קורס אימון הוליסטי

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודי אימון הוליסטי

אם אתם מתלבטים בין לימודי אימון (קואצ'ינג) ובין לימודי אחד מתחומי הרפואה המשלימה - כדאי שתכירו את קורס אימון הוליסטי: מסלול לימודים ייחודי המשלב בין שני עולמות אלו, ומבקש להכשיר את בוגריו להעברת תהליכי אימון מפתחים ומעצימים בהתבסס על כלים שונים מעולם הרפואה המשלימה ככלל - והרפואה ההוליסטית בפרט. לימודי אימון הוליסטי, כיאה לשמם, נשענים על הגישה ההוליסטית, הרואה באדם מכלול שלם, המורכב מגוף, נפש ורוח. על פי גישת הרפואה ההוליסטית והאימון ההוליסטי - לא ניתן לטפל באדם, לקדמו ולהצעידו בנתיבי הצמיחה וההתפתחות - מבלי לגעת בכלל המרכיבים.

למעשה, מבקש האימון ההוליסטי לעזור לאדם, המתאמן, לגלות את הכוחות הטמונים בו (בעזרתו של המאמן, כמובן), ללמדו כיצד להקשיב לקול הפנימי - וכיצד לממש את מלוא הפוטנציאל הטבעי שלו. קורס אימון הוליסטי נועד להקנות לבוגריו את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לשם כך - להובלת מתאמנים בדרכי הצמיחה וההתפתחות. קורס אימון הוליסטי יכשיר אתכם לעבודה מלאת סיפוק זו, בה תוכלו לעזור ללקוחותיכם להתגבר על קשיים, לחצים ומכשולים - למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם - ולצעוד בנתיבי ההצלחה. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי אימון הוליסטי במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון הוליסטי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון הוליסטי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי אימון הוליסטי

לימודי אימון הוליסטי, כלימודי הרפואה ההוליסטית ככלל, זוכים בשנים האחרונות להצלחה גדולה, עת יותר ויותר אנשים מחפשים לעבור תהליכי אימון וטיפול, אשר יראו אותם כמכלול שלם של גוף, רוח ונפש - ולא יתמקדו רק באחד ממרכיבי האדם. כפי שמעידים רבים ממי שעברו טיפולים הוליסטיים כלשהם - ההתייחסות לאדם כמכלול שלם תורמת רבות למהירות ולעוצמה של תהליכי השינוי המצופים. 

מקור המילה הוליסטי היא בשפה היוונית העתיקה ופירושה "שלם" או "כולל" ולא בכדי – הגישה ההוליסטית דוגלת באמונה שהשלם הוא יותר מסך חלקיו ושאי אפשר לטפל בבעיותיו הפיזיות, הרוחניות או הנפשיות של האדם בנפרד, מאחר שהגוף, הנפש והרוח קשורים זה לזה בעבותות שאינן ניתנות לניתוק, וכי התמקדות רק באחד מן המרכיבים, תוך התעלמות מיתר המרכיבים, לא תוביל לשינוי איכותי, קבוע ומתמשך. 

מעולם הרפואה ההוליסטית צמחה גם גישת האימון ההוליסטי, אשר מתבססת רבות על כליה השונים של הרפואה ההוליסטית, במטרה לעזור לאדם לגלות מחדש את הקול הפנימי שלו ולהתחבר אליו - במטרה לקדמו ולהצעידו בנתיבי ההתפתחות והצמיחה. תהליך האימון מתבסס על האמונה כי לאדם יכולת בחירה חופשית וזו מאפשרת לו לשנות את דרך התנהלותו, וכי בכוחו של האדם לשנות את מציאות חייו באמצעות שינוי האופן שבו הוא תופש אותה. 
קורס אימון הוליסטי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס אימון בגישה הוליסטית?

לימודי אימון הוליסטי מתאימים לכל המעוניינים להתחיל לעסוק בתחום זה - וליהנות מעבודה רבת סיפוק, בה הם יוכלו לתרום רבות להעצמתם והתפתחותם האישית של לקוחותיהם. הלימודים מתאימים במיוחד למאמנים אישיים, מטפלים מתחומיה השונים של הרפואה המשלימה ומטפלים רגשיים (מטפלים באמנות, עו"סים קליניים, פסיכולוגים וכיו"ב), המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. 

אם אתם מתעניינים בלימודי אימון הוליסטי, אולי תגלו עניין בקורסים דומים נוספים - קורס אימון מנטלי, קורס פסיכותרפיה גופנית, קורס רפואה הוליסטית ועוד. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס אימון בגישה הוליסטית?

הקבלה לקורס אימון הוליסטי מותנית, בדרך כלל, במעבר מוצלח של ריאיון קבלה, המבקש לבדוק את מידת התאמתו של המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. ברוב המוחלט של המכללות בתחום לא נדרש ידע או ניסיון קודם בתחומי האימון או הטיפול, אולם לעיתים קרובות נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. 
קורס אימון הוליסטי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס אימון בגישה הוליסטית?

לימודי אימון הוליסטי נפרשים, בדרך כלל, על פני ארבעה עד שמונה חודשים, והם כוללים בין 200 ל-250 שעות לימוד אקדמיות. 

חלק גדול מן המכללות בתחום מציעות לימודי אימון הוליסטי במסלולים המתקיימים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר - במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים להשתלב בלימודים בנוחות ובקלות יחסית, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל. 

מה לומדים בקורס אימון בגישה הוליסטית?

לימודי אימון הוליסטי כוללים, לרוב, שיעורים תיאורטיים מרתקים לצד התנסות מעשית עניפה, הכוללת משחקי תפקידים, תרגילים והשתתפות באימונים - הן בתפקיד המתאמן והן בתפקיד המאמן (בחלק מהמכללות בתחום). לעיתים אף נהנים התלמידים מהשתתפות בפרקטיקום (סטאז') מונחה. 

תכנית הלימודים של לימודי אימון הוליסטי כוללת מגוון נושאי לימוד מרתקים כגון: פרחי באך, רפלקסולוגיה, דמיון מודרך להתמרת דפוסים התנהגותיים, קלפי הצלחה, מפגשים עם מאמן חיצוני, עקרונות האימון האישי, הצבת יעדים וזיהוי מטרת האימון, התאמת האימון למאומן, מיפוי התחומים הדורשים שינוי, תנאים להצלחה באימון התחברות רגשית נכונה.

כמו כן הלימודים גם יעסקו בעבודה עם קבוצות, איתור מכשולים רגשיים, נושאים מתחום מדעי ההתנהגות, טכניקות אימון באימון ההוליסטי,  פיתוח מיומנויות הקשבה, אמנות שאלת השאלות, ביצוע אימון אחד בליווי פרטני, עקרונות הקוד האתי ואחריות מקצועית, טכניקות מיוחדות עוקפות מח לקבלת מידע ישירות מהתת מודע, כוחן של מילים ומושג ההדהוד, טכניקות מדיטציה שונות; שיווק ויזמות אישית בתחום ועוד. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס אימון בגישה הוליסטית?

בוגרי קורס אימון הוליסטי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. חלק מהמסלולים בתחום מזכים את בוגריהם בתעודות נוספות, בהתאם לתכנית הלימודים בקורס - כתעודת מטפל בדמיון מודרך, לדוגמא. 

כמו כן - בחלק מהמכללות זכאים הבוגרים לקבל תעודה המוכרת על ידי ארגונים רלוונטיים - כתעודה המוכרת על ידי לשכת המאמנים בישראל, לדוגמא. 

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס אימון בגישה הוליסטית?

לאחר סיום הלימודים בקורס אימון הוליסטי יכולים הבוגרים להמשיך בלימודים נוספים, שיתרמו עוד להתפתחותם המקצועית ולכלים הטיפוליים והאימוניים שברשותם: לימודי NLP, קורס IPEC, לימודי פסיכותרפיה גופנית ולימודי הנחיית קבוצות הם רק חלק ממסלולי הלימוד המתאימים עד מאד לבוגרי קורס אימון הוליסטי.

במה עוסקים בוגרי קורס אימון בגישה הוליסטית?

בוגרי לימודי אימון הוליסטי יכולים לעבוד באופן עצמאי ולהקים קליניקה פרטית או לעסוק בתחומם בחברות אימון אישי.

באפשרותם לאמן לקוחות פרטיים, להעביר סדנאות אימון אישי בחברות ובארגונים או להשתלב בסגל ההוראה במוסדות הלימוד המציעים לימודי אימון הוליסטי.
מודעה
מחפש קורס אימון הוליסטי?
מחפש קורס אימון הוליסטי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ב"ש ורעננה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה