קורסים ולימודי תעודה לבני נוער

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודים לנערים וילדים במכללות

אם אתם עדיין לומדים בתיכון או בחטיבת הביניים - ומעוניינים לנצל את זמנכם הפנוי על מנת ליהנות מלימודי העשרה מרתקים במגוון תחומים (אמנות, עיצוב, מחשבים, מדעים ועוד) או אף מלימודי הכשרה מקצועית מפתחים - כלימודי הכשרה מקצועית לתחומי היופי, הטיפוח והקוסמטיקה, לדוגמא - הגעתם למקום הנכון! בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב על הקורסים שיתאימו במיוחד עבורכם!

כדאי לדעת כי בעוד חלק מהקורסים מוצעים במסלולים מיוחדים לבני נוער - בהם תזכו ללמוד עם בני גילכם, חלק מהמכללות יציעו לכם ללמוד בקורסים "הרגילים" - בהם תלמדו יחד עם מבוגרים - ותזכו לקבל הכשרה איכותית במיוחד. אז בואו ליהנות מלימודים מפתחים ומעשירים - בואו לקרוא מידע נוסף על לימודים לבני נוער וילדים במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסים ולימודי תעודה לבני נוער?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסים ולימודי תעודה לבני נוער?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי

מכללות רבות מציעות מגוון קורסים לבני נוער וילדים - ואם אין אתם  תלמידי בית הספר אין זה אומר כי אינכם יכולים ליהנות ממגוון קורסי העשרה מרתקים - ואף מקורסי הכשרה מקצועית - שיפתחו בפניכם שלל אפשרויות תעסוקה חדשות ורווחיות. הקורסים המיוחדים לבני נוער מציעים לכם ללמוד עם בני גילכם - וליהנות מלימודים המתאימים בדיוק לזמנים שלכם - ומתנהלים בשעות אחר הצהריים והערב או במהלך החופשות מבית הספר. 

אז אם גם אתם רוצים לנצל את זמנכם הפנוי על מנת לזכות בהעשרה אישית מרחיבת אפקים, בתחומי האמנות או המדעים (או שלל תחומים אחרים) או לקבל הכשרה איכותית בתחומי המחשבים וההייטק או בתחומי היופי, הטיפוח והאסתטיקה - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא על לימודים שמתאימים לילדים ולבני נוער במכללות המובילות.
קורסים ולימודי תעודה לבני נוער
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אפשרויות לימודים

בפני המתבגרים המעוניינים ללמוד במכללות מוצעות שלל אפשרויות לימודים מגוונות ומרתקות - החל מקורסים אשר נועדו להעשרה בלבד וכלה בקורסים המקנים לבוגריהם הכשרה מקצועית איכותית.
חלק גדול מהקורסים ולימודי התעודה למתבגרים וילדים הם לימודי העשרה מתחומי האמנות - כגון קורס צילום, קורס ציור ואיור או קורס עיצוב גרפי, לדוגמא. חלק מהקורסים לצעירים מציעים העשרה בתחומים מדעיים יותר - כגון קורס במדעי הסביבה או קורס מבוא לוטרינריה לצעירים, לדוגמא.

לא כל הקורסים המיועדים למתבגרים מסתפקים בהעשרה אישית בלבד - וחלק מהמכללות מציעות קורסים מקצועיים לחלוטין גם למתבגרים. אחד התחומים הזוכים לפופולאריות בקרב מתבגרים הוא תחום המחשבים וההייטק - וחלק מהמכללות בתחום מאפשרות גם לבני פחות מ-18 להתקבל לקורסים שונים בתחום - קורס פיתוח אפליקציות, קורס תכנות, קורס בניית אתרים וכיו"ב. תחומי האסתטיקה והיופי מציעים אף הם הכשרה מקצועית איכותית לבני 16 ומעלה - וחלק ניכר מהממכללות בתחום יאפשר לכם להתקבל לקורס איפור, קורס עיצוב גבות, קורס בניית ציפורניים וקורסים נוספים מהתחום. 

כמובן שלצד קורסי ההעשרה וקורסי ההכשרה המקצועית תוכלו למצוא גם קורסי הכנה למבחנים (כקורס הכנה לפסיכומטרי לתלמידי תיכון, לדוגמא).

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורסים לבני נוער משתנים, כמובן, בין הקורסים השונים, בהתאם לאופיו ומטרתו של כל קורס: בעוד חלק מהקורסים פתוחים בפני בני הנוער והילדים, קורסים אחרים כוללים הגבלת גיל (קורסים רבים מיועדים, לדוגמא, לבני 12-18 ומעלה בלבד), או מציבים דרישות קבלה אחרות - כגון מעבר של ראיון קבלה, לדוגמא. 
קורסים ולימודי תעודה לבני נוער
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך ומתכונת הלימודים

מרבית מסלולי הלימוד לבני נוער וילדים אינם ארוכים במיוחד - ובדרך כלל הם נמשכים חודשים אחדים. הקורסים לצעירים מתקיימים, כמובן, בשעות אחר הצהריים והערב, על מנת שניתן יהיה לשלב אותם יחד עם הלימודים בחטיבת הביניים או התיכון. כמו כן, בד"כ כוללים הקורסים למתבגרים וילדים רק מפגש לימודים אחד או שניים בשבוע - על מנת לא להעמיס יתר על המידה על המשתתפים - כך שהם יוכלו ליהנות מלימודים מעשירים ומפתחים, מבלי לוותר על מאום מסדר יומם הרגיל. 

חלק מהמכללות בתחום אף מציעות קורסים מרוכזים במהלך החופש הגדול ראו במהלך חופשת הפסח. קורסים אלו כוללים, לרוב, יותר משני מפגשי לימוד בשבוע, ולעיתים קרובות הם מתקיימים בשעות הבוקר. 
מודעה
מחפש קורסים ולימודי תעודה לבני נוער?
מחפש קורסים ולימודי תעודה לבני נוער?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית ביאליק, חיפה, רעננה, פתח תקווה, תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, חדרה, באר שבע, אשקלון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה