קורס אימון מנטאלי

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודי אימון מנטאלי

קורס אימון מנטאלי הינו קורס ייחודי בתוך עולם לימודי האימון (קואצ'ינג), המתמקד בהקניית ידע, מיומנויות וכלים להתגברות על חששות, פחדים ולחצים שונים, הפוגעים בתפקודו האופטימאלי של האדם - במטרה לאפשר למתאמן לנצל את מלוא הפוטנציאל הטמון בו בכל המישורים, תוך שימת דגש (בחלק ניכר מקורסי האימון המנטלי) על עולם העבודה והתמודדות עם לחצים הנלווים לכך. פעמים רבות משלבים לימודי אימון מנטאלי בין כלים מעולם האימון לבין כלים שונים מעולם הרפואה המשלימה.

לימודי אימון מנטלי מתקיימים במגוון מסלולים - חלקם מתמקדים באימון מנטלי בתחום מסויים (כקורס אימון מנטלי בשוק ההון, לדוגמא), וחלקם הינם כלליים. כמו כן - בעוד חלק מהקורסים מיועדים להכשרת אנשי מקצוע בתחום, חלק מלימודי האימון המנטאלי מיועדים להעביר את המשתתפים חוויה מעצימה - מבלי להכשירם לתפקיד המאמן. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים אלו - בין אם לצורך העשרת ארגז הכלים שלכם כמאמנים (או קבלת הכשרה מקצועית ראשונית בתחום) ובין אם לצורך חוויה מעשירה ומפתחת שתתרום לאיכות חייכם ככלל - ולמיצוי הפוטנציאל שלכם בפרט, הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב ושלל פרטים חשובים על קורס אימון מנטלי במכללות המובילות בתחום בכל רחבי הארץ.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון מנטאלי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון מנטאלי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס אימון מנטלי

לימודי אימון מנטאלי, כמו יתר מסלולי הלימוד מעולם האימון, זוכים לפופולאריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות - ורבים מבקשים ליהנות מלימודים מעשירים ומפתחים אלו, היכולים לתרום רבות להתגברות על קשיים אישיים ולחצים שונים - ולמיצוי מלוא הפוטנציאל של המתאמן. למעשה, קורס אימון מנטלי נועד לפתח מודעות לחולשות וגם לנקודות החוזק האישיות של המשתתפים, ובמהלכו לומדים איך למנף את נקודות החוזק ולמזער את ההשפעה של החולשות.

המשתתפים בקורס לומדים לשנות דפוסי התנהגות כושלים ולהמיר אותם בדפוסי התנהגות חיוביים. בנוסף לכך, האימון המנטלי מאפשר פורקן של מתחים, לחצים, כעסים ומטענים שליליים אחרים ומחזק את החוסן הנפשי. הלימודים כוללים, לעיתים קרובות, שימוש במגוון כלים מעולם הרפואה המשלימה - דמיון מודרך, נשימה מודעת וכד', כך שבסיום קורס אימון מנטלי אוחזים הבוגרים בידע וכלים רבים שיעזרו להם למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם. 
קורס אימון מנטאלי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי אימון מנטאלי?

קורס אימון מנטלי מתאים לכל מי שחשים כי חייהם עמוסי לחצים או חששות - וכי עומס זה אף פוגם ביכולתם למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם להתקדם, להתפתח ולפרוח בתחום עיסוקם. הלימודים מתאימים במיוחד גם לבוגרי קורסי אימון בסיסיים, כמו גם למטפלים מדיסציפלינות שונות (פסיכולוגים, מטפלים באמנויות וכו'), המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. 

אם אתם מתעניינים בלימודי אימון מנטאלי, אולי תגלו עניין בקורסים נוספים מהתחום: קורס אימון הוליסטי, קורס אימון כלכלי, קורס אימון לארגונים, קורס אימון בהתמחות ילדים עם ADHD ועוד. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס אימון מנטאלי?

בעוד חלק מהמכללות בתחום אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודי אימון מנטלי - והלימודים פתוחים בפני כל המעוניין, חלק אחר מהמכללות מצביות תנאי קבלה שונים בפני המועמדים: סיום 12 שנות לימוד לפחות (לעיתים אף נדרשת תעודת בגרות מלאה), סיום קורסים בסיסיים בתחום האימון ומעבר של ריאיון אישי (או קבוצתי) הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.
קורס אימון מנטאלי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס אימון מנטאלי?

לימודי אימון מנטלי נמשכים, בדרך כלל, חודשים אחדים והם כוללים, לרוב, בין 20 ל-50 שעות לימוד אקדמיות. חלק גדול מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים להשתלב בלימודים המעשירים בקלות ובנוחות יחסית, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל. 

מה לומדים בקורס אימון מנטאלי?

לימודי אימון מנטלי משלבים, בדרך כלל, בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות לבין שלל התנסויות מעשיות מפתחות - כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ולעילא - מהפן התיאורטי ומהפן המעשי והיישומי כאחד. 

נושאי הלימוד המדויקים משתנים בהתאם לסוג הקורס הספציפי - ונושאי הלימוד בקורס אימון מנטלי לשוק ההון שונים, כמובן, מנושאי הלימוד בקורס אימון מנטלי לספורטאים, לדוגמא.

על אף ההבדלים בנושאי הלימוד, לעיתים קרובות כולל קורס אימון מנטלי את הנושאים והתכנים הבאים: מהו אימון "רגיל" ומהו אימון מנטלי, ניהול סיכונים, כשלים מנטליים נפוצים, לחץ וקבלת החלטות, מוטיבציה וחשיבה חיובית, בטחון עצמי, שליטה בכעסים, הצבת מטרות ויעדים, תהליכי שינוי, שיטות לריפוי עצמי אישי ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס אימון מנטאלי?

בוגרי קורס אימון מנטאלי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות מעניקות לבוגריהן תעודות המוכרות על ידי גורמים רלוונטיים נוספים - כגון לשכת המאמנים הישראלית, לדוגמא. 

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס אימון מנטאלי?

בוגרי קורס אימון מנטלי יכולים להמשיך ולהתמקצע בתחומי האימון בפרט - והתרפיה ככלל. בין הקורסים המבוקשים בקרב בוגרי לימודי אימון מנטלי ניתן למצוא את קורס אימון הוליסטי, קורס פסיכותרפיה, קורס טיפול באמנות, קורס דמיון מודרך, קורס NLP ועוד רבים אחרים - אשר יקנו לכם ידע, מיומנויות וכלים להצעת טיפולים והעברת תהליכי אימון בצורה הטובה ביותר. 

במה עוסקים בוגרי קורס אימון מנטאלי?

לאחר סיום הלימודים בבקורס הכשרת מאמנים מנטליים יוכלו הבוגרים להתחיל ולעבוד בתחום - כמאמנים מנטליים עצמאיים או שכירים, וללוות את לקוחותיהם, המתאמנים, לאורך תהליך מעצים ומפתח זה. 

כמובן כי הבוגרים יוכלו להיעזר בידע והכלים שרכשו במהלך הקורס על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם - ולהתקדם ולהתפתח במקום עבודתם ובתפקידם הנוכחי. 
מודעה
מחפש קורס אימון מנטאלי?
מחפש קורס אימון מנטאלי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ב"ש ורעננה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה