קורס גישור לגמול השתלמות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס גישור לגמול השתלמות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גישור לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גישור לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי גישור גמול השתלמות

גישור זה לא בניית גשרים, לפחות לא כאלה שעוברים עליהם. גישור, למעשה, בונה גשרים בין אנשים, מיישב סכסוכים לאלה שאינם רוצים לפנות למערכת המשפטית המקובלת. שלא תחשבו אחרת, גישור היא דרך משפטית מקובלת לטובת ישוב סכסוכים והיא גם דרך מקוצרת יותר. הגישור יכול להיעשות על ידי כל אחד, גם אם אינו על השכלה משפטית. לימודי גישור לגמול השתלמות יכשירו אותכם להיות מגשרים. הם יתנו לכם את כל הכלים הנדרשים לטובת ישוב קונפליקטים, טכניקות שכנוע, תקשורת בינאישית, עריכת הסכמי גישור ועוד. הלימודים יחשבו לכם בתוך שעות לימוד לטובת גמול השתלמות וכמובן תקבלו תוספת לשכר בהתאם. 

היום לא חייבים לעשות הכשרה מקצועית רק בתחום בו אתם עובדים ותחומים נוספיםיכולים לתרום משמעותית להתפתחות האישית שלכם. קורסי גישור המוכרים לגמול השתלמות מרכזים בתוכם תכני לימוד שונים ובהחלט מדובר בתחום מאוד מבוקש ומחוזר. אנשים מחפשים דרך מהירה להגיע להסכם ביניהם, בין אם מדובר בהסכם שהופר או במחלוקת משפחתית. אתם יכולים בעזרת קורס גישור מוכר לגמול השתלמות לפתוח בקריירה נוספת או חדשה לחלוטין. אם פעם לימודי גישור היו נתונים רק לבעלי ידע משפטי מקדים, הרי שהיום לימודי גישור פתוחים לכלל הציבור. חשוב שתבינו את חשיבות העיסוק והחיוניות שלו עבור רבים. אם גם אתם רוצים להיות מגשרים, פנו למקום העבודה שלכם ובדקו את זכאותכם ליציאה ללימודים המוכרים לגמול השתלמות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גישור לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גישור לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורסי גישור לגמול השתלמות

לימודי גישור מאוד פופולריים ונדרשים. אנשים זקוקים לאדם שייתן להם מענה ליישוב קונפליקט או אי הסכמה מחוץ לבתי המשפט מאחר והתהליך דרכם יכול להתארך לתקופה של שנים. גישור למעשה בעת סיומו מקבל חותמת בית משפט ועל כן הוא מחייב את שני הצדדים. בעת תחילת תהליך גישור אין אפשרות לצדדים להפסיק אותו באמצע ולכן זה תהליך שמחייב גם אותכם כמגשרים. בין אם תעסקו בגישור לאחר ההכשרה ובין אם לא, אתם תרוויחו הכשרה מעניינת, מפתיעה ואולי אף שונה מהתחום שבו אתם עוסקים בו היום.

מה לומדים בקורסי גישור לגמול השתלמות?

בין התכנים הנלמדים בקורס, תלמדו על טכניקות שכנוע, יישוב קונפליקטים בין אנשים, היבטים משפטיים בגישור, עריכת הסכם גישור, הצגת שאלות, העלאת אפשרויות לפתרון, אתיקה ועוד. הקורסים הנלמדים יעניקו לכם את כל הכלים לעסוק בתחום. יחד עם זאת דעו שעל מנת להמשיך להיות מגשר מקצועי ולקבל על כך אישור ממשרד הפנים , עליכם לעבור 40 שעות לימוד במוסד המוכר על ידם כמכשיר למגשרים וכמובן להימנע מעבירות פליליות. גם אם תבחרו שלא לעסוק בכך באופן מקצועי, אתם תזכו ללמוד מגוון רחב של ידע חדש ומגוון.

למה כדאי ללמוד קורסי גישור לגמול השתלמות?

מאוד חשוב לכולנו שיקיפו אותנו יועצים טובים, מנחים ומאמנים לחיים. לא כולם נחנו בכישורי יעוץ או הכוונה עבור אחרים יחד עם זאת כולנו עוזרים אחד לשני ונותנים מוטיבציה להתקדם ולשאוף קדימה למרות הקשיים. לימודי אימון לגמול השתלמות נותנים לאנשים להחזיק בהגה ולהוביל. אם אתם רוצים להוות מקור אמין עבור אלה שמחפשים על מי לסמוך, לקבל החלטות גורליות וקשות ולהביא ואתם לתוצאות משביעות רצון בחיים תוכלו לעשות את כל זה בעזרת הכשרה לאימון. כמו כל הלימודים המוכרים לצורך גמול השתלמות, גם לימודי אימון לגמול השתלמות ירחיבו לכם אופקים, יתנו לכם הכשרה נוספת, תוספת בשכר ויתרמו להתפתחות אישית שלכם.

למי מתאימים קורסי גישור לגמול השתלמות?

לימודי אימון או בשפה המקצועית והרווחת, קואוצ'ינג, מכשירים אתכם להיות מאמנים אשר שפרים את חייהם של אחרים, מכוונים אותם, מצביעים על נקודות תורפה ויודעים לתת מענה לכל אלו שאין יכולת לנהל את חייהם בצורה נכונה. אם אתם רואים את עצמכם כאלון גל שיכול להכווין אחרים למטרה, לימודי אימון יתאימו לכם מאוד. הלימודים כוללים תכנים עיונים ומעשיים. משחקי תפקידים, סימולציות לוקחים חלק פעיל אמוד בלימודי אימון. כמו כן לימודי אימון לגמול השתלמות מתחלקים גם הם על פי התמחויות שונות כגון , לימודי אימון זוגי, לימודי אימון קבוצתי ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורסי גישור לגמול השתלמות?

דרישות קבלה ללימודי אימון לגמול השתלמות משתנים ממוסד למוסד אך לרוב ידרשו מועמדים בני 30 ומעלה, בעלי תואר אקדמאי או ניסיון ניהולי. לימודי גישור לגמול השתלמות, לעומת לימודי אימון, מצריכים נוהל מאוד ברור של כללי גישור. הם יצריכו מכם ידע משפטי רחב שאותו כמובן תקבלו במהלך הלימודים, ידע בניסוח הסכמי גישור, חשיבות אתית לגבי תהליכי גישור ועוד. קורס גישור לגמול השתלמות אינו דורש תנאי מקדים וזה יתרונו אך גם זה משתנה ממוסד למוסד ובפן הכללי לימודי גישור לגמול השתלמות יתאימו לאנשים שאוהבים להקשיב ובעלי סבלנות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎