קורס תרפיה בתנועה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי תרפיה בתנועה במכללות

לימודי טיפול ואימון הינם מהנים ביותר וכוללים ידע ומיומנויות כוללות רחבות הנפרשות על פני תכנים ונושאים רבים. קורס תנועה טיפולית מכשיר מטפלים בתנועה טיפולית. התנועה הטיפולית, שנשענת על עקרונות אמנות התנועה הסינית העתיקה צ'י קונג (צ'י גונג), מסייעת למטפלים אלטרנטיביים לפענח תהליכים פיזיים, נפשיים ומנטאליים אצל המטופל.

יתרון נוסף של השיטה טמון בכך שתנועת הגוף היא כלי טיפולי גלוי הניתן לשינוי ולהתנסות טיפולית, בניגוד לפרמטרים טיפוליים אחרים שאינם גלויים ולכן אינם נתונים לשינוי ולהתנסות טיפולית. בואו לקרוא על לימודי טיפול בתנועה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תרפיה בתנועה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תרפיה בתנועה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס טיפול בתנועה

התנועה הטיפולית, שנשענת על עקרונות אמנות התנועה הסינית העתיקה צ'י קונג (צ'י גונג), מסייעת למטפלים אלטרנטיביים לפענח תהליכים פיזיים, נפשיים ומנטאליים אצל המטופל. יתרון נוסף של השיטה טמון בכך שתנועת הגוף היא כלי טיפולי גלוי הניתן לשינוי ולהתנסות טיפולית, בניגוד לפרמטרים טיפוליים אחרים שאינם גלויים ולכן אינם נתונים לשינוי ולהתנסות טיפולית. 

עקרונות הצ'י קונג הוכיחו את עצמם בהיבט הטיפולי במגוון של גילאים ומצבים. לימודי טיפול בתנועה בהתאם לעקרונות הצ'י קונג נלמדים במכללות לרפואה משלימה. הסטודנטים בקורס תנועה טיפולית יכירו מגוון של תרגילים חווייתיים בעלי יישומים טיפוליים.

קורס תרפיה בתנועה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס תרפיה בתנועה?

נושאי הלימוד בקורס תנועה טיפולית משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס תנועה טיפולית כולל את התכנים הבאים: לימוד מעשי של תרגילי תנועה טיפוליים, תרגול מונחה להפנמת החומר הנלמד, שיעורים תיאורטיים בניתוח התנועה, המטרות והמהות הטיפולית של כל תרגיל ותרגיל, וסדנאות יום חווייתיות מרוכזות.

למי מתאימים לימודי תרפיה בתנועה?

קהל היעד של לימודי טיפול בתנועה משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס תנועה טיפולית מיועד למטפלים מדיסציפלינות שונות, לאנשי חינוך והוראה ולמנחי סדנאות קבוצתיות, וגם לקהל הרחב של המעוניינים בהעצמה אישית באמצעות תרגילי תנועה.

יש לציין שברוב המכללות כדי להתקבל לקורס תנועה טיפולית צריך לעבור קודם לכן קורס "מבנה גוף האדם ותפקודו" בהיקף של 90 שעות לימוד לפחות.
קורס תרפיה בתנועה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס תרפיה בתנועה?

משך לימודי תרפיה בתנועה משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס תנועה טיפולית נלמד בהיקף של 180 שעות הנפרשות על פני שנה.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס תרפיה בתנועה?

מסיימי לימודי טיפול בתנועה מקבלים תעודת "מטפל בתנועה" מטעם מוסד הלימודים הרלוונטי. אם הסיבה שבגללה התעניינתם בלימודי טיפול בתנועה, היא חיבתכם העזה למחול, אולי תתעניינו גם בלימודי תנועה.

תחום לימודים רחב יותר הינו תואר ראשון במחול. הלימודים הינם נלמדים במסגרת רחבה במיוחד וכוללת תכנים השייכים לניתוחי יצירות אשר השפיעו על המחול באופן כללי. כמו כן, ילמדו הרקדנים תכנים כמו ההיסטוריה של המוסיקה, סולפג' והרמוניה.

במה עוסקים בוגרי קורס תרפיה בתנועה?

לרוב בוגרים אשר סיימו את לימודי התרפיה בתנועה יכולים למצוא עבודה במסגרת בתי ספר בחינוך הרגיל ובחינוך מיוחד. בנוסף, ניתן לעבוד בשיקום ובמכוני טיפול למיניהם אופן פרטי או כשכירה.

כמו כן, בשנים הראשונות קיימים שיעורים הניתנים במסגרת קופות החולים השונות כמו: מכבי, כללית, לאומית ומאוחדת.
מודעה
מחפש קורס תרפיה בתנועה?
מחפש קורס תרפיה בתנועה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פוריה כפר עבודה ת.ד 107 מיקוד 152200
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה