ClickCease

קורס גישור בגירושין

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי גישור בגירושין

לימודי גישור בגירושין במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, מאתגרים ומיוחדים אשר נלמדים תחת ענף האימון והגישור. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לפתרון סכסוכים, מחלוקות ואי הסכמות באמצעות צד שלישי ניטרלי.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך סיוע לזוגות במהלך פרידה ופירוק הזוגיות או המשפחה, הגעה לפשרה המוסכמת על ידי שני הצדדים ודאגה לאינטרסים של שניהם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גישור בגירושין?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גישור בגירושין?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס גישור בגירושין

הליך הגירושין הוא הליך כואב, קשה ומסובך, ועבור רבים נחשב למשבר משמעותי בחייהם. לכן, מבקשים רבים לפנות למגשר שיסייע בהתמודדות עם המצב ויקדם את התהליך. המגשר מטפל בכלל ההיבטים הנוגעים לפרידת הזוג ופירוק המשפחה, מבהיר את האינטרסים השונים של כל אחד מהצדדים ומציג בפניהם את התוצאות האפשריות למצב וכן את ההשלכות של כל דרך בה יבחרו. כמו כן, עליו לנסח הסכם לאחר הגעה לפשרה, שהינו בעל תוקף רשמי.

על כן, נדרש המגשר להיות ניטרלי ומקצועי, בעל עמדה שאינה מושפעת מעמדותיהם של בני הזוג שיכולות להיות סותרות, וכן עליו להגיע לפתרון המקובל על שני הצדדים ולא לכפות עליהם את הפתרון המועדף מבחינתו.
קורס גישור בגירושין
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס גישור בגירושין

לימודי קורס גישור בגירושין פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לעורכי דין או למטפלים מהסוגים השונים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולסייע בפתרון סכסוכים בתחומים השונים.

תנאי הקבלה לקורס גישור בגירושין

תנאי הקבלה לקורס גישור בגירושין משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי רלוונטי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס גישור בגירושין
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי גישור בגירושין

משך לימודי גישור בגירושין משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס גישור בגירושין

במהלך לימודי הקורס בנושא גישור בגירושין מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו אפיון והתמודדות עם מאפייני הזוג בתהליך הגירושין, חוקי המשמורת על ילדים, התמודדות עם סוגיית הגירושין, מזונות ילדים ואישה, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, יצירת הסכמי גירושין ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס גישור בגירושין

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי גישור בגירושין

עם סיום לימודי גישור בגירושין יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי ולסייע לזוגות בהתמודדות עם תקופה קשה זו.

לימודי המשך לאחר קורס גישור בגירושין

בוגרי קורס גישור בגירושין המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס גישור משפחתי בו יוכשרו לסיוע בפתרון סכסוכים משפחתיים שמקורם במריבות, פרידות, גירושין וכדומה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס גישור ויישוב סכסוכים שיכשיר אותם ליישוב סכסוכים, אי הסכמות וריבים בתחומים השונים.
מודעה
מחפש קורס גישור בגירושין?
מחפש קורס גישור בגירושין?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, רמת השרון, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה