ClickCease

קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי עיצוב גרפי מוכרים לגמול השתלמות

 לימודי עיצוב גרפי מוכרים לגמול השתלמות במסגרת לימודי תעודה, הנקראים גם לימודי תקשורת חזותית, הינם לימודים מרתקים, פופולריים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף העיצוב. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש ביכולתם להעביר מסרים באמצעות אמצעים חזותיים שונים.

גמול השתלמות (גמו"ש) הינו גמול כספי אשר ניתן לעובד שהשתלם בתחום לימודים כזה או אחר, הרלוונטי למקצוע בו הוא עוסק. הקריטריונים לקבלת גמול ההשתלמות נקבעים מראש בהתאם למקום העבודה בתחילת העסקתם של העובדים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות לימודי עיצוב גרפי מוכרים לגמול השתלמות

מעצבים גרפים אחראיים על העברת מסרים שיווקיים ומסחריים באמצעות תמונות, טקסטים כתובים, צבעים, סמלים, מולטימדיה, סרטים וכדומה. עליהם לדאוג כי המסר יועבר לקהל היעד בצורה האסתטית ביותר, המובנת ביותר והמושכת ביותר את העין, זאת תוך התחשבות בדרישות לקוחותיהם וצרכיהם. 

תוצריהם של המעצבים הגרפיים באים לידי ביטוי במסגרת הרשתות החברתיות, פרסומות, שלטי חוצות, עטיפות של מוצרים, עיתונים, ספרים, אתרי אינטרנט, מודעות, הזמנות וכדומה.

קהל היעד לקורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות

לימודי עיצוב גרפי מוכרים לגמול השתלמות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום זה והן למעצבים מהתחומים השונים, אנשי שיווק ופרסום, עיתונאים וכדומה אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות

תנאי הקבלה לקורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. נוסף על כך, נדרשים המועמדים לידע בסיסי במחשבים ולעיתים להצגת תיק עבודות. 

עם זאת, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי עיצוב גרפי מוכרים לגמול השתלמות

משך לימודי עיצוב גרפי מוכרים לגמול השתלמות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 250 ל-750 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות

במהלך לימודי הקורס בנושא עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו צבע, סגנונות וזרמים בעיצוב, קומפוזיציה, מאיה, תרגום של מסר מילולי למסר ויזואלי, טיפוגרפיה, איור, מיתוג ולוגו, רישום, אילוסטרייטור, פריהנד, אוטוקאד, פוטושופ, עיצוב למדיה אינטראקטיבית, פגישות עם לקוחות, בניית תיק עבודות, פיתוח קונספט וחשיבה יצירתית, שיווק ופרסום.

תעודת גמר לאחר קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי עיצוב גרפי מוכרים לגמול השתלמות

עם סיום לימודי עיצוב גרפי מוכרים לגמול השתלמות יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו משרדי פרסום, בתי הוצאה לאור, מערכות כתבי עת וכדומה. נוסף על כך יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך. 

לימודי המשך לאחר קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות

בוגרי קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיצוב ואמנות לגמו"ש בו יוכשרו לשלב בין היצירתיות לבין דרישות הלקוח וליצור תוצר מוגמר מרשים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס רפואה משלימה לגמו"ש שיכשיר אותם כמטפלים מקצועיים בכל אחד מן תחומי הרפואה המשלימה השונים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎