ClickCease

קורס אימון עסקי

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי אימון עסקי

לימודי אימון עסקי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מאתגרים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף האימון והייעוץ. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כמאמנים שיש באפשרותם לסייע למתאמנים במסגרת פרטנית או קבוצתית להגיע להצלחה עסקית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך סיוע לבעלי עסקים והכוונתם בתחומי השיווק, הניהול, משאבי האנוש, המכירות וכדומה, ובאמצעות כך להביא לשינויים חיוביים בארגון ולתרום להצלחתו.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון עסקי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון עסקי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אימון עסקי

השינויים הארגוניים הרבים שחלו בשנים האחרונות חייבו עסקים וארגונים רבים להציב בראשם מנהלים ובעלי משרות בכירות שיש ביכולתם לקבל החלטות מושכלות שיקדמו את החברה. האימון הוא כלי יעיל במיוחד ליצירת שינויים חיוביים, השגת מטרות ומימוש עצמי בחייו של האדם הפרטי, וכן בהתנהלותם של ארגונים.

טכניקות האימון השונות יכולות להוביל את הארגון לשגשוג ולהצלחה באמצעות שיפור תקשורת העובדים בארגון, הגברת המוטיבציה של העובדים, התמודדות עם אתגרים ומשברים, ניהול מערכות יחסים בארגון ועוד.
קורס אימון עסקי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אימון עסקי

לימודי קורס אימון עסקי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן למנהלי חברות ועסקים, מטפלים מהסוגים השונים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס אימון עסקי

תנאי הקבלה לקורס אימון עסקי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי. לעיתים יידרשו לניסיון ניהולי קודם.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אימון עסקי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אימון עסקי

משך לימודי אימון עסקי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 100 ל-200 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לשנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אימון עסקי

במהלך לימודי הקורס בנושא אימון עסקי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הקניית כלי חניכה ואימון, הטמעת כלים תקשורתיים שמסייעים למנהלים, הגברת שביעות הרצון והמוטיבציה של העובדים, יצירת חזון ומערכת יעדים לארגון, העצמה צוותית, ניהול משא ומתן, ניהול תהליכי משוב בארגון, שיפור תוצאות עסקיות בארגון, יסודות ניהול אסטרטגי, ניהול רכש ולוגיסטיקה, הטמעת ערכים ומטרות לארגון, הצבת יעדים לארגון, יסודות השיווק והפרסום ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס אימון עסקי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אימון עסקי

עם סיום לימודי אימון עסקי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי, חברות גדולות וכדומה. נוסף על כך יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס אימון עסקי

בוגרי קורס אימון עסקי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ייעוץ לכלכלת המשפחה בו יוכשרו למתן סיוע למשפחות בנושא ניהול התחום הכלכלי.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אימון הוליסטי בו יוכשרו לקיום טיפולי אימון על פי הגישה ההוליסטית הרואה את האדם כמכלול שלם המורכב מגוף-נפש-רוח.
מודעה
מחפש קורס אימון עסקי?
מחפש קורס אימון עסקי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן - אוניברסיטת בר אילן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, אונליין
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה