קורס אימון עסקי

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס אימון עסקי
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון עסקי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון עסקי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי אימון עסקי

תחום האימון נועד לסייע ולכוון אנשים לממש את הפוטנציאל שגלום ביכולותיהם, במטרה להביא אותם להצלחה בתחומי חיים מגוונים, כמו הצלחה כספית, הצלחה בחיי זוגיות, הצלחה בשוק העבודה וכדומה. מי שמסייע לאנשים בתהליך הזה נקרא מאמן אישי. תחום האימון כולל התמחויות שונות, כמו: אימון אישי, אימון זוגי, אימון מנטלי ועוד. כמו כן, קיים התחום של אימון עסקי. אנשים רבים שמעוניינים לפתוח עסק, או לנהל אנשים בעסקים קטנים ובינוניים לא בכל מצב מחזיקים בידע הדרוש, כדי להתמודד עם אתגרים ומשברים רבים במסגרת עבודתם. לכן לעיתים הם יכולים לפנות למאמן עסקי שיעניק להם ידע מקצועי וטיפים חשובים ביותר אשר עשויים לקדם אותם ולגרום להם להצליח בתפקידם.

קורס אימון עסקי או קורס קואצ'ינג עסקי מיועד בעיקר לבעלי תפקידי ניהול בארגונים ומקנה להם כלי חניכה ואימון כדי שיוכלו ליצור שינויים חיוביים בארגון, שיתרמו להצלחתו. הפופלאריות הגוברת של תחום האימון ככלל, והאימון העסקי בפרט, הובילה מכללות להציע קורסים ייחודיים להכשרת מאמנים עסקיים איכותיים ומיומנים. אם גם אתם מעוניינים בידע הזה למטרת עיסוק מקצועי מרתק ובעל ערך, אתם מוזמנים לקרוא עמוד זה ואף ליצור קשר עמנו, בשביל לקבל מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אימון עסקי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אימון עסקי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס אימון עסקי

האימון הוא כלי יעיל ליצירת שינוי חיובי בחייו של האדם הפרטי, להשגת מטרות אישיות ולמימוש עצמי. האימון גם יכול ליצור שינוי חיובי בהתנהלותם של ארגונים. מנהלים ויועצים ארגוניים מעוניינים להכיר את יסודות האימון ולדעת לנצל אותם כדי לשפר את התקשורת בתוך הארגון, להשפיע על המוטיבציה של עובדיהם וכך לשפר את התוצאות העסקיות של ארגונם ולהוביל אותו להצלחה. האימון העסקי מתבצע או באופן פרטני בין מאמן לאדם שבא אליו לייעוץ, או במסגרת של הנחיית קבוצות או ייעוץ ארגוני מקיף. אימון עסקי מהווה את אחד מהדרכים להגיע להצלחה עסקית ובמקרים רבים לא מדובר רק על ייעוץ, אלא גם יישום התהליכים בארגון וליווי פרטני. במסגרת האימון העסקי יש תתי התמחויות כמו: אימון עסקי לעסקים קטנים, אימון עסקי למנהלים, אימון אישי ועסקי ועוד.

קורס קואוצ'ינג עסקי נועד להכשיר מאמנים בעלי ידע מקצועי רב בתחום האימון שיכולים לקחת תחת חסותם אנשים בראשית דרכם המקצועית, או מנהלים אשר מעוניינים לקדם את הקריירה שלהם ואת הארגון בו הם עובדים להצלחה כלכלית ועסקית. ברוב קורסי האימון העסקי, שיטת הלימוד משלבת הרצאות פרונטאליות, סימולציות ומשחקי תפקידים ופרקטיקום - התנסות מעשית באימון. אם אתם מתעניינים בעולם העסקי ורוצים למנף את עצמכם להצלחה ולהפוך למנטורים לאחרים, מהרו להירשם לקורס אימון עסקי.

למי מתאימים לימודי אימון עסקי?

לימודי אימון עסקי, מיועדים לקהלי יעד מגוונים. בראש ובראשונה יתאימו לימודים אלה לאנשים שבאים מתחום הניהול, שמעוניינים לעשות הסבה מקצועית לתחומי הייעוץ. באופן זה הם יעשו שימוש בניסיון העסקי העשיר שלהם וגם ישמשו מעין מנטורים למנהלים אחרים בראשית דרכם המקצועית, שזקוקים להכוונה.

קהל יעד נוסף הוא של אנשים שעוסקים בתחומי הייעוץ הארגוני ומשאבי האנוש, אשר להם ידע רב על הפעילות היום - יומית בארגונים שונים והם יכולים באמצעות קורס קואוצ'ינג עסקי ללמוד איך להטמיע את ייעול ושיפור העבודה בארגונים בהם הם עובדים, או אשר להם הם מייעצים.

קורס אימון עסקי עשוי אף להתאים לאנשים שכבר באים מתחום האימון האישי או הטיפול והם מעוניינים להתקדם לתפקידי ייעוץ עסקי, מכיוון שהם מעוניינים להגדיל את קהל המתאמנים שלהם ולהרחיב את תחומי עיסוקם.

מה הם תנאי הקבלה לקורס אימון עסקי?

בכדי להתקבל אל לימודי אימון עסקי יידרש מן המועמדים לעמוד בכמה תנאי קבלה. חלק מן המכללות ידרשו שלמועמד יהיה ניסיון עסקי, ניהולי, או ניסיון מתחום הניהול הפיננסי, כדי שהם יוכלו למעשה לייעץ לאנשים אחרים ולהיות מעין מנטורים.

כמו כן יידרש מן המועמדים לעבור ראיון קבלה עם ראשי מסלול הלימודים ולעיתים אף להציג את קורות החיים שלהם בפני ועדת הקבלה. תהליך זה נועד לוודא שהמועמד יתאים להשתתפות בלימודים אלה.

בחלק מן המכללות יידרש מן המועמדים לקורס להיות עם תואר ראשון בתחומים שונים, כמו: מנהל עסקים, משפטים, כלכלה, תעשייה וניהול ועוד נושאים. בחלק מן המכללות תינתן עדיפות לאנשים שיש להם תואר שני בתחומים אלה.

מה משך קורס אימון עסקי?

משך לימודי אימון עסקי משתנה ממוסד למוסד ובין קורסי בסיס לקורסים מתקדמים. בדרך כלל יימשכו הקורסים בין מאה למאה וחמישים שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני בין עשרים וחמישה לארבעים מפגשי לימוד. סה"כ בין חצי שנה לתשעה חודשים. בדרך כלל יתקיימו בין מפגש אחד לשני מפגשי לימוד בשבוע. ייתכן שאחד ממפגשי הלימוד יתקיים בימי שישי. ישנם גם קורסים ארוכים יותר, אשר כוללים גם השתלמות מעשית ושעות לימוד עצמי על פרויקט גמר. בערך מאתיים שעות לימוד - סה"כ מדובר על קרוב לשנת לימודים אחת.

את לימודי אימון עסקי ניתן ללמוד במסגרת של לימודי ערב. כך יתאפשר גם למי שעובד במשרה מלאה, להשתתף בלימודים.

מה לומדים בקורס אימון עסקי?

במסגרת לימודי אימון עסקי ילמדו הסטודנטים נושאים רבים שבאמצעותם הם יהפכו למאמנים מוכשרים. בין נושאי הלימוד ניתן למצוא את: הקניית כלי חניכה ואימון, הטמעת כלים תקשורתיים שמסייעים למנהלים, הגברת שביעות הרצון והמוטיבציה של העובדים, יצירת חזון ומערכת יעדים לארגון, העצמה צוותית, ניהול משא ומתן, ניהול תהליכי משוב בארגון, שיפור תוצאות עסקיות בארגון, יסודות הניהול האסטרטגי, ניהול רכש ולוגיסטיקה, הכרות עם דרכי הטמעת ערכים ומטרות לארגון, איך להציב יעדים לארגוןף יסודות השיווק והפרסום ועוד. קורס אימון עסקי יועבר על ידי מרצות ומרצים מובילים בתחומם, בעלי ניסיון מקצועי וידע רב.

מי שמתעניין בנושאי קורס קואוצ'ינג עסקי עשוי לגלות עניין גם בקורסים הבאים: קורס אימון לארגונים, קורס ייעוץ ואימון כלכלי ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס אימון עסקי?

לבוגרי קורס אימון עסקי שעמדו בכל חובות הלימוד שלהם, הכוללות: עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים והשתתפות פעילה במהלך השיעורים, עמידה בחובת הנוכחות, על פי דרישות המכללה, השתלמות מעשית וההגשת פרויקט סיום, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה הם למדו. באמצעות תעודה זו הם יוכלו לפנות לקורסים נוספים בתחום או להתחיל לעסוק בתפקידי ייעוץ ואימון עסקי.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס אימון עסקי?

בוגרי לימודי אימון עסקי אשר מעוניינים להתקדם בשוק העבודה לתפקידים בכירים יותר, או בעלי אתגר ועניין רבים יותר, עשויים לפנות ללימודי הנחיית קבוצות. כמו כן, מי שמתעניין בעיקר בתחום הפיננסיים ויש להם כבר תואר אקדמי יוכלו ללמוד תואר שני בכלכלה וכך יתקדמו לתפקידי ניהול בכירים בארגונים פיננסיים, או בשירות הציבורי בתפקידים שיש להם נגיעה לנושאים פיננסיים. 

אפשרות לימודים נוספת היא לעבור קורס עריכת פטנטים, התחום מיועד לאלה אשר מעוניינים לעסוק בפיתוח ושיווק פטנטים ומאכיבים נוספים של החדשנות הטכנולוגיות. באמצעות הידע אשר צברו בקורס זה הם יוכלו לפרסם בצורה אופטימלית את הפטנט שפיתחו ולוודא שיקבלו את אישור רשות הפטנטים הישראלית לשיווק המוצרים החדשים.

במה עוסקים בוגרי קורס אימון עסקי?

הבוגרים שסיימו קורס אימון עסקי יכולים להציג את מועמדותם למשרות במסגרת מרכזי אימון והכשרה. בתחילת הדרך הם קרוב לוודאי יועסקו כשכירים, אולם בהדרגה, ככל שניסיונם המקצועי ישתפר, הם יוכלו להתקדם לתפקידים בכירים יותר ובסופן של דבר אף לפנות לאפיק עצמאי כיועצים עסקיים פרילנסרים.

באמצעות עבודה כעצמאים הפופולריות שלהם תעלה והם יגדילו את קהל הלקוחות שלהם וגם המוניטין שלהם יעלה.

בסופו של דבר הבוגרים המנוסים ביותר, בעלי הכישרון והידע הרב, יוכלו להציג את מועמדותם למשרות של מרצים במכללות להכשרת מאמנים עסקיים וכך יעבירו את נלפיד לדור הבא של המאמנים העסקיים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎