ClickCease

קורס העצמה אישית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי העצמה אישית

לימודי העצמה אישית במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מיוחדים, מעניינים ומעשירים אשר נלמדים תחת ענף האימון והגישור. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם לזיהוי רצונותיהם האישיים, בניית חזון אישי, שיפור יכולות תקשורת בינאישית, שיפור מערכות יחסים קיימות, גיבוש הערכה עצמית והגעה להגשמה עצמית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך מעבר מתפיסת מסוגלות עצמית נמוכה לתפיסה של מסוגלות עצמית גבוהה, תחושת שליטה בחיים ויכולת משופרת להשגת מטרות אישיות וארגוניות כאחד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס העצמה אישית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס העצמה אישית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס העצמה אישית

העצמה אישית היא תהליך של שינוי פנימי המתחיל בנפש האדם, זאת בכדי להביא למצב של הערכה עצמית גבוהה, השגת מטרות שונות, טיפוח הנפש, קבלה עצמית והגשמה עצמית. האדם לומד כיצד להסתכל על הצדדים החיוביים שלו, לחזק את האמונה בעצמו, להגביר את הביטחון העצמי שלו, להשתמש בפוטנציאל האישי הטמון בו וכדומה.

בנוסף, יגלו המשתתפים את הייעוד והמהות שלהם, את החוזקות והחולשות שלהם, את החסמים שיש לשחרר ועוד. באמצעות כך, גורמים לימודי ההעצמה האישית לתחושות חיוביות כמו שלווה, הרמוניה, שקט נפשי.
קורס העצמה אישית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס העצמה אישית

לימודי קורס העצמה אישית פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למטפלים מהסוגים השונים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולסייע בפתרון סכסוכים בתחומים השונים.

תנאי הקבלה לקורס העצמה אישית

תנאי הקבלה לקורס העצמה אישית משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי רלוונטי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס העצמה אישית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי העצמה אישית

משך לימודי העצמה אישית משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 40 ל-100 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין שלושה חודשים לחמישה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס העצמה אישית

במהלך לימודי הקורס בנושא העצמה אישית מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הפיכת מכשול להזדמנות, כלים להרחבת זווית הראייה, לקיחת אחריות אישית כבסיס למימוש עצמי, פיתוח תפיסה מערכתית, שפת גוף, תקשורת בלתי מילולית, קידום אינטרסים אישיים ומקצועיים, בניית חזון ותוכנית פעולה, הגדרת מטרות, חוזקות ועוצמות, חיזוק הזיכרון ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס העצמה אישית

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי העצמה אישית

עם סיום לימודי העצמה אישית יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי, בקליניקות טיפוליות למיניהן ועוד. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס העצמה אישית

בוגרי קורס העצמה אישית המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אימון באמצעות אמנות בו יוכשרו לקיום טיפולי אימון תוך שימוש באמנות ככלי לביטוי התחושות והמחשבות של המתאמן באמצעות תקשורת בלתי מילולית.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אימון עסקי שיכשיר אותם לאימון מנהלים ובעלי משרות בכירות ליצירת שינויים חיובים בארגון והובלתו להצלחה.
מודעה
מחפש קורס העצמה אישית?
מחפש קורס העצמה אישית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה