קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ייעוץ לכלכלת המשפחה

נמאס לכם להיות מודאגים בגלל מינוס שהולך וגדל? נמנעים לענות לטלפונים מהבנק? נמצאים בחוסר ודאות כלכלית? ניהול חכם של כלכלת המשפחה אינו עניין של מה בכך או כזה שיש להזניחו. קורס כלכלת המשפחה הינו מעניין ביותר וכולל תכנים השייכים לתחומים הנלמדים במסגרת לימודי כלכלה

אם אתם רוצים להתקדם בחיים, לצאת ממצבי גרעון לחיסכון, להגיע לרווחה ושלווה פיננסית ולחוש את תחושת החופש הכלכלי, לימודי ייעוץ לכלכלת המשפחה מיועד בדיוק לכם. אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא על קורס כלכלת המשפחה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס כלכלת הבית

לימודי ייעוץ לכלכלת משפחה עוסק במכלל ההתמודדויות או הדילמות אשר מאפיינות את התא המשפחתי. בין אם אתם רוצים לצאת מהמינוס, לנהל את התקציב שלכם בחוכמה, להגשים חלומות או להקים עסק עצמאי בקרב המשפחה, בין אם פרשתם מהעבודה או חלילה פוטרתם, חזון עסקי ויצירת תוכנית עבודה להגשמתו יכולים לסייע לכם לממש מהכוח אל הפועל.

הדרך ליציאה מהמינוס מתחילה בניהול חכם של כלכלת בית וכלכלת משפחה. החיים הם מרוץ שאינו מסתיים אף פעם. לעיתים קרובות קורים מצבים בהם איננו נעים קדימה אלא מדשדשים במקום או גרוע מזה - מידרדרים.

כדי להגיע למצב של חיסכון (להבדיל ממצב של גרעון) ושקט נפשי (להבדיל מחדרה) יש לעצור, לקחת נשימה עמוקה ולהתבונן במצב תוך בחינת הפרטים לעומקם. השלב הבא הוא ארגון והתארגנות מחדש ליציאה לדרך טובה יותר. הכוונה חיצונית שנעשית על ידי אדם המומחה בתחומים של ייעוץ פיננסי למשפחות הינה צעד נבון. 

קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס מאמנים ויועצים לכלכלת המשפחה?

הלימודים הינם נסמכים על עקרונות השייכים לתחומי הכלכלה והפסיכולוגיה. לימודי הכלכלה הינם חשובים, שכן כל משפחה צריכה לדעת להתנהל נכון מבחינה פיננסית, צריכה לעשות שיקולים של רווח והפסד ולדעת כיצד לפתוח פקדונות ותוכניות חסכון. 

במסגרת לימודי הפסיכולוגיה, עוזרים לפתח מודעות עצמית שמסבה את תשומת הלב לסיבות שבגינן מוציאים כסף והאם באמת יש בכך צורך.

למי מתאים ללמוד קורס מאמנים ויועצים לכלכלת המשפחה?

משפחה הינו מושג רחב אשר טומן בחובו מסגרות שונות. כך גם ייעוץ כלכלי למשפחות מכוון למגוון של משפחות- או של פרטים במשפחה : בני זוג לפני חתונה - כסף וזוגיות לא תמיד צועדין יד ביד ויש מוקשים לא מעטים אשר עלולים להפריע לכם בדרך.
רכישת דירה / לקיחת משכנתא - לקיחת משכנתא הינו צעד אשר מאפיין את רוב המשפחות במדינת ישראל וככזה משפיע לטווח הארוך מאוד על ההוצאות השוטפות של המשפחה. ייעוץ כלכלי משפחתי מומלץ במצבים מעין אלה.

פיטורין - במצבים בהם אחד מבני הזוג מפוטר מפלס המתח והחרדה עולה בצורה משמעותית. ייעוץ כלכלי למפוטר אשר במהלכו מסייעים ומנחים כיצד להיערך כלכלית למצב של מפרנס שפוטר, הינו גם כן ייעוץ כלכלי למשפחה.

בני נוער וכסף / חינוך פיננסי של ילדים - נושא טעון זה הינו בעל חשיבות רבה ומטרתו שילדינו, כבוגרים יחוו עצמאות בכלל וזו הכלכלית בפרט, שיקבלו החלטות נבונות, שיעמדו ברשות עצמם ושיחוו הצלחה. שיבינו שביחד עם הזכויות מגיעות גם חובות ו- שיהיו בני אדם - בקרב המשפחה ובקרב הכלל. ייעוץ פיננסי לילדים נכנס אף הוא לקטגוריית ייעוץ כלכלי למשפחה.

גירושין - גם גירושין מהווים שינוי אוטומטי (לרוב ירידה) ברמת החיים. היערכות לקראת גירושין ותוכנית התייצבות לאחריהם הינם צעדים אשר יאפשרו לכם לייצר נחיתה על הרגליים לאחר סיטואציה קשה זו. ייעוץ כלכלי משפחתי עם התמקדות בנושאי הגירושין על כל נדבכיו יכול לסייע רבות.
קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס מאמנים ויועצים לכלכלת המשפחה?

אז אם אתם רוצים לקחת שליטה על ניהול כלכלת המשפחה - ייעוץ כלכלי משפחתי ממוקד הוא הפיתרון. במידה וכבר רכשתם את הידע והמיומנויות הקשורים לניהול כלכלת המשפחה, ייתכן כי תואר ראשון בכלכלה עשוי להיות לכם לעזר רב יותר. הלימודים הינם כוללים אומנם תכנים השייכים לתחום המאקו והמיקרו, כוללים תרגולים בחדו"א, אך מספקים ידע נרחב יותר בתחום הפיננסי. 

כמו כן, אם תחומי לימודי האימון יתכן כי כדאי לכם לשקול תחום לימודים זה. הלימודים כוללים גם הם התייחסות לתחומי הפסיכולוגיה, העבודה הסוציאלית ולתחום נוסף אשר יכול לקחת חלק בהתנהלות המשפחה באופן כללי, במידה וזה תחום ההתמחות שבחרתם לשם יחד עם האימון. 

אם אתם רוצים לקחת את לימודי הכלכלה צעד אחד קדימה, תוכלו לקרוא גם על לימודי שוק ההון, הכוללים מגוון קורסים. התחום של שוק ההון עשוי להיות בעייתי ומבהיל עבור אותם אנשים שלא מכירים את המונחים הכלולים בו.

במה עוסקים בוגרי קורס מאמנים ויועצים לכלכלת המשפחה?

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים למצוא עבודה כמאמנים אישיים, אשר עוסקים בתחום, מקנים פרקטיקות לחיסכון למשפחות במסגרת מכונים פרטיים או במסגרת מכונים המתעסקים באימון.

כמו כן, בשלב הראשוני תוכלו למצוא עבודה בקופות החולים, אשר מציעות שירותים מסובסדים לקבל הרחב. מצב זה מאפשר ללומדים ליהנות מהתנסות בבעיות ובסוגי משפחות שונים ולאחר מכן לצבור ניסיון ושם בתחום עיסוק זה.
מודעה
מחפש קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה?
מחפש קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה