כמה מרוויחים טכנאי מזגנים?

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

מידע אודות משכורת של טכנאי מיזוג אוויר

מיזוג אוויר מאוד מעסיק אנשים בישראל ובעולם בכלל בעיקר באקלים חם כמו שלנו. מיזוג אוויר  קיים במגזר הציבורי, המגזר הפרטי והמגזר התעשייתי. השכר של טכנאי מיזוג אוויר תלוי בניסיון שלו ובשנות הותק בתחום. כמו כן גם ההשכרה המקצועית שלו, יחסי אנוש ומערך הלקוחות יכולים להשפיע רבות על השכר. טכנאי מיזוג אוויר יכול לעבוד באופן עצמאי או בתור שכיר וגם כאן השכר משתנה.

טכנאי מיזוג אוויר מאוד נדרש בעקבות היעד הרב שלו באיתור תקלות, תיקון, תחזוקה והתקנת מזגנים. גם ענף הבנייה רואה בטכנאים מיזוג אוויר כנכס ולמקצועיות שלהם יש מקום מרכזי. טכנאי מיזוג אוויר נהנה מתחום מבוקש, כלים מעשיים לעבודה ושכר נאה בהתאם לפרמטרים שפורטו לעיל. קורסי טכנאים מיזוג אוויר מספקים כלים ומכשירים את הסטודנטים לעבודה בתחום מיזוג אוויר והקירור כולל מערכות חשמל, מערכות קירור, אלקטרוניקה, מדחסים ועוד. השכלה שווה ערך לכסף. טכנאי מיזוג אוויר מקבל בהתאם לעבודה שהוזמנה ממנה, שירות שהוא מספק, ניסיון בתחום ושנות וותק. כל אלו ועוד סיבות רבות אחרות מספקות ראייה על השכר של טכנאי מיזוג אוויר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות כמה מרוויחים טכנאי מזגנים??
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על כמה מרוויחים טכנאי מזגנים??
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

כמה מרוויח טכנאי מיזוג אוויר?

שכר טכנאי מיזוג אוויר נקבעת על פי ניסיון בתחום, שנות וותק, מוקם עבודה, שירותים שהטכנאי מספק, העבודה המוזמנת ממנו, היעד וההשכלה אשר ברשותו. השכר למתחילים שונה מכשר הוותיקים יותר. השכר יכול לנוע מ 7000 שח ועד ל 15000 שח ואף יותר לחודש. כאמור תלוי בכמות העבודות בחודש שתקבלו, הידע שלכם וההכשרה המקצועית שלכם. ככל שתדעו לספק יותר כך תרוויחו יותר. מתמטיקה פשוטה למדי.

טכנאי מיזוג אויר צוברים ניסיון החל מקורס טכנאי מיזוג אוויר ועד לעבודה בשטח. מוסדות לימוד אשר מספקים קורס טכנאי מיזוג אוויר ככלל מסייעים בהכוונה תעסוקתית ומתמקדים על הפן המעשי של המקצוע על מנת שתוכלו לצאת לשוק העבודה עם כלים ופתרונות מעשיים. טכנאי מיזוג אוויר יכול להרוויח גם על פי השירותים שהוא מספק. כך למשל עוזר של טכנאי מיזוג אוויר ירוויח עד ל 5000 שח לחודש, מתקין מזגנים ירוויח עד כ6000 שח, טכנאי מיזוג אוויר ירוויח בין 6000 - 10000 שח לחודש, טכנאי תקלות יעלה את שכרו לשירות זה עד ל9000 שח. ככל שתוכלו לספק יותר שירותים תוכלו גם לגבות בהתאם.
כמה מרוויחים טכנאי מזגנים?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

ספקטרום שכר נרחב

שכר טכנאי מיזוג אוויר נע על ספקטרום של בין 5000 ל -15000 שח בחודש. כמובן שהמשכורת יכולה לעלות וזאת בהתאם להכשרה שלכם. בתור טכנאי מיזוג אוויר חשוב שתשמרו על מערך לקוחות רחב שותדעו לשווק את עצמכם בצורה ראויה ונכונה. חיוני שתשמרו על יחסים טובים ועל אמון ביניכם לבין הלקוחות. אמון למעשה בונה יחסים לאורך זמן, מביא לשכר יציב ומביא לקוחות חדשים. בידקו את מצב השוק ביחס לטכנאי מיזוג אוויר, כמה מרוויחים הטכנאים על פי השירותים שהם יכולים לספק, היכן יש ביקוש רב יותר לטכנאים, היכן יש תחרות, היכן קיים מחסור בטכנאי מיזוג אוויר ועוד.

כל אלו יכולים להבטיח לכם משכורת יציבה או להיפך להכשיל אתכם בדרך. חיוני שתשמרו על יחסי עובד ולקוח, שתעשו עבודה איכותית ולא תשאירו מקום לטעויות ותקלות.

במה עוסקים בוגרי קורס טכנאי מזגנים?

קורס מיזוג אוויר יקנה לכם את כל הכלים לעשייה וקידום בתחום מיזוג אוויר במגזר התעשייתי, הפרטי והציבורי. השכר שלכם גם נקבע על פי המגזר אליו אתם תשתייכו מבחינה תעסוקתית. תוכלו לעבוד במגזר הפרטי ולספק שירות לאנשים פרטיים ברחבי הארץ או במקום גיאוגרפי מסוים כמו כן תוכלו לעבוד בארגון, חברה תעשייתית ועוד ולהרוויח בהתאם. השכר של הטכנאים משתנה ואינו נתון לשכר קבוע. שיווק, פרסום, יחסים טובים עם הלקוחות, אמון, נאמנות ומהימנות כל אלו יכולים להבטיח לכם עבודה משתלמת.

כמו כן חיוני שתמשיכו להעשיר את הידע שלכם גם בסיום לימודי טכנאי מיזוג אוויר. סעו לכנסים, השתלמויות, טפלו בתקלות מורכבות ועוד על אלו יבטיחו לכם ניסיון תעסוקתי רב יותר. קורס טכנאי מיזוג אוויר מוצע במוסדות לימוד ברחבי הארץ מתוך הבנה כי המקצוע נדרש בשוק. בידקו את תנאי הקבלה, עלות הלימודים וקירבה למקום מגורים והעבודה. בהצלחה.
כמה מרוויחים טכנאי מזגנים?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מודעה
מחפש כמה מרוויחים טכנאי מזגנים??
מחפש כמה מרוויחים טכנאי מזגנים??
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מכללות בפריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה