ClickCease

קורס אימון בסיסי

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי אימון בסיסי

לימודי אימון בסיסי במסגרת לימודי תעודה, או בשמם הנוסף – לימודי קואוצ'ינג (Coaching) הינם לימודים מרתקים, ייחודיים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף האימון והגישור. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כמאמנים אישיים שיש ביכולתם לסייע למאומנים בהתמודדות עם קשיים והשגת מטרות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הובלת המתאמנים לעבר הצלחה בתחומי החיים השונים, בתהליך מהיר, אפקטיבי וממוקד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון בסיסי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון בסיסי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אימון בסיסי

תהליך האימון על כל מרכיביו ובכל אחת מהסמכותיו, נועד במטרה לסייע לאנשים לחזק את ביטחונם העצמי והאמון שלהם ביכולותיהם האישיות, להציב לעצמם מטרות ולהשיג את אלו, לנהל משא ומתן מוצלח, להתמודד עם קשיים ומשברים, למצות את הפוטנציאל שלהם וכדומה.

הקואוצ'ר (המאמן) הינו דמות סמכותית אובייקטיבית, בדומה למטפלים מהסוגים השונים,  שמלווה את המתאמן לאורך התהליך ומספק לו אוזן קשבת, תמיכה, עידוד, מתן משוב ועוד, כך שבסיום התהליך יחוש המתאמן שיפור ממשי באיכות החיים שלהם.
קורס אימון בסיסי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אימון בסיסי

לימודי קורס אימון בסיסי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לעובדים סוציאליים, יועצים ארגוניים, פסיכולוגים, אנשי חינוך, מנהלים ומטפלים מהתחומים השונים, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולסייע לאחרים בהשגת מטרותיהם.

תנאי הקבלה לקורס אימון בסיסי

תנאי הקבלה לקורס אימון בסיסי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים שהינם פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי. בחלק מן המוסדות יידרשו להצגת ניסיון מעשי בעבודה בתחומים הרלוונטיים (פסיכולוגיה, ייעוץ, חינוך, עבודה סוציאלית, ניהול, הדרכה וכדומה).

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אימון בסיסי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אימון בסיסי

משך לימודי אימון בסיסי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 40 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לחצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אימון בסיסי

במהלך לימודי הקורס בנושא אימון בסיסי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות ההתמודדות עם פחדים אישיים, עקיפת מכשולים, טיפול במעצורים, טיפול בדימוי עצמי נמוך, עזרה במצבים של חוסר בטחון תעסוקתי, ניהול עצמי, סיוע למצבי התמודדות עם דחיות, פיתוח תקשורת בין אישית וצוותית, התמודדות עם חרדות, טיפוח יכולת הקשבה, העצמה, התמודדות ושיפור חשיפה עצמית ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס אימון בסיסי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אימון בסיסי

עם סיום לימודי אימון בסיסי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי, בקליניקות טיפוליות למיניהן, בחברות ייעוץ, מסגרות חינוכיות, חברות כוח אדם ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס אימון בסיסי

בוגרי קורס אימון בסיסי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אימון הוליסטי בו יוכשרו לשילוב בין עולם האימון לבין הרפואה המשלימה ולבצע טיפולי אימון מתוך הנחה כי האדם הוא מכלול שלם המורכב מגוף, נפש ורוח.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אימון ADHD שיכשיר אותם לביצוע טיפולי אימון עבור בעלי הפרעות קשב וריכוז במטרה להקל על התמודדותם עם אלו.
מודעה
מחפש קורס אימון בסיסי?
מחפש קורס אימון בסיסי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, רמת השרון, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה