ClickCease

קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ייעוץ לכלכלת המשפחה

לימודי ייעוץ לכלכלת המשפחה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, מקצועיים ומעשיים אשר נלמדים תחת ענף האימון והגישור. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לסיוע למשפחות בניהול חכם ויעיל של כלכלת הבית והמשפחה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ייעוץ ועזרה למשפחות בנושאים הנוגעים לייעוץ משכנתאות, פנסיה, השקעות, ביטוחים, תוכניות חיסכון, ניהול כלכלי וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה

משפחות רבות מתקשות בניהול נכון, חכם ויעיל של הפן הכלכלי, כך שהתקציב המשפחתי אינו מנוהל כראוי וההוצאות החודשיות עולות על ההכנסות, דבר שמוביל למצוקה כלכלית ולקשיים בהתמודדות היום יומית. כדי להגיע למצב של חיסכון ושקט נפשי יש להתחשב בכלל הגורמים הפיננסיים הרלוונטיים, ופעמים רבות מתקשים אנשים לעשות זאת בעצמם.

היועץ הכלכלי הינו בעל המקצוע אשר מסייע בהתמודדות עם התקציב המשפחתי ועם תהיות בנוגע להוצאות גדולות, בניית תקציבים, גיבוש תוכניות חיסכון, שינוי הרגלים ודפוסי התנהלות כלכליים ועוד.
קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ייעוץ לכלכלת המשפחה

לימודי קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לעובדים סוציאליים, יועצים ארגוניים, עורכי דין, פסיכולוגים, בעלי עסקים, מנהלים, יועצים פיננסיים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולסייע בפתרון סכסוכים בתחומים השונים.

תנאי הקבלה לקורס ייעוץ לכלכלת המשפחה

תנאי הקבלה לקורס ייעוץ לכלכלת המשפחה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי.  חלק מן המוסדות אף דורשים כי יהיו המועמדים בוגרי קורסים בסיסיים בתחום האימון.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ייעוץ לכלכלת המשפחה

משך לימודי ייעוץ לכלכלת המשפחה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני מספר חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ייעוץ לכלכלת המשפחה

במהלך לימודי הקורס בנושא ייעוץ לכלכלת המשפחה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו שיקולים של רווח והפסד, גיבוש חזון כלכלי משפחתי, ניהול פיננסים, מודלים של תכנון כלכלי, בקרה על התקציב המשפחתי, בניית תכנית אימון להורים, יחסי מאמן-מתאמן, התמודדות עם שינויים כלכליים, השפעת שינויים כלכליים על הזוגיות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ייעוץ לכלכלת המשפחה

עם סיום לימודי ייעוץ לכלכלת המשפחה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי, בקליניקות טיפוליות למיניהן ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה

בוגרי קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אימון לארגונים בו יוכשרו להקניית כלי אימון למנהלים על מנת לסייע להם בשיפור העבודה הניהולית.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אימון לפרישה שיכשיר אותם לסיוע בהתמודדות עם קשיים וחששות הנוגעים בתקופת הפנסיה.
מודעה
מחפש קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה?
מחפש קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה