ClickCease

קורס אימון מנטלי

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי אימון מנטלי

לימודי אימון מנטלי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעניינים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף האימון והגישור. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לקיום טיפולים אישיים או פרטניים וסיוע למטופלים במיצוי פוטנציאל והשגת מטרות ויעדים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ליווי מתאמנים וסיוע להם בהתמודדות עם פחדים, לחצים וחששות שפוגעים בתפקודם האופטימלי בכלל מישורי החיים, בדגש על עולם העבודה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון מנטלי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון מנטלי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אימון מנטלי

האימון המנטלי, כמו שאר לימודי האימון, הוא תחום אשר זוכה לפופולריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות, שכן הוא מאפשר טיפול מהיר, ממוקד, איכותי ויעיל בשלל בעיות וסיוע למתאמנים למצות את הפוטנציאל שלהם ולהשיג את מטרותיהם בכלל תחומי החיים.

תהליך האימון המנטלי עוסק רבות בפיתוח מודעות לחולשות ולחוזקות של המשתתפים, קבלה של שני קצוות אלו והבנה כיצד למנף את נקודות החוזק של האדם ולמזער את ההשפעה של החולשות הללו, ובאמצעות כך לפרוק מתחים, כעסים, לחצים ומטענים שליליים ולשפר את החוסן הנפשי.
קורס אימון מנטלי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אימון מנטלי

לימודי קורס אימון מנטלי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, עובדים סוציאליים, יועצים ארגוניים, פסיכולוגים, אנשי חינוך, מנהלים ומטפלים מהתחומים השונים, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולסייע לאחרים בהשגת מטרותיהם.

תנאי הקבלה לקורס אימון מנטלי

תנאי הקבלה לקורס אימון מנטלי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי.  חלק מן המוסדות אף דורשים כי יהיו המועמדים בוגרי קורסים בסיסיים בתחום האימון.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אימון מנטלי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אימון מנטלי

משך לימודי אימון מנטלי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 20 ל-50 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אימון מנטלי

במהלך לימודי הקורס בנושא אימון מנטלי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו אימון "רגיל" לעומת אימון מנטלי,  ניהול סיכונים, כשלים מנטליים נפוצים, לחץ וקבלת החלטות, מוטיבציה וחשיבה חיובית, בטחון עצמי, שליטה בכעסים, הצבת מטרות ויעדים, תהליכי שינוי, שיטות לריפוי עצמי אישי ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס אימון מנטלי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אימון מנטלי

עם סיום לימודי אימון מנטלי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי, בקליניקות טיפוליות למיניהן ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס אימון מנטלי

בוגרי קורס אימון מנטלי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אימון לארגונים בו יוכשרו להקניית כלי אימון למנהלים על מנת לסייע להם בשיפור העבודה הניהולית.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אימון לפרישה שיכשיר אותם לסיוע בהתמודדות עם קשיים וחששות הנוגעים בתקופת הפנסיה.
מודעה
מחפש קורס אימון מנטלי?
מחפש קורס אימון מנטלי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, רמת השרון, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה