ClickCease

קורס אימון באמצעות אומנות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס אימון באמצעות אומנות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון באמצעות אומנות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון באמצעות אומנות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי אימון באמצעות אומנות

לימודי אימון באמצעות אמנות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, ייחודיים ויצירתיים אשר נלמדים תחת ענף האימון והגישור. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לסיוע למתאמנים בהתמודדות עם קשיים בתחומי החיים השונים, זאת תוך שימוש באמנות כבלי לביטוי רגשי ככלי לתקשורת בלתי מילולית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שימוש בתהליכים יצירתיים ואמנותיים בכדי להניע תהליכים שונים ולהוביל את המתאמנים להשגת מטרות רצויות שהוגדרו בתחילת תהליך האימון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון באמצעות אומנות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון באמצעות אומנות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס אימון באמצעות אמנות

אמנות מאפשרת ביטוי של תחושות, רגשות ומחשבות, מבלי להידרש בחיפוש אחר הגדרות מילוליות מגבילות. באמצעות תחומי האמנות השונים ניתן להתמודד עם קשיים שונים, זאת תוך פיתוח היצירתיות, קידום תהליכים קוגניטיביים שונים, חיבור לנפש וכדומה, וכן מסייעים אלו לחוש רוגע ושלווה.

תהליך האימון מאפשר גישור בין המציאות העכשווית הקיימת לבין השאיפה הרצויה, הגעה לתוצאות והשגת מטרות, פיתוח עצמי, שיפור התחושה ועוד. על כן, השילוב בין אלו נחשב ליעיל במיוחד.

קהל היעד לקורס אימון באמצעות אמנות

לימודי קורס אימון באמצעות אמנות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למטפלים מהסוגים השונים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולסייע בפתרון סכסוכים בתחומים השונים.

תנאי הקבלה לקורס אימון באמצעות אמנות

תנאי הקבלה לקורס אימון באמצעות אמנות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי רלוונטי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי אימון באמצעות אמנות

משך לימודי אימון באמצעות אמנות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של כחצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אימון באמצעות אמנות

במהלך לימודי הקורס בנושא אימון באמצעות אמנות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם חומרים אמנותיים התורמים לתהליך האימון ומקדמים אותו, אתיקה מקצועית באימון, מיקוד, פגישה ראשונה, בניית אמון, פרדיגמות, אמונות מגבילות, שימוש באמנות ככלי טיפולי ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס אימון באמצעות אמנות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אימון באמצעות אמנות

עם סיום לימודי אימון באמצעות אמנות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי, בקליניקות טיפוליות למיניהן ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס אימון באמצעות אמנות

בוגרי קורס אימון באמצעות אמנות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אימון הוליסטי בו יוכשרו לקיום טיפולי אימון על פי הגישה ההוליסטית הרואה את האדם כמכלול שלם המורכב מגוף-נפש-רוח. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אימון עסקי שיכשיר אותם לאימון מנהלים ובעלי משרות בכירות ליצירת שינויים חיובים בארגון והובלתו להצלחה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎