קורס אמנות

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי אמנות במכללות

לימודי אומנות מהווים חלק בלתי נפרד מעולם הלימודים. הקורסים המוצעים בתחום, דוגלים בחופש היצירה, חופש הביטוי ושינוי תפיסתי. אומנות אינה חייבת להיות פופולרית או בעלת אג'נדה המכוונת לרוב, ככלל כל סוג אומנות מגיעה עם אימרה ושואפת לבטא את תחושותיו הפנימיות ומחשבותיו של האומן.

קורסים באומנות נפרשים על פני מגוון רחב של תחומים ביניהם ציור, פיסול, מחול, רישום ועוד. אומנות זה בהחלט דבר שניתן ללמוד וחשוב לפתח כבר מגיל צעיר. קורסי אומנות מוצעים גם לצד תואר ראשון באומנות שלרוב מציע גם תעודת הוראה בתחום.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אמנות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אמנות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי אומנות


בעולם פרסומי כמו שלנו, הגבול הדק בין אומנות לשם אומנות ואומנות לשם רווח כלכלי היטשטש. במידה ואתם מעוניינים לעבוד בתחום הפרסום והגרפיקה, לימודי תקשורת חזותית בהחלט יענו לכם על הצורך.

קורסי אומנות מפתחים יכולות הדרכה, חינוך, יצירתיות ויותר מכל מקנים השראה. מעבר לכך בכל קורס תזכו לידע אקדמי והיסטורי נרחב אודות התפתחות האומנות במאות השנים האחרונות.

לימודי אומנות מפתחים ראייה מרחבית ומעניקים תרפיה נפשית ופיסית. ציור, פיסול, צילום, קולנוע, מחול, קדרות ועוד קורסים רבים אחרים מהווים בסיס לפיתוח מחשבה יצירתית.

קורס אמנות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

תנאי קבלה ללימודי אומנות


קורסים באומנות מאוד מגוונים וכך גם תנאי קבלה. לעיתים תידרשו לעבור רק ראיון קבלה אישי או להציג תיק עבודות. לרוב קורסי אומות פתוחים לקהל הרחב ואינם מצריכים דרישות קדם או רקע. 

מה תוכנית הלימודים לקורס אמנות?

תוכנית לימודים בקורסי אומנות משתנה בין תחום לתחום ולכן לא ניתן להגדיר אותה. כמובן שרוב הקורסים הינם מעשיים כי המטרה היא להפעיל את המשתתפים, לספק להם תשתית ליצירת תיק עבודות ולגרום להם להיות יותר מעורבים ביצירה.

קיימים קורסים המקנים כלים חינוכיים והדרכתיים ואילו אחרים מכשירים אומנים. יש קורסים הנמשכים מספר מפגשים בלבד ויש קורסים שאורכם הינו שנה עד שנתיים. הכל תלוי כמובן במספר ימי מפגש. לרוב קורסי אומנות מתקיימים בשעות הערב על מנת להתאים גם לאנשים עובדים.

קורס אמנות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה אפשרויות התעסוקה לקורס אמנות?


בוגרי קורסי אומנות יכולים להשתלב בסטודיו פרטי, להדריך בסדנאות או להשתלב במערכת חינוך בלתי פורמאלית כגון מתנ"סים, פעילות קהילתית, פנימיות ועוד.

כמו כן בוגרי הקורסים יכולים לעבוד במוזיאונים, למכור את יצירותיהם בשוק הפרטי או במכירה פומבית באינטרנט

מה לימודי ההמשך קורס אמנות?


בוגרי לימודי אומנות בהחלט יכולים לחשוב על לימודי המשך שיכולים לתרום לקידום אישי ומקצועי. אין הגבלה לגבי תחומי עניין להמשיך בהם. ניתן להמשיך ללימודי עיצוב גרפי, לימודי צורפות וכל תחום אחר שבו תוכלו לבטא את הידע שלכם.

בעולם מסחרי, במידהותרצו לשווק את עצמכם כאומנים, מומלץ להמשיך ללימודי ניהול מדיה חברתית על מנת להבין כיצד להגיע לחשיפה עבור קהל רחב יותר.
מודעה
מחפש קורס אמנות?
מחפש קורס אמנות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב ורמת גן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה