קורס גישור משפחתי

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי גישור משפחתי

כולנו יודעים ש"משפחה לא בוחרים", ואכן, במשפחות רבות ההרמוניה המשפחתית נסדקת על ידי סכסוכים משפחתיים שונים. כיצד ניתן להתמודד עם קונפליקטים משפחתיים, מריבות ואף מקרים של פרידה וגירושין? קיימות מספר טקטיקות, כאשר אחת המובילות שבהן היא הגישור המשפחתי.

כאן תקבלו את כל המידע אודות לימודי גישור משפחתי שמעניקים הכשרה מקיפה בתחום הגישור וכן בהתמודדות עם סכסוכים משפחתיים ופתרונם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גישור משפחתי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גישור משפחתי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס גישור במשפחה

על פניו, המשפחה אמורה להיות המקום החיובי והבטוח ביותר בחייו של האדם. סכסוכים מרים, קונפליקטים בלתי נתנים לפתרון ומחלוקות משפחתיות אמורים להיות רחוקים שנות אור מהמשפחה האידיאלית. אך המציאות איננה אידיאלית ויותר ויותר משפחות מוצאות את עצמן בסכסוכים שונים שדורשות מעורבות של מגשר משפחתי.

ניתן לנהל קונפליקטים ולהתגרש גם ללא ליווי של מגשר, אך לדעת רבים - עדיף לעבור אותו בליווי המקצועי של מגשר משפחתי. בין היתרונות של עבודה עם מגשר: חיסכון בבירוקרטיה, חסכון בהוצאות מרעיפות שחקים על דיונים משפטיים ואפשרות לעבוד בצורה הרמונית ויותר נעימה מאשר במסגרת סכסוך משפטי.
קורס גישור משפחתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס גישור משפחתי?

במסגרת תוכנית הלימודים קיימת סקירה של טכניקות ושיטות גישור האופייניות לעיסוק במשפחות. באופן כללי, כדאי שתקחו בחשבון כי קיים עיסוק בנושאים כמו הבנה כי קיימים הבדלי מינים, אחריות על ילדים, מזונות, יחסי כוחות ופערים בין הזוגות ועוד.

הייחודיות בלימודים אלה, כפי שהם באים לידי ביטוי בסילבוס הלימודי, היא שהם נערכים במסגרתן של קבוצות קטנות, המתרגלות סימולציות אפשריות של תרחישים נפוצים במישור המשפחתי.

למי מתאימים לימודי גישור משפחתי?

במסגרת תהליך הגישור על המגשר להיות נייטרלי ולסייע לצדדים להגיע לפשרות בתחומים שונים, כל זאת על מנת להגיע להסדר שמוסכם על שני הצדדים. המגשר לא יכול להכריח או לכפות שום הסכם על הצדדים המשתתפים בגישור, אלא רק לגרום להם להבין, מדוע הסדר מסוים יכול להיות טוב עבורם.
 
הגישור שונה מהותית מהתנהלות בבית המשפט - שכן, שם הצדדים נאבקים אחד בשני והעובדה שצד אחד מנצח משמעותה היא הפסדו של הצד השני. מגשר טוב שואף לייצר הבנה ותקשורת בין הצדדים, כל זאת במטרה לשפר את איכות חייהם, לחסוך להם זמן וכסף וכן לשמר את יחסי האנוש ביניהם.
קורס גישור משפחתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס גישור משפחתי?

עם סיום הלימודים תוכלו לקבל תעודת מגשר מהמוסד בו למדתם. אם ברצונכם לעסוק ביישוב סכסוכים בדרכים חוקיות ופורמליות יותר, ייתכן ותואר ראשון במשפטים יעניין אתכם.

תחום אחר, אשר יכול לעניין אתכם במידה והתעניינתם בקורס גישור משפחתי, לימודי בוררות גם הם עשויים להיות רלוונטיים עבורכם. הלימודים שונים בבסיס הקונספט המנחה אותם, כיוון שמגשר הינו מוליך ועוזר לצדדים להגיע להחלטה, שהם בוחרים בה. לעומת זאת, בלימודי בוררות, איש המקצוע הינו לוקח חלק פעיל יותר בהחלטה כיצד יש לפתור את הקונפליקט בין הצדדים המדוברים.

במה עוסקים בוגרי קורס גישור משפחתי?

בוגרי הלימודים יכולים לסייע בגישור במבחר תחומים: מינוי אפוטרופוס לבן משפחה, התמודדות עם גירושין ופרידה, במקרים של פטירת בן משפחה: חלוקת ירושה ועזבון.

כמו כן, קיימת התייחסות מקיפה לשימוש בנכסים המשפחתיים וכן, התמודדות עם קונפליקטים בעסק משפחתי.
מודעה
מחפש קורס גישור משפחתי?
מחפש קורס גישור משפחתי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה