קורס אנגלית לגמול השתלמות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס אנגלית לגמול השתלמות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אנגלית לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אנגלית לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי אנגלית לגמול השתלמות

ישראלים רבים נמנעים מלצפות בסרטים ללא כתוביות בעברית, לא קוראים ספרים באנגלית והנסיעות לחו"ל מלוות בשתיקה מביכה. כולנו זקוקים לאנגלית בשביל לתקשר עם שאר העולם ולהיחשף לתכנים באנגלית. על מנת להתגבר על כל אלה, לימודי אנגלית לגמול השתלמות יאפשרו לכם לדבר בצורה שוטפת ולהבין את השפה ללא קושי וחיפוש מיותר אחר מתרגמים. השפה כבר לא תהיה זרה לכם והנסיעה לארצות הברית כבר לא תהיה רק חלום. לימודי אנגלית לגמול השתלמות מותאמים לכל אחד על פי כישוריו ורמת האנגלית שלו ולכן אל תרגישו מבוכה בעת פנייתכם לקורס.

כולנו לומדים על מנת להרחיב ולרכוש ידע חדש והרחבת אופקים היא דרך חיונית להתפתחות אישית של כל אחד מאיתנו. גם אם אתם מרגישים שאתם שולטים בשפה וחסר לכם בטחון, לימודי אנגלית לגמול השתלמות יעניקו לכם את כל הכלים להתמודדות ובטחון בדיבור. אם פעם לא הייתה לנו גישה לשפה האנגלית, הרי שהיום אנגלית היא שפה שנייה בגדר חובה עבורנו ועבור ילדנו. לא חייבים חלום אמריקאי בשביל לדעת אנגלית מאחר והשפה מדוברת במדינות שאף אינן דוברות אנגלית כמו סין, יפן, הודו ועוד. אף העלום העסקי כבר הבין כי ללא לימודי אנגלית לגמול השתלמות כבר לא עושים עסקים, ובטוח שלא פותחים ביזמות עסקית ללא ידיעת השפה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אנגלית לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אנגלית לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס אנגלית לגמול השתלמות

לדבר באנגלית שונה מלקרוא באנגלית או לכתוב באנגלית. השליטה בשלושתם מושגת רק באמצעות תרגול מעשי רב. דיבור, קריאה וכתיבה הנם חלק מאוד חשוב מכל לימודי שפה אנגלית לגמול השתלמות ויספקו לכם את כל הכלים כדי שתחוו את שלושתם.  ככלל כל התמודדות עם שפה זרה היא התמודדות קשה ומפחידה. החששות רבים ולכן לימודי אנגלית לגמול השתלמות עושים לכם מעבר חלק והדרגתי לתוך השפה. תוכלו לקרוא ספרות אנגלית, לראות סרטים באנגלית.

השפה נועדה לטובת תקשורת טובה ומובנת ולכן מוסדות לימוד כבר מזמן זיהו את הצורך בקורס אנגלית מוכר לגמול השתלמות  לכל חתכי גילאים. החל מילדים ועד למבוגרים, כולם פונים ללמוד אנגלית ולא מוותרים למרות שקשה ללמוד שפה חדשה בגיל מבוגר. קיימת דרישה לעצב מחדש דרך חשיבה אבל זכרו, כי הלימודים מספקים לכם תמורה שתשתלם לכם ותהיה שימושית לכם במהלך החיים.

למי מיועד קורס אנגלית לגמול השתלמות?

קורסים בכל שפה הנם מאוד נדרשים. קורס אנגלית מוכר לגמול השתלמות מתאים מאוד לאנשי עסקים שפונים לעולם. העסקים היום נשענים ברמה בינלאומית ולא רק ברמה המקומית ולכן חיוני לאנשי עסקים תהיה שליטה טובה מאוד בשפה הן בדיבור, בקריאה וכתיבה. אין זה מן הנמנע ששפה אנגלית תהיה שפה שנייה עבורם ולימודי אנגלית לגמול השתלמות באים לתת מענה בדיוק על צורך זה.

אנשי עסקים נדרשים לשפה עסקית ומקצועית. קיימים הרבה ביטויים ומושגים שעליהם להכיר על מנת שיבינו אותם גם בצד השני של העולם. מקצועיות היא מילת המפתח וקורס אנגלית מוכר לגמול השתלמות יספק לאנשי עסקים את כל הכלים על מנת לסוגר עסקה בבטחה ובידיעה ברורה של כל תנאיה.

כמה זמן נמשך קורס אנגלית לגמול השתלמות?

משך לימודי אנגלית לגמול השתלמות משתנה ממכללה למכללה, אך לרוב מדובר בלימודים המתקיימים אחת לשבוע, ביום קבוע ולרוב בשעות אחר הצהריים או הערב, שהרי בשעות הבוקר רוב האנשים עובדים ולכן הם מעדיפים ללמוד לגמול השתלמות בשעות הערב. הקורס כולל לרוב כ - 100 שעות לימוד, מה שאומר שהלימודים נמשכים בין חודשיים לעשרה חודשים. 

הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות, עם מורים מנוסים, לרוב דוברי אנגלית שפת אם, שיתנו לכם יחס אישי והסברים לכל כלל ויוצא מן הכלל בשפה. 

מה לומדים בקורס אנגלית לגמול השתלמות?

ככלל לימודי אנגלית מאוד מובנים ומסודרים על מנת לתת ללומדים אפשרות להשתלב בצורה הדרגתית לתוך הקורס. כמובן שקיימות קבוצות לימוד שונות בחלוקה על פי רמות וגילאים. התכנים גם כן מותאמים לקהל היעד. אנשי עסקים ילמדו כיצד עליהם להציג את החברה, כיצד לנהל שיחות עם עמיתים או ניהול פגישות עסקיות, מושגים מקצועיים, תקשורת רב לאומית, הכנת פרזנטציות באנגלית, ברכות ונימוסים בפגישות, שפת הכתיבה והתכתבות עסקית.

כלל הציבור ייחשף לתכנים על פי רמת הלימוד. אוצר מילים, שיחות, סימולציות של שיחות, קריאה, כתיבה, כללי כתיבה, תקשורת רב לאומית ועוד תכנים רבים אחרים יהוו חלק מתכנית הלימודים. קורס אנגלית מוכר לגמול השתלמות ירחיב לכם אופקים, יתן לכם כלים להתמודד עם השפה, יפחית לכם חששות ויקנה לכם בטחון בדיבור. הקורסים המעמיקים יותר אף יגעו בחלק של הבלשנות בכל שפה. תוכלו לנסוע לחו"ל בביטחון מוחלט כי תדעו לנהל שיחות עם האזרחים המקומיים ולהתנהל בנסיעה. שפה אנגלית נחוצה מאוד בעולם ופותחת דלתות רבות. אתם בעוד מס חודשים תהוו דוגמה ומופת למשפחה וחברים שאינם בקיאים בשפה האנגלית כמוכם.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎