ClickCease

קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מקצועיים ומבוקשים אשר נלמדים תחת ענף החשבונאות והביטוח. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש ביכולתם להשתלב בתפקידי מפתח בעסקים שונים כחלק מאגף הכספים. 

גמול השתלמות (גמו"ש) הינו גמול כספי אשר ניתן לעובד שהשתלם בתחום לימודים כזה או אחר, הרלוונטי למקצוע בו הוא עוסק. הקריטריונים לקבלת גמול ההשתלמות נקבעים מראש בהתאם למקום העבודה בתחילת העסקתם של העובדים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

ענף הנהלת החשבונות עוסק בתהליכי הכנסות והוצאות בכל ארגון, חברה או עסק, והביקוש למומחים בתחום הוא גבוה במיוחד שכן אלו הם האחראיים על התנהלות כלכלית, תשלום משכורות, מדידת רווח והפסד, תכנון כלכלי עתידי וכדומה.

לימודים בתחום הנהלת החשבונות כוללים בתוכם מספר קורסים וביניהם ניתן למצוא קורסי הנהלת חשבונות סוג 1+2, הנהלת חשבונות סוג 3, חשבי שכר בכירים, חשבונאי מדופלם ועוד, כאשר כל אחד מאלו מהווה הכנה למעבר הבחינות החיצוניות בתחום אשר מתקיימות מטעם משרד העבודה, הכלכלה, לשכת רואי החשבון וכדומה.

קהל היעד לקורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לאנשים מסודרים ומאורגנים, בעלי הבנה מתמטית, המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום הנהלת החשבונות המבוקש והרווחי.

תנאי הקבלה לקורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

תנאי הקבלה לקורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בחלק  מן המוסדות פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב. 

בנוסף, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

משך לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 200 ל-350 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין ארבעה חודשים לבין שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

במהלך לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. 

במרבית המקרים, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: רישום כפול, עריכת דוחות תקופתיים, דיני ביטוח לאומי, מס הכנסה, מס ערך מוסף, דוחות רווח והפסד, רישום בספרי חשבונות, ניירות ערך, קופות גמל, תוכניות חיסכון, ייבוא ואשראי, תורת המסחר, דיני חוזים, שחזור חשבונות ועוד שלל תכנים מרתקים.

תעודת גמר לאחר קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

עם סיום לימודי הנהלת חשבונות לגמול השתלמות יוכלו הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות וביניהם משרדי ראיית חשבון, משרדי עורכי דין, בתי עסק פרטיים וציבוריים, ארגונים שונים וכדומה. נוסף על כך יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות

בוגרי קורס הנהלת חשבונות לגמול השתלמות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מחשבים לגמו"ש בו יוכשרו לעבודה עם יישומים מתקדמים ומערכות משוכללות. 

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס שוק ההון לגמו"ש שיכשיר אותם להשתלבות בענף רווחי ומבוקש זה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎