קורס אימון בסיסי

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודי אימון בסיסי

תהליך האימון על מרכיביו וסוגיו השונים נועד לעזור לאנשים לחזק את בטחונם העצמי והאמון שלהם ביכולותיהם ולסמן לעצמם מטרות בחיים ולהשיגם. תהליך אימון בסיסי נקרא באנגלית קואצ'ינג – Coaching והאדם אשר מנחה את האנשים נקרא מאמן אישי – קואצ'ר באנגלית – Coach. מקצוע המאמן האישי הוא די חדש בישראל, אולם יש כבר איגוד ישראלי לקואצ'ינג אשר דאג לארגן הכשרות של אלפי מאמנים אישיים בשנים האחרונות.  מכיוון שחלק מן האנשים לא מצליחים לדבוק במטרות שהציבו לעצמם או בכלל לחשוב על מטרות מעין אלו, עלה הצורך בליווי של אחרים במהלך החיים, תוך מתן נקודת מבט אובייקטיבית.

לא כולם מסוגלים להגיע להחלטות מושכלות, להודות בטעויות ולשמור על חיים יציבים על כן קורס אימון בסיסי מכשיר מאמנים לחיים אשר יהוו אנשי מקצוע וילוו אחרים במהלך חייהם האישיים והמקצועיים. האימון הבסיסי מקנה את כל הכלים הנדרשים להניע לעשייה. לימודי אימון בתקופה האחרונה מושכים רבים מכיוון שבמקרים רבים הם מספקים תעסוקה עצמאית. מדובר בעבודה בה ניתן להגיע להגשמה עצמית ולתרום באופן אישי לאחרים. אם גם אתם מעוניינים לסייע לאחרים להגשים את מטרותיהם ועל הדרך ליהנות ממקצוע מאתגר ומעניין, אתם מוזמנים לקרוא את המידע בעמוד זה ואף ליצור קשר עמנו בשביל לקבל מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון בסיסי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון בסיסי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אימון בסיסי

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה מתמדת במספרם של המאמנים האישיים שתפקידם לסייע לאנשים לשפר את הפוטנציאל שלהם, להתמודד עם משברים בחיים, לסמן לעצמם מטרות ולהגשים אותן, לנהל משא ומתן מוצלח ועוד. תהליך האימון יכול להיות גם מנטאלי. היתרון הגדול של המאמנים הוא היכולת שלהם להיות אוביקטיבים והרצון העז להצליח לגרום לאנשים אותם הם מאמנים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם לצורך הצלחה ושיפור איכות החיים שלהם.

קורס אימון בסיסי הוא רק אחד מיני רבים ומהווה בסיס לקורסי המשך, כמו: קורסי אימון לבוגרים, אימון להורים, אימון לקבוצות, אימון לארגונים ועוד. התפיסה שאימון הוא רק פיזי כבר עברה מהעולם. בוגרי הקורס הם מאמנים מקצועיים לחיים שמקנים לאחרים מוטיבציה ותוכנית פעולה שמכוונת אותם לעבר מטרות. לימודי אימון בסיסי שואף להכשיר מאמנים בעלי תשתית חזקה של ידע וכלים מעשיים להמשך בניית היסודות. אם גם אתם מעוניינים בקריירה בתור מאמנים, כדי לסייע לאנשים וליהנות מחוויית עבודה מרתקת ואינטראקציה עם אנשים, מהרו להירשם אל קורס אימון בסיסי.
קורס אימון בסיסי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס קואצ'ינג בסיסי?

קורסי אימון בסיסי מיועדים לאנשים אשר מעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בעולם המאמנים האישיים - קואצ'רים, מתוך עניין כמו גם, מתוך רצון לסייע לאנשים אחרים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם ולאפשר להם להצליח בחיים.

כמו כן, לימודי אימון בסיסי פונים לאנשים בעלי ניסיון חיים שהיו בעמדות ניהוליות, פיקודיות או תיפקדו כיועצים בארגונים וחברות, שיכולים להשתמש בכישורים שצברו במהלך השנים כדי להפוך למנטורים וליועצים לאנשים אחרים. הקורס אמור לקחת את התכונות והחוזקות שלהם ולשפר את יכולותיהם לקדם אנשים אחרים בחיים.

קורס אימון בסיסי עשוי להתאים גם לאנשים שמעוניינים בידע הזה, בשביל העשרה עצמית, כדי שיוכלו לסייע ולתת עצות טובות לבני משפחתם, או לחבריהם.

מה תנאי הקבלה לקורס קואצ'ינג בסיסי?

קורסי אימון בסיסי פתוחים בדרך כלל לקהל הרחב, אולם לרוב המועמדים לקורס צריכים להיות מעל לגיל עשרים וחמש. ייתכן שלקורסים מתקדמים יותר תהיה דרישה לגיל מבוגר יותר, שמעיד על יותר ניסיון חיים. כמו כן, המועמדים לקורס צריכים להיות בעלי יכולת תקשורת בין אישית טובה, כדי לבנות עם האנשים אותם הם מאמנים מערכת אמון אישית.

על המועמדים שמעוניינים להתקבל אל קורסי אימון בסיסי לעבור ראיון קבלה אישי עם ראשי מסלול הלימודים, בכדי לבדוק את מידת התאמתם לקורס, כמו גם את רמת המוטיבציה שלהם וסיכויי ההצלחה שלהם.

תנאי נוסף לקבלה לקורס הוא שליטה טובה בשפה העברית מכיוון, שזו שפת הלימוד ברוב המכללות אשר מציעות קורסי אימון.
קורס אימון בסיסי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים לקורס קואצ'ינג בסיסי?

משך לימודי קורסי אימון בסיסי משתנה בין מכללה אחת לרעותה. ברוב המקרים קורסים אלה יימשכו בין ארבעים לשישים שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני בין עשרה למעל חמישה עשר מפגשי לימוד. סה"כ בין שלושה חודשים לקרוב לחצי שנה. במסגרת הקורסים ייערכו בין מפגש אחד לשני מפגשים בשבוע, כאשר אחד מן המפגשים עשוי להיות ביום שישי. ייתכנו גם מקרים של קורסי אימון בסיסי שמתקיימים במתכונת מרוכזת של בין שבוע לשבועיים של ימי לימודים רצופים, במשך רוב ימות השבוע. 

בחלק מן המכללות לימודים אלה יהיו במתכונת של לימודי ערב. מסגרת לימודים זו תאפשר גם לאנשים שעובדים במשרה מלאה ללמוד את התחום ולהתמקצע 

מה נושאי הלימוד לקורס קואצ'ינג בסיסי?

במסגרת קורס אימון בסיסי ילמדו הסטודנטים נושאי לימוד מגוונים, שיכשירו אותם כמאמנים ויאפשרו להם להעניק שירותי ייעוץ ואימון לאנשים שבאים אליהם לעזרה וסיוע. בין נושאי הלימוד הרבים ניתן למצוא את: יסודות ההתמדדות עם פחדים אישיים, עקיפת מכשולים, טיפול במעצורים ובדימוי עצמי נמוך, עזרה במצבים של חוסר בטחון תעסוקתי. כמו כן, הקורס יתמקד בניהול עצמי, סיוע למצבי התמודדות עם דחיות, פיתוח תקשורת בין אישית וצוותית, התמודדות עם חרדות, טיפוח יכולת הקשבה, העצמה, התמודדות ושיפור חשיפה עצמית ועוד. תוכנית הלימודים מעניקה כלים יישומים לעבודה, תוך כדי עריכת סימולציות ומשחקי תפקידים. 

מי שמתעניין בנושאי הלימוד של קורס אימון בסיסי, עשוי לגלות עניין גם בקורסים הבאים: לימודי אימון מנטלי, קורס אימון עסקי וכדומה. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס קואצ'ינג בסיסי?

לבוגרי קורס אימון בסיסי שעמדו בכל חובות הלימוד שלהם, שכוללות: עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים והשתתפות פעילה בשיעורים, השתלמות מעשית ועריכת סימולציות, עבודה על פרויקט גמר וכדומה, תוענק תעודת גמר והסמכה כמאמנים אישיים. בחלק מן המקרים קורס אימון בסיסי מתאים לאנשים שמעוניינים בקורסים לצורך של גמול השתלמות. בחלק מן המכללות, קורס אימון בסיסי מהווה חלק ממסלול הכשרת מאמנים מורחב ובמצב זה התעודה תוענק רק לאחר סיום ההכשרה המקיפה.

מה לימודי ההמשך לקורס קואצ'ינג בסיסי?

קורס אימון בסיסי כפי שמשתמע משמו הינו בסיסי, מן הטעם הזה בוגרי המסלול יכולים לפנות לקורסים מתקדמים עם התמחויות ספציפיות בתחום האימון. לדוגמא קורס אימון מנטלי, קורס אימון לארגונים, קורס אימון וייעוץ זוגי ועוד. תחום לימודים נוסף אשר אפשר ללמוד הוא לימודי אימון וגישור לגמול השתלמות. לימודים אלה מהווים למעשה מיזוג של שני תחומים - האימון והגישור. הכישורים של הבוגרים כמאמנים יאפשרו להם באמצעות לימודים אלה להציע שירותי גישור בין צדדים ניצים, בשביל לחסוך את כאב הראש של פנייה לערכאות משפטיות.

תחום לימודים נוסף אותו יוכלו בוגרי מסלול אימון בסיסי ללמוד הוא קורס הנחיית קבוצות. לימודים אלה יקנו לבוגרים מיומנות ואפשרויות טיפול וייעוץ לקבוצות מגוונות: קבוצות ממקום העבודה, קבוצות חברים, קבוצות ספורט וכדומה.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס קואצ'ינג בסיסי?

בוגרי קורס אימון בסיסי אחרי שיסיימו קורסים נוספים בתחום האימון האישי, יוכלו להשתלב בעבודה במסגרת חברות ייעוץ, מסגרות חינוכיות או חברות כוח אדם בתור שכירים. בהדרגה לאחר שיצברו ניסיון מקצועי רב ויאמנו בעצמם אנשים וקבוצות, הם יוכלו להתקדם לתפקידים בכירים יותר במסגרת חברות ייעוץ אלה.

אלה שצברו ניסיון מקצועי רב, יוכלו להתקדם באפיק עבודה עצמאי. הם יגדילו בהדרגה את קהל לקוחותיהם, ירוויחו יותר ויהנו מתחושת סיפוק מכך שהם סייעו לאנשים להתמודד עם הקשיים שלהם.

המאמנים שצברו ניסיון מקצועי רב וגם ידע מקיף בתחום האימון האישי, יוכלו להציג בסופו של דבר את מועמדותם למשרות הוראה והדרכה במכללות אשר מכשירות מאמנים. באופן זה הם יעבירו מן הידע שלהם לדור הבא של המאמנים.
מודעה
מחפש קורס אימון בסיסי?
מחפש קורס אימון בסיסי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה ורמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה