קורס ציור

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ציור במכללות

ציור זו דרך מצוינת לבטא דברים שאנו לא יכולים להגיד או להסביר וכבר מגיל צעיר מדובר בדרך תקשורת בין אנשים. לימודי ציור מהווים בסיס ליצירה, חופש ביטוי ופרנסה. הציור משמש גם למטרות מסחר בעולם הפרסום והעיצוב. 

לימודי ציור מציעים תוכנית לימודים מעשית ומקנים למשתתפים תיק עבודות רחב. ציור מהווה יתרון למעצבים גרפים ולמעצבים בכלל בתחום האופנה, המוצר והפרסום. באופן כללי הלימודים מספקים כלים אותם ניתן ליישם בכל ענף העושה שימוש בציור. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ציור?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ציור?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי ציור


לימודי ציור הם חלק מלימודי אומנות המוצעים היום במגוון תחומים. מטרתם של הלימודים היא להכשיר ציירים ולספק להם ידע בטכניקות רישום ואיור.

קורסים בציור מספקים ידע במיומנות רישום, שמירה על סימטריה ושימוש נכון בצבעים. ציור הוא לא רק לשם האומנות אך גם לשם הדמיית מוצרים חדשים, עיצוב דגמים וסרטים מצוירים.

ענף האנימציה ופיתוח משחקי מחשב עושים שימוש קבוע בציירים לטובת יצירת מוצרים חדשים בתחום למרות העידן הטכנולוגי והתוכנות הגרפיות הרבות בתחום. 

קורס ציור
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

תנאי קבלה ללימודי ציור

באופן כללי אין צורך בידע מוקדם על מנת ללמוד לצייר יחד עם זאת יש חשיבות לזיקה לתחום היצירה ורצון לעסוק בתחום. לעיתים תידרשו להציג תיק עבודות או לעבור ראיון קבלה אישי.  

מה תוכנית הלימודים לקורס ציור?

לימודי ציור מקנים כלים מעשיים רבים הכולים טכניקות רישום, יצירה, השראה, מבוא לציור, שימוש מושכל בצבעים, בניית תיק עבודות ועוד.

קורסי ציור מיועדים גם להכשרת מורים לציור ומדריכי ציור במסגרת חינוך בלתי פורמאלי. תוכנית הלימודים מותאמת גם לאנשים עובדים ולכן ניתן למצוא לימודי ציור במתכונת ערב.

קורס ציור
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה אפשרויות התעסוקה לקורס ציור?

בוגרי קורס ציור יכולים להשתלב בתור מדריכי ציור בחינוך בלתי פורמאלי כגון מתנסים, פנימיות, קייטנות, פעילות קהילתית ועוד. כמו כן ניתן לקבל הכשרה בציור לטובת עיסוק אחר כגון עיצוב אופנה, עיצוב גרפי, אנימציה ועוד.

לימודי ציור אף משמשים מעצבי פנים ואדריכלים שמבקשים לפתח חשיבה יצירתית, לפתח ראייה מרחבית ולהציג את חזונם בפני העולם באופן חזותי.

מה לימודי ההמשך לקורס ציור?


בוגרי הקורס יכולים להמשיך ללימודים מתקדמים כגון לימודי אנימציה, לימודי עיצוב אופנה ולמעשה כל תחום שיקדם מבחינה מקצועית ואישית.
מודעה
מחפש קורס ציור?
מחפש קורס ציור?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה