קורס אימון לארגונים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס אימון לארגונים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון לארגונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון לארגונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי אימון לארגונים

שיחות מוטיבציה הן כבר נחלת העבר. הכירו את הדרך החדשה להעצים ולהחדיר מוטיבציה במנהלים הבכירים ומנהלי המחלקות - אימון ארגוני. האימון נכנס לחיינו בשנים האחרונות, ומתפרש על פני כל התחומים, לא רק בתחום האישי או הרגשי, אלא גם בתחום העבודות והארגון. כולם כבר הבינו, שתהליך האימון, האדם מוצא בעצמו חוזקות ותעצומות שהוא לא היה מודע אליהן, והכל נעשה בדרך נוחה, מול אדם שלא שופט אותך, אלא גורם לך להרגיש מוגן ונינוח. אם אחוזי ההצלחה הם גבוהים, למה לא ליישם את השיטה בארגון גדול עם מנהלים בכירים ומנהלי ביניים, כדי לגרום להם לקבל השראה, חזון, ולהעביר אותם הלאה תוך ניהול והנעת העובדים

קורסי אימון לארגונים מיועדים להקנות למנהלים כלים של אימון (Coaching) שיסייעו להם לשפר את העבודה הניהולי. יותר ויותר ארגונים מצטרפים לקורס אימון לארגונים והם צוברים פופולאריות רבה. אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא הכל על קורס אימון לארגונים: מהם נושאי הלימוד, מי קהל היעד לקורס, מהו משך הלימודים, מהן התעודות להן זכאים הבוגרים, ועוד שלל פרטים רלוונטיים נוספים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון לארגונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון לארגונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס אימון לארגונים

קורסי אימון לארגונים מאפשרים למנהלים בארגונים להכיר כלים של אימון, שיאפשרו להם להגדיר חזון ומטרות לארגון, לנהל את התקשורת בין העובדים, להגביר את המוטיבציה של העובדים ולספק לעובדים תמיכה וליווי בדרך להשגת מטרות הארגון. קורסי אימון לארגונים כוללים ברוב המקרים הרצאה, דיון ותרגול בקבוצות קטנות. בחלק גדול ממוסדות הלימוד, קורסי אימון לארגונים מתחילים באימון אישי של המנהל, ולאחר מכן המנהל נדרש ללוות עובד בתהליך אימוני כשהוא מקבל הנחיה צמודה ממדריכי הקורס.

במהלך האימון המשתתפים מפסיקים לפחד משינוי, ולוקחים את האימון למקום של התפתחות ושיפור מתמידים. האימון עובד על חיזוק הקשר בין חזון אישי של העובד ולחזון הארגון, לשתף את העובדים ביצירת חזון של העסק, מה שגורם לעובדים לרצות בעצמם להגיע להישגים עבור החברה ולהשקיע במימוש היעדים. לפי מחקרים רבים, לימוד בסדנאות אמנם מגבש את העובדים ומשפר את התפוקה בכ - 20 אחוז, אך האימון האישי משפר את התפוקה ב - 88 אחוזים. האימון הארגנוי עובד בדרך שבה המנהלים שמשתתפים באימון הופכים למאמנים בעצמם שמעבירים את המסרים לעובדים שלהם. 


למי מתאים ללמוד קורס מאמנים לארגונים?

קורסי אימון לארגונים מיועדים למנהלי ארגונים מכל הסוגים או למנהלי מחלקות בארגונים גדולים שמעונינים לשפר את העבודה הניהולית שלהם. קורסי האימון יכולים להתאים לחברות גדולות עם מנהלים בדרגות שונות, כגון מנהלים בכירים, מנהלי מחלקות, מנהלי משמרת ועוד, או לחברות קטנות בהן ישנם מספר מצומצם של מנהלים, לא משנה מאיזה תחום: הייטק, יופי, ארגון חברתי, חנויות מוצרים ועוד. בכל מקרה, בכל מקום בו קיימת שדרה ניהולית, בין אם זה משרד של 20 איש או של 200 או אפילו אלפיים, האימון הארגוני בהחלט יכול לעזור. ללא ספק, בחברות גדולות יותר, בהן קיימים דרגים שונים של מנהלים, מחלקות רבות ומרחק רב בין מנהלי הארגון הבכירים והוגי הרעיונות לבין העובדים הזוטרים, האימון הארגוני יכול לעזור פלאים. 

מה תנאי הקבלה לקורס מאמנים לארגונים?

תנאי הקבלה לקורס אימון ארגוני משתנים ממכללה למכללה אך לרוב מכיוון שנם מיועדים לקהל המנהלים השונים, תנאי הקבלה לקורס אימון ארגוני יהיו תפקיד ניהולי. לרוב תנאי הקבלה לא יהיו מחמירים במיוחד, שהרי אם אתם לא עובדים בארגון לא יהיה לכם צורך להשתתף בקורס כזה. מצד שני, ישנן מכללות מחמירות יותר, הדורשות מהמשתתפים להיות מנהלים בכירים, מנהלי מחלקות או מנהלי משמרת - תלוי בסוג הקורס.  

מכיוון שרוב הקורסים מתקיימים בשפה העברית, אם אתם לא דוברים את השפה בצורה סבירה, שתגרום לכם להבין את התכנים הנלמדים, כדאי שתקחו קורס עברית קצר שירענן את הידע שלכם בשפה וכך תוכלו להפיק את המיטב מהלימודים.

מה משך קורס מאמנים לארגונים?

משך הלימודים בקורסי אימון לארגונים משתנה ממוסד למוסד ועם זאת,  ברוב מוסדות הלימוד קורסי אימון לארגונים כוללים עשרה עד 12 מפגשים. לרוב המפגשים מתקיימים פעם בשבוע למשך כמה שעות. 

אם אתם עובדים דווקא בשעות הבוקר, וחוששים שלא תצליחו להשתתף בקורס, אל דאגה: מכללות רבות, במיוחד אלו שמציעות קורס למנהלים, מודעות לעובדה שהמנהלים עובדים מהבוקר ועד הערב ולכן קצרים בזמן ולכן מציעות קורס זה בשעות הערב. כך שלא משנה מה לוח הזמנים שלכם - תוכלו בכל זאת להשתתף בלימודים.

מה לומדים בקורס מאמנים לארגונים?

נושאי הלימוד בקורסי אימון לארגונים משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורסי אימון לארגונים כוללים את הנושאים הבאים: 
היכרות עם עולם האימון - מהו אימון, למי מתאים תהליך האימון והנחות יסוד בתהליך האימון.
מיומנויות תקשורת - הקשבה ותקשורת מקדמת, ערכים וחזון, מטרות, יעדים ותכנית פעולה, בין חזון למימושו (גורמים מעכבים ומקדמים).
חשיבה מנצחת - שינוי פרדיגמות, פריצות דרך וניהול עצמי, אחריות, מחויבות ואותנטיות.
שלבי האימון המובנים מנקודת מבטו של המאמן:
מיומנויות אימוניות - העצמה, אבחנות, זיהוי פרדיגמות ועידוד.
מיומנויות בינאישיות - שאילת שאלות, דיבוב, שיקוף, re-framing, טיפול בהתנגדויות, ניהול השינוי, רתימת עובד והעצמה.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מאמנים לארגונים?

בוגרי הקורס, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. בוגרי הקורס יוכלו לעשות הדרכות בארגונים, חברות, ימי השתלמויות לעובדים ועוד. 

אם התחום של האימון במקומות עבודה מעניין אתכם, אולי תרצו להמשיך ללמוד בקורסים אחרים של אימון, כגון תואר ראשון בקואוצ'ינג, או, אם תחום הכלכלה מעניין אתכם, תוכלו ללמוד בקורס ייעוץ ואימון כלכלי כך לשלב את הידע שרכשתם בקורס ואת הניסיון שצברתם בעבודה, ולפתח משהו חדש. 

אם הכיוון שאליו אתם נמשכים הוא רוחני יותר - תוכלו ללמוד בקורס אימון הוליסטי, קורס קצר יחסית שבסופו תוכלו לעזור לאנשים להגיע להגשמה עצמית. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎