קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי עיצוב גרפי מוכרים לגמול השתלמות

אם ניחנת ביצירתיות ובחשיבה מקורית וברצונך לעסוק מקצוע שיאפשר לך לבטא את כישורייך, תחום העיצוב הגרפי עשוי להתאים לך. עיצוב גרפי הוא אחד מתחומי התקשורת החזותית, שעיסוקו בהעברת מסרים באמצעות תמונות, טקסטים כתובים, צבעים, סמלים, טיפוגרפיה ומולטימדיה. מטרתו של המעצב הגרפי היא לדאוג כי המסר הרלוונטי יועבר לקהל היעד בצורה המיטבית והאסתטית ביותר, תוך בדרישות לקוחותיו, המעוניינים לענות על וצרכיו של צרכני התוצר הסופי. תחום העיצוב הגרפי בא לידי ביטוי ב כתבי עת, ממשקים לטלוויזיה, ממשקים וירטואליים, אריזות, ספרים, כרזות פרסום, עלונים וכו'.

ניתן לומר כי גילו של העיצוב הגרפי הוא כגילה של המילה הכתובה. עם זאת, החלו להכיר בו רק במהלך המאה ה-19, לאור ההתפתחות הטכנולוגית שאפיינה תקופה זו. התפתחותם של אמצעי התקשורת בשנים האחרונות הביאו לשגשוגו של תחום העיצוב הגרפי וכתוצאה מכך, החלו מוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ להציע קורסים שונים בתחום. רבים מקורסים אלה מוכרים לגמול השתלמות ויכולים לאפשר לך לשפר את תנאי העסקתך ולא רק להעשיר את ארגז כלייך.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות

גמול השתלמות כשמו כן הוא. מדובר בגמול כספי הניתן לעובד שהשתלם בתחום לימודים כזה או אחר, הרלוונטי על פי רוב לתחום שבו הוא עוסק. הקריטריונים לקבלת גמול ההשתלמות נקבעים מראש, לרוב במסגרת הסכם קיבוצים הנערכים בין העובדים למעסיקיהם, בתחילת העסקתם. ישנם שני סוגי גמולי השתלמות: גמול השתלמות א', הניתן לעובדים שצברו כארבע מאות שעות לימוד בחמש השנים שקדמו למועד הגשת הבקשה; וגמול השתלמות ב', הניתן לעובדים שצברו כארבע מאות שעות לימוד שהושלמו בחמש השנים שקדמו למועד ההגשה ולא שימשו לצורך קבלת גמול השתלמות א'.
קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות?

לימודי עיצוב גרפי לגמול השתלמות נועדו להעשיר את ידיעותיהם וארגז הכלים של בוגריהם בתחום. לפיכך, כוללים הלימודים תכנים תיאורטיים ומעשיים גם יחד. בוגרי לימודי עיצוב גרפי לגמול השתלמות יסיימו את לימודיהם כשבאפשרותם להתמודד עם כל שלבי עבודתם, למן פגישתם הראשונה עם הלקוח והבנת צרכיו וכלה בפיתוח הרעיון העיצובי, תכנון התוצר הסופי וביצועו. לימודי עיצוב גרפי מונים כ- 250 ל-750 שעות לימוד ויכולים להתקיים במתכונת של לימודי בוקר או ערב.

תכנית הלימודים של לימודי עיצוב גרפי לגמול השתלמות עשויים להשתנות בין מוסדות הלימוד השונים, אולם לרוב הם כוללים נושאים כגון: צבע, סגנונות וזרמים בעיצוב, קומפוזיציה, מאיה, תרגום של מסר מילולי למסר ויזואלי, טיפוגרפיה, איור, מיתוג ולוגו, רישום, אילוסטרייטור, פריהנד, אוטוקאד, פוטושופ, עיצוב למדיה אינטראקטיבית, סקאטצ'אפ, פגישות עם לקוחות, בניית תיק עבודות, פיתוח קונספט וחשיבה יצירתית, שיווק ופרסום וכו'.

ברוב מוסדות הלימוד, כוללים לימודי עיצוב גרפי לגמול השתלמות גם סיורים מקצועיים והתנסות מעשית בחומר הלימודים. הפרויקטים המעשיים שמבצעים התלמידים בעת לימודיהם, מאוגדים לכדי תיק עבודות וזה משמש אותם בבואם לחפש עבודה עם סיום לימודיהם.

אילו מוסדות לימוד מציעות קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות?

קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות מוצעים במוסדות לימוד רבים הפרושים ברחבי הארץ. בין היתר,כוללים מוסדות אלה את Studio 6B, המכללה למנהל, מכון קווים לעיצוב ולאדריכלות, מכללת ביטוי, מכללת היי-טק, מכון אבני לאמנות ועיצוב, מכללת רמת גן, מכללת סלע, מכללת האקריו, מכללת עתיד, בית הספר לאמנויות ולטכנולוגיה של מכללת סמינר הקיבוצים, חשיפה - בית הספר לאמנויות התקשורת, מכללת סלע, היחידה ללימודי חוץ בקרייה האקדמית אונו, מכון אבני לאמנות ולעיצוב, חיפהטק ועוד. 

מוסדות נוספים שניתן ללמוד בהם עיצוב גרפי לגמול השתלמות הינם מכללת ג'ון ברייס, מכללת נצרת עילית - יזרעאל, מכון לנדר ירושלים - היחידה ללימודי חוץ, הטכניון, מנטור - המכללה לצילום ולגרפיקה ממוחשבת, המכללה האקדמית תל חי, רשת מכללות אורט, המכללה האקדמית גליל מערבי, המכללה האקדמית עמק יזרעאל, המכללה האקדמית ספיר, מכללת מדיאטק היי-טק והמכללה האזורית כנרת בעמק הירדן. מומלץ לברר בטרם ההרשמה אילו מוסדות לימודים מציעים לימודי עיצוב גרפי המוכרים לגמול השתלמות.
קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות?

באפשרותם של בוגרי קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות לעסוק במקצועם באופן עצמאי או להשתלב במקומות עבודה רבים ומגוונים, כגון משרדי פרסום, בתי הוצאה לאור, מערכות כתבי עת, משרדי עיצוב גרפי והעתקות, משרדי הפקה ועוד.
מודעה
מחפש קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות?
מחפש קורס עיצוב גרפי מוכר לגמול השתלמות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה