קורס גישור ויישוב סכסוכים

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי גישור ויישוב סכסוכים

סכסוכים, ריבים, אי הסכמות, כל אלו נובעים מתוך מבוי סתום במשא ומתן, כשלים בתקשורת ואינטראקציה בין אישית כושלת. לימודי גישור מיישבי סכסוך מכשירים סטודנטים להיות מגשרים ולפעול למען הגעה למטרה משותפת בין שני אנשים העומדים בפני משא ומתן כושל.

גישור מאוד מקובל במערכת משפטית כאשר שני הצדדים אינם מעוניינם להגיע לבתי משפט ולסחוב את הסכסוך במשך זמן ארוך. גישור יכול להיות מאוד יעיל וחסכוני בזמן וכסף. לימודי גישור מיישבי סכסוך מקיפים את כלל התורה המשפטית מאחורי הגישור ובכללם גם דיני חוזים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גישור ויישוב סכסוכים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גישור ויישוב סכסוכים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי גישור לפתרון משבר

לימודי גישור מאוד מבוקשים וכך גם פופולארית הפנייה למגשרים. בעקבות מערכת משפטית מסורבלת ובירוקרטית לעיתים יעדיפו הצדדים לפנות לגישור על מנת לקבל פתרון מהיר לסכסוך ביניהם. פסק הדין הניתן בגישור בעל מעמד משפטי לכל דבר כמו כן ההסכם בהליך גישור אינו ניתן לערעור בבית משפט.

לרוב, לא כולם רוצים להשקיע את הזמן והכסף בלימודי גישור מלאים, ועל כן פונים לקורס גישור בסיסי. הלימודים כוללים את התכנים המרכזיים שיש לדון בהם, באם מצאתם עצמכם מתעניינים בתחום. 

בעידן שלנו אנחנו מחפשים פתרונות מהירים, קצרים ויעילים על כן עבודתו של המגשר הינה מבוקשת ומבורכת. לימודי גישור מיישבי סכסוך מכשירים מגשרים בעלי השכלה רחבה בתחום, כלים להליך גישור מקצועי, ערכים אתיים ועוד. אתיקה מאוד חשובה בתחום הגישור ועל כן יש חשיבות אדירה להליך מקצועי ונאות.

במהלך לימודי גישור מיישבי סכסוך עוברים הסטודנטים תכנים עיוניים ותכנים מעשיים. כמו כן עוברים הסטודנטים סימולציות של סכסכים ומקבלים את הכלים להתמודדות עם מצבים שונים. 
קורס גישור ויישוב סכסוכים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס מגשרים ומיישבי סכסוכים?

לימודי גישור מעניקים מיומנויות ליישוב סכסוכים, מחלוקות, גירושין ועוד. הלימודים מקנים את כל הכלים להשתלבות מהירה בשוק העבודה. 

הסטודנטים רוכשים את כל הידע המשפטי והפסיכולוגי בתחום זה. לימודי גישור מיישבי סכסוך מאפשרים הכרה עם סביבת עבודה דרך סימולציות ופרקטיקה. 

התחום אינו חדש ועל כן יש צורך בניסיון על מנת להתברג ובתחום ולבנות תדמית. לימודי גישור הנם מאוד מבוקשים ומוסדות לימוד רבים פותחים לימודי גישור ליישוב סכסוכים על מנת לענות על הביקוש. הקורסים בתחום הגישור מאוד מגוונים ומציעים מגוון רב של ידע.

למי מתאים ללמוד קורס מגשרים ומיישבי סכסוכים?

לימודי גישור יתאימו הן לגברים והן לנשים. חשוב שתהיו בעלי ביטחון, מגדילי ראש, מובילים, שתדעו להקשיב ולשים לב לפרטים, שתקנו תשומת לב, שתהיו נאותים, רהוטים ומשכילים בתחומים רבים. אם אתם מרגישים שהתחום הוא בשבילכם פנו עוד היום למוסדות הלימוד הקרובים למקום מגוריכם.

לימודי גישור אינם ערובה לעיסוק בתחום. בסיום לימודי גישור תצטרכו לעבור מבחן הסמכה מטעם משרד המשפטים. לימודי גישור מיישבי סכסוך מחזקים את ההבנה כי יש צורך בחלופה למערכת משפטית שלא תמיד נענית במהרה ונותנת פתרון יעיל המקבול על שני הצדדים.
קורס גישור ויישוב סכסוכים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לקורס מגשרים ומיישבי סכסוכים?

באופן כללי הלימודים הינם מאתגרים במיוחד, שכן להכריע בין שני צדדים, זו אינה משימה פשוטה. לכן, במידה והתעניינתם בתחום זה, אתם עשויים להתעניין גם בתחום של לימודי בוררות

קורס משא ומתן הינו תחום נוסף, אשר משיק בתכניו ללימודי גישור. הקורס מתמקד בהקניית מיומנויות חשובות לנושאים שונים, לאו דווקא בנושא הגישור. ניהול נכון ושוטף של שיחה קולחת, חיוני ביותר עבור אותם אנשים שרוצים להיות אסרטיבים בסופו של דבר, להשיג את מבוקשם ולעשות זאת בצורה יפה. 

במה עוסקים בוגרי קורס מגשרים ומיישבי סכסוכים?

לימודי גישור מיישבי סכסוך מכשירים את הלומדים לעבודת גישור רואיה ונכונה. לימודי גישור יתאימו לאנשים המגיעים מתחום הטיפול וההדרכה. כמו גם למעוניינים לעשות הסבה לקריירה חדשה או קריירה נוספת.

לימודי גישור יכולים להיות רק לטובת הרחבת אופקים והעשרה בידע חדש. על מנת להפוך להיות מגשרים יש לעבור מבחנים ולעבור הסמכה ממשרד המשפטים.
מודעה
מחפש קורס גישור ויישוב סכסוכים?
מחפש קורס גישור ויישוב סכסוכים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה