כמה מרוויחים מעצבים גרפיים?

נמצאו עבורך 10 מוסדות לימודים:

נתוני השכר של בוגרי גרפיקה ממוחשבת

אם אתם מעוניינים לשלב עבודה מלאת יצירתיות בתחומי העיצוב עם יכולת ליהנות מפרנסה טובה – לימודי עיצוב גרפי יכולים להתאים לכם עד מאד. אם לפני שאתם עושים את הצעד הגדול והמחייב של הרשמה ללימודים, אתם רוצים, ראשית, לקבל מושג על גובה המשכורת הצפוי לכם – הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תמצאו מידע רב על נתוני השכר של מעצבים גרפיים.

העיצוב הגרפי (הידוע גם כגרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית) הפך במרוצת השנים האחרונות לתחום לימודים פופולארי, שכן הוא מאפשר לשלב את האהבה לעיצוב, אומנות ויצירתיות עם אפשרויות שכר נאות והשתלבות בעבודה מרתקת. בואו לקרוא עוד על גובה השכר של מעצבים גרפיים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות כמה מרוויחים מעצבים גרפיים??
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על כמה מרוויחים מעצבים גרפיים??
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות עיצוב גרפי

עיצוב גרפי הפך בשנים האחרונות למסלול לימודים מבוקש במיוחד, שכן אפשרויות התעסוקה בתחום הן רבות, הודות לצמיחה האדירה שידע עולם האינטרנט והמובייל בשנים האחרונות (הרי כל אתר אינטרנט המכבד את עצמו, וכל אפליקציה המבקשת לכבוש את לב הקהל, זקוקים למעצב גרפי איכותי).

לצד תחומים חדשים יחסית אלו, דרושים המעצבים הגרפיים גם במדיות המסורתיות יותר (עיתונות, פרסום וכו'), כך שהמעצבים המוכשרים והמיומנים יכולים להשתלב בעבודה בקלות יחסית.

אם גם מתעניינים בלימודי עיצוב גרפי, או נמצאים במהלך הלימודים, ומעוניינים לקבל מידע על אפשרויות השכר שיצפו לכם עם סיומם, הגעתם למקום הנכון – להלן תוכלו פרטים אודות נתוני השכר של מעצבים גרפיים.

שכרם של בוגרי הלימודים בעיצוב גרפי תלוי בגורמים ומשתנים רבים: היותם שכירים או עצמאיים, מידת הוותק שלהם בתחום, מקום העבודה, היקף המשרה, סוג ההתמחות, ההכשרות וההסמכות שברשותם וגורמים רבים נוספים.

שימו לב: הנתונים להלן אינם קבועים ויכולים להשתנות ולהתעדכן מעת לעת.
כמה מרוויחים מעצבים גרפיים?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם נתוני השכר וההכשרה המקצועית בקורס עיצוב גרפי?

שכרו של העוסק בתחומי הגרפיקה עולה, בדרך כלל, ככל שעולה רמת מומחיותו בתחום, וככל שהכשרתו מעמיקה ומקיפה יותר.

ביצועיסט גרפי, הנחשב כאוחז בדרגה נמוכה בתחום, שכן הוא חסר ידע בעיצוב גרפי ולרב למד קורס גרפיקה ממוחשבת בלבד, צפוי להשתכר, בממוצע, בין 5000 ל 5500 ₪ בחודש. לעומתו, בוגר תואר ראשון בעיצוב גרפי או תואר ראשון בתקשורת חזותית, צפוי להיות גובה יותר, ולעמוד על כ-6000- 7000 ₪, מיד עם סיום לימודיו.

ככל שהוותק בעבודה והניסיון המעשי של המעצב יהיה רב יותר – כך צפויה לגדול גם משכורתו.

מה הם נתוני השכר וההתמחות בקורס עיצוב גרפי?

מעצבים גרפיים בחברות הוצאה לאור מרוויחים כ 6000-6500 ₪ לחודש בממוצע. מעצבים גרפיים בתחום האופנה צפויים להרוויח בתחילת דרכם המקצועית כ – 6000- 7000 ₪ לחודש בממוצע. בתחום הטקסטיל מעצבים גרפיים מתחילים מרוויחים כ 7000- 8000 ₪, בדומה למשכורתם הצפויה של מעצבים גרפיים העוסקים בתחום ההדמיות הממוחשבות. 

המשכורות הגבוהות ביותר בתחום, שמורות למעצבים גרפיים העוסקים באיור ממוחשב או העובדים בעיצוב אתרים, אשר ירוויחו עם תחילת עבודתם בין 8000 ל 10000 ₪ בממוצע בחודש.

לאור סקירה חלקית זו של כמה מהתפקידים והתחומים הפופולאריים ביותר בהם פועלים מעצבים גרפיים, ניתן לראות כי פערי השכר גדולים למדיי, ואופי העיסוק של המעצב נושא חשיבות מכרעת על גובה המשכורת הצפוי.
כמה מרוויחים מעצבים גרפיים?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

שכירים לעומת עצמאיים

מעצבים גרפיים יכולים לבחור האם ברצונם להשתלב בעבודה בעסק או ארגון כלשהו או שמא הם בוחרים להיות עצמאיים ולעבוד כפרילנסרים, ולבצע עבודות עבור אנשים וארגונים שונים לפי דרישה.

בעוד עבודתם של מעצבים שכירים הינה מובטחת יחסית, ובסופו של כל חודש הם יכולים לצפות למשכורת קבועה, פחות או יותר (ולעיתים גם לתנאים נוספים – כפנסיה, לדוגמא), העובדים העצמאיים תלויים בכמות העבודות שישיגו מידי חודש, ובעוד בחודשים מסוימים הם יכולים להרוויח הרבה יותר מחבריהם השכירים, בחודשים אחרים עלולה משכורתם לצנוח מתחת למשכורת מקביליהם השכירים.

אם אתם מעוניינים לעבוד כעצמאיים בתחומי העיצוב הגרפי – יכולות מכירה ושיווק, אותן ניתן ללמוד ולשפר בקורס בעזרת קורס שיווק ומכירות, יכולות לתרום הרבה לפרנסתכם.

סיכום

לאור האמור לעיל, ניתן לראות כי מעצבים גרפיים יכולים להשתלב בקלות ומהירות יחסית בשוק העבודה, ואף לבחור תחום עיסוק ספציפי וממוקד המושך אותם ביותר. כמו כן, משכורותיהם ההתחלתיות אמנם אינם גבוהות במיוחד, אך בחלק מתחומי העיצוב יכולים העובדים להגיע למשכורות גבוהות מהממוצע הארצי כבר בתחילת עבודתם.

אף בתחומים הפחות רווחיים של העיצוב הגרפי צפויים העובדים להגדיל הכנסותיהם ככל שיעלה ניסיונם בעבודה, כך שתחומי העיצוב הגרפי מהווים בחירה מצוינת לתעסוקה עבור אנשים בעלי נטיות יצירתיות ועיצוביות, אשר יכולים להשתלב במגוון משרות מרתקות, המבטיחות פרנסה נאה בצידן.
מודעה
מחפש כמה מרוויחים מעצבים גרפיים??
מחפש כמה מרוויחים מעצבים גרפיים??
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מכללות בפריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה