קורסים מוכרים לצורך גמול השתלמות

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי גמו"ש במכללות

לימודי גמול השתלמות (ובקיצור - לימודי גמו"ש) מאפשרים לכם ללמוד ולזכות בהתפתחות מקצועית - אשר גם תתרום לשכרכם העתידי, וכל זאת על חשבון המעסיק. כמובן כי מדובר בעיסקה משתלמת למדי - אך לא כל אחד זכאי ליהנות ממנה. בדרך כלל, רק עובדים במערכות ציבוריות וממשלתיות (מורים, אנשי מערכת הביטחון וכיו"ב) זכאים ללימודי גמו"ש. כמו כן - למרות היצע הקורסים הנרחב לגמול השתלמות (לימודי מחשבים לגמו"ש, לימודי רפואה משלימה לגמו"ש, לימודי עיצוב לגמו"ש - וכמעט כל תחום אחר העולה על הדעת) - בדרך כלל ניתן להצטרף ללימודי גמול השתלמות העולים בקנה אחד עם עיסוקכם הנוכחי - ולא ניתן ללמוד כל תחום העולה על רוחכם ומעניין אתכם. 

אם גם אתם רוצים ליהנות מקורס מוכר לגמול השתלמות - ראשית מומלץ כי תפנו למעסיקכם ותבררו באם אתם זכאים לכך. באם התשובה חיובית - יהיה עליכם להתחיל ולחפש מכללה המציעה קורס גמו"ש המתאים עבורכם. לאחר שמצאתם מסלול לימודי גמו"ש מתאים וזכיתם לאישור המעסיק - תוכלו להתחיל בהליכי ההרשמה. לאחר סיום הלימודים אף תיהנו מתוספת נאה לשכרכם החודשי. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים מוכרים לגמו"ש - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על קורסי גמול השתלמות במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסים מוכרים לצורך גמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסים מוכרים לצורך גמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורסים המוכרים לצורך גמול השתלמות

גמול ההשתלמות הוא גמול - מענק כספי חודשי הניתן כתוספת למשכורת - המוענק לעובדים אשר סיימו לימודים. התנאים לקבלת גמול השתלמות משתנים בין מקומות עבודה - ולא כל עובד זכאי ללימודי גמול השתלמות. באופן כללי כדי לזכות לגמול יש להשלים קורסים והשתלמויות מקצועיים בהיקף של 400 שעות לימוד - הרלוונטיים לתחום העיסוק שלכם. קהל היעד של הקורסים לגמול השתלמות הוא בדרך כלל: עובדי מדינה, אקדמאים בדרוג מח"ר, עובדי המגזר הציבורי, עובדי רשויות מקומיות, הנדסאים וטכנאים, עובדי מנהל, עובדי משק ופקידים, עובדי משרד הביטחון ופורשי צבא קבע. עובדים במגזר הפרטי אינם זכאים, ברוב המקרים, ללימודי גמו"ש. 

כדי לדעת אם אתם זכאים לגמול השתלמות מומלץ לפנות למעסיקים שלכם ולברר את התנאים לקבלת הגמול ואת הקווים המנחים לבחירת הלימודים לגמול ההשתלמות. מוסדות מסוימים מציעים גמישות רבה ומאפשרים לימודים אשר אינם קשורים בהכרח לתחום העיסוק (לעיתים ניתן למנהלי כספים ללמוד קורסים בתחום האימון - קואוצ'ינג, לדוגמא) ומוסדות אחרים מאפשרים ללמוד קורסים המוכרים לצורך גמול השתלמות שנוגעים באופן ישיר לתחום העיסוק.
קורסים מוכרים לצורך גמול השתלמות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם מסלולי הלימוד בקורסים מוכרים לצורך גמול השתלמות?

כאמור, היצע הקורסים המוכרים לגמול השתלמות הוא נרחב במיוחד - וכמעט כל תחום לימודים (מעולם לימודי התעודה) שתוכלו להעלות על דעכתכם ניתן למצוא גם במסלול מוכר לגמו"ש: לימודי מחשבים לגמו"ש, לימודי אימון וגישור וגמו"ש, לימודי רפואה משלימה לגמו"ש, קורסי העשרה לגמו"ש, לימודי הנהלת חשבונות לגמו"ש, לימודי אנגלית (ושפות זרות אחרות) לגמו"ש, לימודי עיצוב ואמנות לגמו"ש ועוד. 

כמובן כי לא תמיד לבחור את מסלול הלימודים המעניין אתכם ביותר - ולעיתים קרובות יהיה עליכם "להתפשר" ולללמוד קורס גמו"ש המתאים בתכניו לעיסוקכם הרלוונטי. יחד עם זאת - בחלק מהמקרים ניתן ללמוד כל תחום מוכר לגמו"ש, גם אם הוא אינו קשור במיוחד לתחום עיסוקכם. 

למי מתאים ללמוד קורסים המוכרים לצורך גמול השתלמות?

אז מי בעצם זכאי (ויכול) ללמוד קורסים גמול השתלמות? כפי שנזכר לעיל - בדרך כלל רק עובדי מדינה, עובדי מגזר ציבורי, רשויות מקומיות, משרד הביטחון, עובדי הוראה, משטרה עובדי מנהל ומשק, הנדסאים וטכנאים - ולא עובדי המגזר הפרטי - זכאים לגמו"ש. כמובן כי על הזכאות לגמו"ש להופיע בהסכם העבודה. כמו כן, בכדי לקבל את הזכאות - יהיה עליכם להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. בנוסף - יהיה עליכם להשלים לימודים בהיקף של 400 שעות אקדמיות לפחות, על מנת ליהנות מהתוספת לשכרכם. 
קורסים מוכרים לצורך גמול השתלמות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי קורסים המוכרים לצורך גמול השתלמות?

משך הלימודים בקורסים המוכרים לגמול השתלמות תלוי, כמובן, באופיו ומטרתו של הקורס, אולם, כפי שנאמר עיל - על מנת להיות זכאים לתוספת למשכורת - יהיה עליכם להשלים קורס בהיקף של 400 שעות לימוד לפחות. בדרך כלל ניתן ללמוד קורסי גמו"ש בשעות אחר הצהריים והערב (ו/ או בימי שישי בבוקר) - שכן הלימודים מיועדים לאנשים עובדים.

קורסי גמו"ש למורים מתקיימים, לעיתים, באופן מרוכז במהלך החופשות הארוכות (חופשת פסח, החופש הגדול) כדי לאפשר לכם להשלים את הלימודים בנוחות ובקלות - מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל. 

איזה תעודה מקבלים בוגרי קורסים המוכרים לצורך גמול השתלמות?

בוגרי קורסים מוכרים לגמול השתלמות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. הקורסים לגמו"ש מוכרים, במקרה הצורך, גם על ידי הגורמים הרלוונטיים השונים (משרד הכלכלה, משרד הבריאות וכו'). 

במה עוסקים בוגרי קורסים המוכרים לצורך גמול השתלמות?

לאחר סיום הלימודים בקורס גמו"ש, ובמידה והקורס עונה על כל הקריטריונים, תוכלו להמשיך בעבודתכם (ובתפקידכם הנוכחי) וליהנות מתוספת חודשית לשכרכם. כמובן כי השלמת קורסים לגמול השתלמות יכולה לתרום גם להתפתחותכם ולהתקדמותכם המקצועית - כך שתוכלו להשתלב בתפקידים בכירים יותר במקום עבודתכם הנוכחי. 
מודעה
מחפש קורסים מוכרים לצורך גמול השתלמות?
מחפש קורסים מוכרים לצורך גמול השתלמות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כפר סבא
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה