ClickCease

קורסי רפואה משלימה לגמול השתלמות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורסי רפואה משלימה לגמול השתלמות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי רפואה משלימה לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי רפואה משלימה לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי רפואה משלימה לגמול השתלמות

לימודי רפואה משלימה מוכרים לגמול השתלמות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מקצועיים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענפי הטיפול השונים. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם לטפל במצבים בריאותיים ונפשיים שונים באמצעות גישות שונות ברפואה המשלימה.

גמול השתלמות (גמו"ש) הינו גמול כספי אשר ניתן לעובד שהשתלם בתחום לימודים כזה או אחר, הרלוונטי למקצוע בו הוא עוסק. הקריטריונים לקבלת גמול ההשתלמות נקבעים מראש בהתאם למקום העבודה בתחילת העסקתם של העובדים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי רפואה משלימה לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי רפואה משלימה לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות לימודי רפואה משלימה לגמול השתלמות

הרפואה המשלימה, או בשמה הנוסף - רפואה אלטרנטיבית, מאופיינת בכך שבניגוד לרפואה הקונבנציונלית, היא אינה מגובה במחקרים מדעיים. עם זאת, כיום רבים מן הרופאים הטובים ביותר מכירים בסגולותיה ומדווחים על הצלחתה. 

מקורה של הרפואה המשלימה הוא בתרבויות מזרח אסיה העתיקות, אמנם בשנים האחרונות הפכו אלו למבוקשות במיוחד גם ברחבי העולם המערבי כולו. בין התחומים השונים בענף זה ניתן למצוא קורסים כמו נטורופתיה, הומאופתיה, פרחי באך, הילינג, רפלקסולוגיה ועוד.

קהל היעד לקורס רפואה משלימה לגמול השתלמות

לימודי רפואה משלימה מוכרים לגמול השתלמות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום זה והן למטפלים מהסוגים השונים בעולמות הרפואה הקונבנציונלית והמשלימה אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס רפואה משלימה לגמול השתלמות

תנאי הקבלה לקורס רפואה משלימה לגמול השתלמות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בחלק מן המוסדות פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב. 

עם זאת, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי רפואה משלימה לגמול השתלמות

משך לימודי רפואה משלימה לגמול השתלמות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן הנעה בין חודשים ספורים לבין מספר שנים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס רפואה משלימה לגמול השתלמות

במהלך לימודי הקורס בנושא רפואה משלימה לגמול השתלמות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יצירת קשר עם המטופלים, אבחון בעיות נפשיות ופיזיות, טיפול בבעיות שונות, צמחי מרפא, מדיטציה, יחסי מטפל-מטופל, אנטומיה פיזיולוגיה, אתיקה מקצועית, טיפולים במגע ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס רפואה משלימה לגמול השתלמות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי רפואה משלימה לגמול השתלמות

עם סיום לימודי רפואה משלימה לגמול השתלמות יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו בתי מלון, בתי ספא, בתי הבראה, קופות חולים, קליניקות פרטיות וכדומה. נוסף על כך יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך. 

לימודי המשך לאחר קורס רפואה משלימה לגמול השתלמות

בוגרי קורס רפואה משלימה לגמול השתלמות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס עיצוב ואמנות לגמו"ש בו יוכשרו לשלב בין היצירתיות לבין דרישות הלקוח וליצור תוצר מוגמר מרשים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס תזונה לגמו"ש שיכשיר אותם לייעוץ לאנשים בתחומי התזונה והבריאות השונים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎