ClickCease

קורס גישור לגמול השתלמות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס גישור לגמול השתלמות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גישור לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גישור לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי גישור לגמול השתלמות

לימודי גישור לגמול השתלמות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, ייחודיים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף האימון והגישור. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש בהסמכתם לפתור קונפליקטים בנושאים שונים ללא התערבות משפטית.

גמול השתלמות (גמו"ש) הינו גמול כספי אשר ניתן לעובד שהשתלם בתחום לימודים כזה או אחר, הרלוונטי למקצוע בו הוא עוסק. הקריטריונים לקבלת גמול ההשתלמות נקבעים מראש בהתאם למקום העבודה בתחילת העסקתם של העובדים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גישור לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גישור לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס גישור לגמול השתלמות

טכניקת הגישור הינה דרך משפטית מקובלת המשמשת ליישוב סכסוכים במהירות, מבלי לערב את מערכת המשפט. המגשר הינו צד שלישי וניטרלי אליו פונים שני צדדים שאינם מצליחים ליישב את המחלוקות ביניהם בעצמם, והוא זה המסייע להם להגיע לפשרה. 

על המגשר להפגין סבלנות וסובלנות, כבוד הדדי, הידברות, טכניקות שכנוע, תקשורת בינאישית מעולה, להפעיל שיקול דעת, לנהל משא ומתן מכבד, להקשיב לשני הצדדים ולסייע להם במציאת פתרון אידיאלי.

קהל היעד לקורס גישור לגמול השתלמות

לימודי גישור לגמול השתלמות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום זה והן למטפלים מהסוגים השונים, מאמנים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס גישור לגמול השתלמות

תנאי הקבלה לקורס גישור לגמול השתלמות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בחלק  מן המוסדות פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב. 

בנוסף, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי גישור לגמול השתלמות

משך לימודי גישור לגמול השתלמות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 40 ל-100 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לבין שמונה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס גישור לגמול השתלמות

במהלך לימודי גישור לגמול השתלמות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. 

במרבית המקרים, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: טכניקות שכנוע, יישוב קונפליקטים בין אנשים, היבטים משפטיים בגישור, עריכת הסכמי גישור, העלאת אפשרויות לפתרון, אתיקה מקצועית, עקרונות המשא ומתן, יצירת אמון בין שני הצדדים, סוגי קונפליקטים, טכניקות הרגעה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס גישור לגמול השתלמות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי גישור לגמול השתלמות

עם סיום לימודי גישור לגמול השתלמות יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם קליניקות פרטיות, רשויות אזוריות, עסקים וכדומה. נוסף על כך יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס גישור לגמול השתלמות

בוגרי קורס גישור לגמול השתלמות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס תזונה לגמו"ש בו יוכשרו לסייע למטופליהם בעקרונות התזונה הנבונה ואורח חיים בריא.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול לגמו"ש שיאפשר להם להתקדם למשרות ניהוליות ונחשבות בארגונים בהם פועלים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎