ClickCease

קורס אימון זוגי ומשפחתי

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי אימון זוגי ומשפחתי

לימודי אימון זוגי ומשפחתי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, פופולריים ומעשירים אשר נלמדים תחת ענף האימון והגישור. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לאימון אישי של זוגות ומשפחות ולסייע לאלו בהתמודדות עם בעיות וקשיים שונים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך פתרון בעיות בזוגיות ובמשפחה, שינוי השגרה שנוצרה במערכת היחסים הזוגית, שיפור ההוויה המשפחתית, יצירת שינוי חיובי בהתנהלות המשותפת וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון זוגי ומשפחתי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון זוגי ומשפחתי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אימון זוגי ומשפחתי

המסגרת הזוגית והמסגרת המשפחתית כאחד נחשבות למסגרות תומכות, מגנות ומפתחות המאופיינות בכבוד, אהבה, עזרה הדדית, נתינה, הקשבה וכדומה. אמנם, השמירה על ערכים אלו אינה פשוטה כלל ולכן משפחות וזוגות רבים מבקשים לשפר את האווירה הקיימת ולהביא לשינויים חיוביים באמצעות גורם חיצוני וניטרלי.

האימון הזוגי מתבצע במתכונת טיפולית עם שני בני הזוג, ואילו האימון המשפחתי יכול להתבצע מול בני הזוג בלבד או בשיתוף הילדים, כאשר ישנה חשיבות לשיתוף הפעולה של הנפשות הפועלות על מנת שיצליחו להשיג שינוי.
קורס אימון זוגי ומשפחתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אימון זוגי ומשפחתי

לימודי קורס אימון זוגי ומשפחתי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לעובדים סוציאליים, יועצים ארגוניים, פסיכולוגים, אנשי חינוך, מנהלים ומטפלים מהתחומים השונים, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולסייע לאחרים בהשגת מטרותיהם.

תנאי הקבלה לקורס אימון זוגי ומשפחתי

תנאי הקבלה לקורס אימון זוגי ומשפחתי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים שהינם פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי. בחלק מן המוסדות יידרשו להצגת ניסיון מעשי בעבודה בתחומים הרלוונטיים (פסיכולוגיה, ייעוץ, חינוך, עבודה סוציאלית, ניהול, הדרכה וכדומה).

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אימון זוגי ומשפחתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אימון זוגי ומשפחתי

משך לימודי אימון זוגי ומשפחתי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לבין שנתיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אימון זוגי ומשפחתי

במהלך לימודי הקורס בנושא אימון זוגי ומשפחתי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מודל אימון משפחתי, מודל אימון זוגי, פרויקט משפחתי, שייכות ומקום במשפחה, סגנונות של ניהול במשפחה, הסתגלות לשינויים, הגדרת חזון זוגי ומשפחתי, קביעת יעדים, התמודדות עם קונפליקטים משפחתיים, תקשורת בינאישית, הדרכת הורים, שפת גוף ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס אימון זוגי ומשפחתי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אימון זוגי ומשפחתי

עם סיום לימודי אימון זוגי ומשפחתי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי, בקליניקות טיפוליות למיניהן. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס אימון זוגי ומשפחתי

בוגרי קורס אימון זוגי ומשפחתי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אימון הוליסטי בו יוכשרו לשילוב בין עולם האימון לבין הרפואה המשלימה ולבצע טיפולי אימון מתוך הנחה כי האדם הוא מכלול שלם המורכב מגוף, נפש ורוח.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אימון מנטלי שיכשיר אותם לסיוע למאומנים בהתגברות על חששות, פחדים ולחצים תוך שימוש במיומנויות המשלבות בין עולם הרפואה המשלימה לבין עולם האימון.
מודעה
מחפש קורס אימון זוגי ומשפחתי?
מחפש קורס אימון זוגי ומשפחתי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, רמת השרון, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה