ClickCease

קורסי מחשבים לגמול השתלמות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורסי מחשבים לגמול השתלמות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי מחשבים לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי מחשבים לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מחשבים לגמול השתלמות

לימודי מחשבים לגמול השתלמות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מבוקשים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף המחשבים והאינטרנט. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים המוסמכים לעבודה עם יישומי מחשב מתקדמים והשתלבות בתחום מבוקש ורווחי זה.

גמול השתלמות (גמו"ש) הינו גמול כספי אשר ניתן לעובד שהשתלם בתחום לימודים כזה או אחר, הרלוונטי למקצוע בו הוא עוסק. הקריטריונים לקבלת גמול ההשתלמות נקבעים מראש בהתאם למקום העבודה בתחילת העסקתם של העובדים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי מחשבים לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי מחשבים לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מחשבים לגמול השתלמות

עולם האינטרנט והמחשבים כולל בתוכו שלל תחומי עניין וקורסי לימוד המאפשרים השתלבות במשרות מבוקשות ורווחיות והשתלבות בענף אשר הולך ומתפתח בכל אחד מן התחומים: בניית אתרי אינטרנט, עיצוב אתרים, שפות תכנות, (Java, Joomla, C ועוד), אבטחת מידע, ניהול רשתות וכדומה. 

לימודי מחשבים לגמול השתלמות מאפשרים לבוגריהם הרחבת אופקים אישית באמצעותה יוכלו להשתלב בתפקידים נחשקים בארגונים וחברות שונים, לקבל תוספת שכר משמעותית, לשווק אתהעסק בו פועלים זה מכבר ועוד.

קהל היעד לקורס מחשבים לגמול השתלמות

לימודי מחשבים לגמול השתלמות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום זה והן למנהלים, עובדי חברות שיווק ופרסום וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס מחשבים לגמול השתלמות

תנאי הקבלה לקורס מחשבים לגמול השתלמות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בחלק  מן המוסדות פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב. 

בנוסף, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי מחשבים לגמול השתלמות

משך לימודי מחשבים לגמול השתלמות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, נפרשים הלימודים על פני מספר חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מחשבים לגמול השתלמות

במהלך לימודי מחשבים לגמול השתלמות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. 

במרבית המקרים, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: ג'ומלה, Webmaster, שיווק ומסחר באינטרנט, בניית אתרים, עיצוב אתרים, מערכות הפעלה, יישומי office, ניהול רשתות, אבטחת מידע, תקשורת נתונים, פיתוח אפליקציות, בינה עסקית, ניתוח מערכות מידע ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מחשבים לגמול השתלמות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מחשבים לגמול השתלמות

עם סיום לימודי מחשבים לגמול השתלמות יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם חברות עסקיות, משרדי פרסום ושיווק, חברות הייטק וסטארט-אפ וכדומה. נוסף על כך יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס מחשבים לגמול השתלמות

בוגרי קורס מחשבים לגמול השתלמות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול לגמו"ש שיאפשר להם להתקדם למשרות ניהוליות ונחשבות בארגונים בהם פועלים.  

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס שוק ההון לגמו"ש שיכשיר אותם להשתלבות בענף רווחי ומבוקש זה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎