ClickCease

קורס אימון הוליסטי

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי אימון הוליסטי

לימודי אימון הוליסטי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, מבוקשים ומיוחדים אשר נלמדים תחת ענף האימון והגישור. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לשילוב בין עולמות הטיפול הנפשי והרגשי לבין עולם הרפואה המשלימה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך קיום טיפולי אימון המתבססים על הגישה ההוליסטית לפיה האדם הוא מכלול שלם המורכב מגוף, נפש ורוח, וכדי לטפל בו ביעילות יש להתייחס לכל אחד מן המישורים הללו.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון הוליסטי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון הוליסטי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אימון הוליסטי

על פי גישת הרפואה ההוליסטית, לא ניתן לטפל באדם ולקדם אותו לעבר צמיחה והתפתחות מבלי להתייחס לכלל המרכיבים שלו, שכן הגוף, הרוח והנפש קשורים קשר בלתי נפרד אחד בשני והתמקדות רק באחד מאלו לא תוביל לשינוי איכותי, מתמשך וקבוע.

על סמך גישה זו התפתח תחום האימון ההוליסטי. המאמן ההוליסטי מסייע למתאמן לגלות את הכוחות הטמונים בו, מלמד אותו כיצד להקשיב לקול הפנימי שלו, עוזר לו לשנות את דרך ההתנהלות שלו ובאמצעות כל אלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלו.
קורס אימון הוליסטי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אימון הוליסטי

לימודי קורס אימון הוליסטי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למטפלים ברפואה משלימה, עובדים סוציאליים, יועצים ארגוניים, פסיכולוגים, אנשי חינוך, מנהלים ומטפלים מהתחומים השונים, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולסייע לאחרים בהשגת מטרותיהם.

תנאי הקבלה לקורס אימון הוליסטי

תנאי הקבלה לקורס אימון הוליסטי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים שהינם פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אימון הוליסטי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אימון הולסיטי

משך לימודי אימון הוליסטי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 200 ל-250 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין ארבעה חודשים לשמונה חודשים

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אימון הוליסטי

במהלך לימודי הקורס בנושא אימון הוליסטי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו פרחי באך, רפלקסולוגיה, דמיון מודרך להתמרת דפוסים התנהגותיים, קלפי הצלחה, מפגשים עם מאמן חיצוני, עקרונות האימון האישי, הצבת יעדים וזיהוי מטרות האימון, התאמת האימון למאומן, מיפוי התחומים הדורשים שינוי, פיתוח מיומנויות הקשבה, עקרונות הקוד האתי ואחריות מקצועית, פיתוח מיומנויות הקשבה, טכניקות אימון באימון הוליסטי ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס אימון הוליסטי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אימון הוליסטי

עם סיום לימודי אימון הוליסטי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי, בקליניקות טיפוליות למיניהן ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס אימון הוליסטי

בוגרי קורס אימון הוליסטי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אימון מנטלי שיכשיר אותם לסיוע למאומנים בהתגברות על חששות, פחדים ולחצים תוך שימוש במיומנויות המשלבות בין עולם הרפואה המשלימה לבין עולם האימון.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אימון ADHD שיכשיר אותם לביצוע טיפולי אימון עבור בעלי הפרעות קשב וריכוז במטרה להקל על התמודדותם עם אלו.
מודעה
מחפש קורס אימון הוליסטי?
מחפש קורס אימון הוליסטי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, רמת השרון, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ב"ש ורעננה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה