קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

הנהלת חשבונות הוא תחום חשוב עד מאד ונדרש במיוחד בשוק העבודה, שכן אין זה מספיק שהעסק ירוויח מבחינה כלכלית- על כל עסק וארגון לדעת כיצד להתנהל נכון מהבחינה החשבונאית, לשלם משכורות, למדוד רווחים והפסדים ולדאוג לתכנון עתידי. על כן מנהלי חשבונות הם חלק בלתי נפרד כמעט מכל ארגון. לאור זאת, רבים מבקשים לפנות ללימודי הנהלת חשבונות - לקבל הכשרה מקצועית נדרשת ואיכותית, היכולה להוות עבורם צעד ראשון בדרך לקריירה ארוכת שנים. לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות יכשירו אתכם להנהלת חשבונות סוג 1+2 (השלב הראשוני בתחום) וכמובן בהמשך תוכלו להתקדם ללימודי הנהלת חשבונות סוג 3, לימודי חשבי שכר בכירים ומסלולי לימוד נוספים. 

קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות מכשיר אתכם לניהול חשבונות ועל כן תמצאו מלכתחילה בעמדה ניהולית, מייד עם סיום הלימודים, מעבר המבחנים וההשתלבות בעבודה. הלימודים יתנו לכם את כל הכלים לקרוא דו"חות, להכין דו"חות כספיים ולתכנן לעתיד. כמו כן תוכשרו לחלוקת משכורות על פי הרווחים של כל עסק. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי הנהלת חשבונות לגמו"ש במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הנהלת חשבונות מוכר לגמול השתלמות

לימודים לגמול השתלמות הם עסקה משתלמת במיוחד, לה זכאים עובדים רבים: עובדי מדינה, אקדמאים בדרוג מח"ר, עובדי המגזר הציבורי, עובדי רשויות מקומיות, הנדסאים וטכנאים, עובדי מנהל, עובדי משק ופקידים, עובדי משרד הביטחון ופורשי צבא קבע ועוד. גמול ההשתלמות (ובקיצור - גמו"ש) מעניק לעובדים אפשרות להצטרף ללימודים במגוון קורסים, על חשבון המעסיק - ולאחר סיום הלימודים אף לזכות בתוספת נאה למשכורתם החודשית. 

קורסי גמול השתלמות מוצעים, כאמור, באינספור תחומים - כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את קורס גמול ההשתלמות המושך את ליבם ביותר (יחד עם זאת, כדאי לזכור, כי לעיתים אינכם יכולים להירשם לקורס כאוות נפשכם - אלא רק למסלול לימודים הקשור באופן מסויים לתחום עיסוקכם). אחד התחומים המבוקשים בלימודים לגמו"ש הוא קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות - מסלול המספק לכם הכשרה מקצועית איכותית ומבוקשת, היכולה להיות צעד ראשון לקריירה ארוכה ומספקת, עם אפשרויות קידום והתפתחות רבות. 

למי מיועד קורס הנהלת חשבונות מוכר לגמול השתלמות?

לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות מתאימים לאנשים עם נטייה לסדר וארגון, המעוניינים להשתלב בעבודה בעולם הנהלת החשבונות. כמובן כי כדאי ליהנות מקורס הנח"ש לגמו"ש - יהיה עליכם לעבוד בארגון המעניק לכם אפשרות זו. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס הנהלת חשבונות מוכר לגמול השתלמות?

על מנת להתקבל לקורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות - ראשית יהיה עליכם עובדים בארגון המאפשר (ומאשר) לכם לפנות ללימודים אלו. לאחר שתקבלו את אישור הלימודים - יהיה עליכם לעמוד בדרישות הקבלה של המכללה בה אתם מעוניינים ללמוד.

אמנם דרישות הקבלה יכולות להשתנות מעט בין מכללה אחת לרעותה, אך בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד (בחלק מהמכללות ניתן להתקבל גם על בסיס סיום 11 שנות לימוד בלבד). בחלק מהמכללות נדרשים המועמדים לעמוד בפני ראיון אישי או לעבור מבחני קבלה, על מנת להתקבל ללימודים. 

כמה זמן נמשך קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות?

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 לגמול השתלמות כוללים, בדרך כלל, בין 300 ל-350 שעות לימוד ונמשכים בין חצי שנה לשנה. לימודי הנהלת חשבונות סוג 3 לגמול השתלמות הם, לרוב, קצרים יותר, וכוללים כ-200 שעות לימוד לערך, הנפרשות על פני 4-6 חודשים.

כיוון שלימודים לגמול השתלמות מיועדים לאנשים עובדים, רבות מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ו/ או בימי שישי בבוקר - במטרה להקל על האנשים העובדים לשלב את הלימודים בנוחות לצד עבודתם, מבלי לוותר על יותר מידי שעות עבודה. 

מה לומדים בקורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות?

תכנית הלימודים בקורסי הנהלת חשבונות לגמו"ש משלבת בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות לבין מגוון תרגולים - במטרה להקנות לבוגרים את מיטב הידע, המיומנויות והכלים המעשיים הדרושים למנהל חשבונות מקצועי ואיכותי. 

בין נושאי הלימוד בקורס הנהלת חשבונות 1 ו-2 לגמו"ש: רישום כפול, פקודות יומן, מאזן בוחן, התאמות עם גורמי חוץ, שילוב נתוני שכר, חשבונות סופיים, דו"חות רווח והפסד, חישובי פחת, תשלום מקדמות, בדיקת ואימות מסמכים חשבונאיים וכספיים, רישום בספרי חשבונות, עריכת דוחות תקופתיים ושנתיים, דיני ביטוח לאומי, מס הכנסה, מס ערך מוסף, עבודה עם תוכנות רלוונטיות (חשבשבת, לדוגמא) ועוד. 

בין נושאי הלימוד בקורס הנהלת חשבונות סוג 3 לגמו"ש: שותפויות, מיזוג עסקים, שיטות הרישום, משגור, שחזור חשבונות, חברות: דוחות כספיים, מס הכנסה, דיבידנד במזומן ובמניות הטבה, ניירות ערך, יבוא ואשראי, תורת המסחר, דיני חוזים, מס הכנסה: הכנסה פירותית והכנסה הונית, חישובי המס, הכנסה חיבת ופטורה, תקציב המדינה, ניירות ערך, קופות גמל, תוכניות חיסכון ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס הנהלת חשבונות מוכר לגמול השתלמות?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר יעמדו בהצלחה גם בבחינות החיצוניות של משרד הכלכלה (משרד התמ"ת לשעבר) יקבלו תעודת גמר מנהל חשבונות סוג 2+1 (בסיסי+ מתקדם) ותעודת מקצוע - מנהל חשבונות סוג 2+1. 

בוגרי קורס הנח"ש 3 - יקבלו תעודה מתאימה מטעם המכללה ומשרד הכלכלה (בכפוף, כמובן, לעמידה בכל דרישות ההסמכה). 

אילו אפשרויות המשך לימודים יש לבוגרי קורס הנהלת חשבונות המוכר לגמול השתלמות?

לאחר סיום הלימודים בקורס הנח"ש לגמו"ש תוכלו להמשיך ולהתקדם בתחום בעזרת פנייה ללימודי הנהלת חשבונות סוג 3, לימודי חשבונאי בכיר, לימודי חשבי שכר, לימודי ייעוץ מס ועוד. כמובן כי תוכלו להמשיך ללימודים אקדמיים רלוונטיים - תואר ראשון בחשבונאות, תואר ראשון בכלכלה, תואר ראשון במנע"ס ועוד. 

במה עוסקים בוגרי קורס הנהלת חשבונות המוכר לגמול השתלמות?

ניהול חשבונות הוא מקצוע מאוד נדרש בשוק העבודה ולכן - כבוגרי קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות - תוכלו להשתלב בעבודה בכל ארגון או עסק שמחזיק מחלקת ניהול חשבונות ופיננסים. מפעלים, ארגונים, בתי עסק פרטיים או ציבוריים, משרדי רואי חשבון או עורכי דין, כל אלו ועוד רבים אחרים זקוקים למנהל חשבונות. ייתכן כי תבחרו לעסוק בכך בתור פרילאנס וגם זו אפשרות. לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות אינם מגבילים אתכם באפשרויות תעסוקה, התנסות וצבירת ניסיון מעשי בתחום.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎