קורס עיסוי איורוודי

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס עיסוי איורוודי
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיסוי איורוודי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיסוי איורוודי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי עיסוי איורוודי

אם אתם נמשכים לתחומי הרפואה המשלימה והטיפול במגע ואם ברצונכם להכיר לעומק את שיטת העיסוי העתיקה בעולם, שיטה אשר צמחה מתוך הרפואה ההודית (איורוודה) ואשר כבר 5000 שנים מטפלת ומקלה על מגוון כאבים ובעיות ומחדירה בגוף המטופלים אנרגיה חדשה – הלימודים בקורס עיסוי איורוודי יכולים להתאים לכם עד מאד. פירוש המושג איורוודה בהודית הוא "ידע החיים" ומדובר בדרך חיים שלמה, ולא רק בטיפול חד פעמי. האיורוודה אמורה לא רק לטפל במחלות, אלא גם למנוע אותן. עיסוי איווודי מתבסס על תותר החיים הזאת ולכן קודם כל מנקה את הגוף מרעלים, ולאחר מכן מרגיע מזרים את הדם וגורם לתחושב טובה.  עיסוי איורוודי נחשב לעיסוי עדין למדי, אך יחד עם זאת הוא גם אחד היעילים והמהנים שבהם. העיסוי האיורוודי מתבסס ברובו על שמנים (ובעיקר שמן סומסום חם) ומעריציו הרבים מדווחים על יכולתו להוביל לרוגע ושלווה, להפיג מתחים ולחצים – ולהזרים אנרגיות חדשות בגוף. הלימודים יקנו לכם ידע תיאורטי על דרך החיים ההודית, יתנו לכם כלים ליישם דרך חיים זו עם מטופלים ובעיסוי עצמו. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיסוי איורוודי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיסוי איורוודי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס עיסוי איורוודה

עיסוי האיורוודה מתחיל מעיסוי עדין עם שמן שומשום חם, אותו מושכים על הגוף של המטופל, מה שגורם לירידה במתח והרגעת השרירים. לאחר מכן המטפל מטפטף שמן שומשום חם על מצח המטופל, באיזור "העין השלישית", שעל פי ההודים מרגיע ומביא להרמוניה כללית. האיורוודה מאמינה כי יש שלושה כוחות ביקום: כוח החיים והתנועה, כוח האש וכוח החיבור. על פי האמונה ההודית, הכוחות האלו קיימים בנפשו וגופו של אדם, כמו גם בסביבתו. 

בקורס תלמדו להעניק עיסוי שלא רק ירגיע של המטופל, אלא יחזק את העור שלו ויוציא מגופו את הרעלים שהצטברו אצלו בדם. לשמן השומשום שבו משתמשים בטיפול יש כוחות מיוחדים של ריפוי עור אדום ורגיש, הזנת העור והגוף בנוגדי חמצון וויטמינים, מכיוון שהוא נספג בגוף בצורה עמוקה יותר משאר השמנים. השפעת השמן נשארת גם לאחר הטיפול, וגורמת על פי ההודים, להתנגדות ללחץ הסביבתי ומשמרת את חום הגוף לעוד כמה שעות. 

למי מתאימים לימודי עיסוי איורוודה?

הלימודים בקורס עיסוי איורוודי מיועדים לכל המעוניינים להכיר ולהתמחות בשיטת עיסוי עתיקה ויעילה זו – בין אם לצורך השתלבות בעבודה בתחום ובין אם לצרכיי העשרה אישית. הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים ברפואה משלימה (ובייחוד למטפלים במגע) המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. 

ישנם כמה סוגי לימודי איורוודה, כשכל קורס מותאם לקהל היעד ולרמת הידע שלו: קורסים המיועדים לקהל הרחב ייתנו בסיס נרחב לכל תורת העיסוי מאפס, ואילו קורסים המיועדים למטפלים מנוסים יותאמו לרמת ידע מתקדמת יותר.  

אם אתם מתעניינים בלימודי עיסוי איורוודי, אולי תגלו עניין גם בלימודי איורוודה, קורס פאנצ'ה קארמה, קורס עיסוי רפואי ומגוון קורסים נוספים מתחומי הטיפול במגע והרפואה המשלימה.

מה הם תנאי הקבלה לקורס עיסוי איורוודה?

תנאי הקבלה לקורס עיסוי איורוודי משתנים ממכללה למכללה ותלויים בסוג הקורס שאליו אתם מבקשים להירשם: לקורס עיסוי איורוודי לקהל הרחב תנאי הקלבה לא יהיו מחמירים במיוחד, מלבד תעודת 12 שנות לימוד וראיון קבלה קצר. לקורסים המתקדמים יותר יהיו הצגת ידע או ניסיון בתחום הטיפול או בתחום העיסוי. גם במקרה זה ייתכן ותצטרכו לעבור ראיון קבלה שיבדוק את מידת התאמתכם לקורס. 

כמו כן, על המועמדים להיות במצב בריאותי תקין, וכושר פיזי בסיסי, מכיוון שהעיסוק בתחום מצריך עבודה פיזית מאומצת ברוב שעות היום. לכן ייתכן ותידרשו להציג אישור מהרופא המעיד על בריאותכם התקינה. 

מה משך קורס עיסוי איורוודה?

לימודי עיסוי איורוודי בסיסיים כוללים, בדרך כלל, בין 40 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, ואילו קורסים מקיפים ומעמיקים יותר בתחום כוללים בין 100 ל-150 שעות לימוד. כן ניתן ללמוד עיסוי איורוודי כחלק מתכנית הלימודים העשירה בקורס איורוודה, הנמשך, לרוב, בין שלוש לארבע שנים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/או בימי שישי בבוקר, כך שגם סטודנטים, אנשים עובדים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס עיסוי איורוודה?

הלימודים בקורס עיסוי איורוודה כוללים מגוון נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, המלווים בשלל התנסויות מעשיות – לרבות התנסות מקיפה במתן עיסויים, כמו גם בקבלתם.

לעיתים קרובות כוללים לימודי עיסוי איורוודי את הנושאים והתכנים הבאים: אנטומיה ופיזיולוגיה; לימודי תזונה נכונה ובישול בריא בהתאם לעקרונות האיורוודה; ריפוי באמצעות אדים ושמנים; שיטות למסאז' ותרפיה במגע; יוגה ומדיטציה; טיהור גוף האדם מרעלים על ידי שימוש בצמחי מרפא; יציאה מאיזון ומחלות; רוקחות ופורמולות; אסטרטגיות הטיפול; טיפולי שימון וייזוע; פנצ‘ה קארמה; עיסוי וטיפולי מגע; היסטוריה ופילוסופיה הודית; תורת הוודות; טיפוסי אנשים והתאמת הטיפול לכל טיפוס; תשאול והתאמת הטיפול לסוג המטופל, ועוד. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס עיסוי איורוודה?

בוגרי קורס עיסוי איורוודי, אשר עמדו בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. בוגרי הקורס יכולים להמשיך וללמוד תחומי עזר נוספים כגון אבחון דידקטי או לפנות לתחומי רפואה בהם סיעוד.

לאחר סיום לימודי עיסוי איורוודה וקבלת תעודת המעסה תוכלו להשתלב במגוון מקומות עבודה – במרפאות לרפואה משלימה, במרכזי ספא ובתי מלון וכיו"ב. כן תוכלו לצאת לדרך עצמאית – ולפתוח קליניקה טיפולית משל עצמכם או לתת טיפולים בבתי הלקוחות.

חלק מהמכללות בתחום אף עוזרות לבוגריהן להשתלב בעבודות בתחום – בין אם על ידי ליווי בפתיחת עסק עצמאי בתחום ובין אם על ידי הפנייתם למעסיקים פוטנציאליים, כך שהשתלבות הבוגרים בשוק העבודה צפויה להיות מהירה וקלה יחסית.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎