ClickCease

קורס אימון לארגונים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס אימון לארגונים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון לארגונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון לארגונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי אימון לארגונים

לימודי אימון לארגונים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מקצועיים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף האימון והייעוץ. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כקואוצ'רים שיש באפשרותם לסייע למנהלים ולבעלי עסקים לשפר את העבודה הניהולית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך סיוע למתאמנים בהגדרת חזון ומטרות לארגון, ניהול התקשורת בין העובדים, הגברת המוטיבציה של העובדים, תמיכה וליווי העובדים והבאתו להצלחה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון לארגונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון לארגונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס אימון לארגונים

תחום האימון נחשב לאחד הנושאים החמים, בין אם מדובר בתחום הרגשי, האישי או התעסוקתי. במהלך האימון, מוצא המתאמן חוזקות ותעצומות שלא הכיר בעצמו, דבר שמאפשר לו לממש את הפוטנציאל הטמון בו ולהשיג את מטרותיו. בתחום הארגוני, מאפשר האימון שיפור של העבודה ושל הצלחת העסק.

חלק מהאימון הארגוני מתבצע במתכונת פרטנית וחלקו במתכונת קבוצתית, כאשר ההתמקדות היא בחיזוק הקשר בין החזון האישי של העובד לבין חזון הארגון, שיתוף העובדים ביצירת החזון העסקי, הגעה למימוש יעדים, שיפור התפוקה, סיפוק תמיכה וליווי לעובדים ועוד.

קהל היעד לקורס אימון לארגונים

לימודי קורס אימון לארגונים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למנהלי חברות ועסקים, מטפלים מהסוגים השונים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס אימון לארגונים

תנאי הקבלה לקורס אימון לארגונים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי. לעיתים יידרשו לניסיון ניהולי קודם.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי אימון לארגונים

משך לימודי אימון לארגונים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אימון לארגונים

במהלך לימודי הקורס בנושא אימון לארגונים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הקשבה ותקשורת מקדמת, ערכים וחזון, מטרות, יעדים ותוכנית פעולה, גורמים מעכבים ומקדמים, שינוי פרדיגמות, פריצות דרך וניהול עצמי, אחריות, מחויבות ואותנטיות, העצמה, עידוד עובדים, שאילת שאלות, טיפול בהתנגדויות, ניהול השינוי, רתימת עובד, העצמת עובדים ועוד.    

תעודת גמר לאחר קורס אימון לארגונים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אימון לארגונים

עם סיום לימודי אימון לארגונים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי, חברות גדולות וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס אימון לארגונים

בוגרי קורס אימון לארגונים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אימון הוליסטי בו יוכשרו לקיום טיפולי אימון על פי הגישה ההוליסטית הרואה את האדם כמכלול שלם המורכב מגוף-נפש-רוח.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אימון עסקי שיכשיר אותם לאימון מנהלים ובעלי משרות בכירות ליצירת שינויים חיובים בארגון והובלתו להצלחה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎