי איורוודי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 40 ל-150 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים. בנוסף לכך, ישנם קורסים מקיפים יותר הנפרשים על פני תקופת זמן של בין שלוש לארבע שנות לימוד.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס עיסוי איורוודי

במהלך לימודי הקורס בנושא עיסוי איורוודי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו אנטומיה ופיזיולוגיה, תזונה נכונה בהתאם לעקרונות האיורוודה, ריפוי באמצעות אדים ושמנים, תרפיה במגע, שיטות עיסוי, יוגה ומדיטציה, טיהור גוף האדם מרעלים על ידי שימוש בצמחי מרפא, יציאה מאיזון ומחלות, רוקחות ופורמולות, אסטרטגיות טיפוליות, טיפולי שימון וייזוע, פנאצ'ה קארמה, פילוסופיה הודית, התאמת הטיפול לסוג המטופל, תשאול המטופל ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס עיסוי איורוודי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי עיסוי איורוודי

עם סיום לימודי עיסוי איורוודי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם קליניקות פרטיות, מרכזי טיפול הוליסטיים, קופות חולים, מרכזי ספא וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס עיסוי איורוודי

בוגרי קורס עיסוי איורוודי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיסוי תאילנדי בו יוכשרו לשיטת עיסוי העושה שימוש במתיחות, נשימות, לחיצות, תרגילים ועיסוי לצורך הקלה על מצבים שונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עיסוי רקמות עמוק שיכשיר אותם לשימוש בשיטה יעילה לשיפור כאבים וריפוי מצבים שונים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎