ClickCease

קורסי שוק ההון לגמול השתלמות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורסי שוק ההון לגמול השתלמות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי שוק ההון לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי שוק ההון לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי שוק ההון לגמול השתלמות

לימודי שוק ההון לגמו"ש הינם לימודים מבוקשים, רווחיים ויוקרתיים אשר נלמדים במגוון מוסדות הלימוד ברחבי הארץ. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים אשר יש ביכולתם לסחור במניות, להשקיע את כספם בשוק הארצי והעולמי, ניהול תיקי השקעות וכדומה.

גמול השתלמות (גמו"ש) הינו גמול כספי אשר ניתן לעובד שהשתלם בתחום לימודים כזה או אחר, הרלוונטי למקצוע בו הוא עוסק. הקריטריונים לקבלת גמול ההשתלמות נקבעים מראש בהתאם למקום העבודה בתחילת העסקתם של העובדים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי שוק ההון לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי שוק ההון לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס שוק ההון לגמול השתלמות

שוק ההון הינו שוק המורכב ממניות, אגרות חוב, מטבעות חוץ, ניירות ערך ועוד, הכולל בתוכו חברות ביטוח, בורסות, בנקים מסחריים, קרנות נאמנות, קופות גמל וכדומה. במציאות הכלכלית המורכבת המאפיינת את העולם המודרני, רבים מבקשים למצוא מקור הכנסה נוסף, ועל כן הפך עולם שוק ההון למבוקש במיוחד.

הוא מאפשר לאנשים פרטיים וכן לארגונים ציבוריים לגרוף רווחים משמעותיים תוך לקיחת סיכונים מחושבים. לשם הצלחה בתחום, נדרשים ידע והבנה נרחבים בכלל האסטרטגיות והשיטות הרלוונטיות.

קהל היעד לקורס שוק ההון לגמול השתלמות

לימודי שוק ההון לגמול השתלמות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום זה והן לאמנים מקצועיים וחובבניים, מעצבים גרפיים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס שוק ההון לגמול השתלמות

תנאי הקבלה לקורס שוק ההון לגמול השתלמות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בחלק מן המוסדות פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב. 

בנוסף, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי שוק ההון לגמול השתלמות

משך לימודי שוק ההון לגמול השתלמות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין שבועות אחדים לבין חצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס שוק ההון לגמול השתלמות

במהלך לימודי שוק ההון לגמול השתלמות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. 

במרבית המקרים, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: מתנדים ואסטרטגיות, איתור וסריקת מניות, מסחר עצמאי במניות וול סטריט, מסחר מודרני בחוזים עתידיים, ניהול תיק השקעות עצמאי, התמודדות מנטלית בעולם המסחר וההשקעות, סטטיסטיקה ומימון, ייעוץ מס, אימון וייעוץ כלכלי, קרנות נאמנות, ייעוץ משכנתא, אגרות חוב, שיווק פנסיוני ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס שוק ההון לגמול השתלמות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי שוק ההון לגמול השתלמות

עם סיום לימודי שוק ההון לגמול השתלמות יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם בנקים, חברות השקעה, חברות ביטוח, חברות אשראי, מנהלי תיקי השקעות, יועצי השקעות וכדומה. נוסף על כך יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס שוק ההון לגמול השתלמות

בוגרי קורס שוק ההון לגמול השתלמות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס גישור לגמו"ש בו יוכשרו לפתרון סכסוכים בין שני צדדים בצורה הוגנת ובעלת תוקף משפטי.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול לגמו"ש שיאפשר להם להתקדם למשרות ניהוליות ונחשבות בארגונים בהם פועלים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎