כמה מרוויחים בוגרי לימודי לוגיסטיקה ורכש?

נמצאו עבורך 10 מוסדות לימודים:

נתוני השכר של עובדים בתחומי הלוגיסטיקה, הרכש, התפעול והאספקה

אנשי לוגיסטיקה, רכש, תפעול ואספקה איכותיים דרושים כמעט בכל ארגון ומוסד, ותרומתם למקום העבודה רבה היא. הלימודים בתחום, המיועדים הן לחסרי רקע, ניסיון והשכלה בתחום, הן למי שכבר עוסק בתחום אך מעוניין להעמיק ולהרחיב ידיעותיו, מתקיימים, לרב, במתכונת של קורסים לא ארוכים במיוחד, ונמשכים, בדרך כלל, חודשים ספורים. יחד עם זאת, עקב התפתחותו הרבה של עולם הלוגיסטיקה בשנים האחרונות - החלו יותר ויותר מכללות להציע גם מסלולי לימוד לתואר ראשון בלוגיסטיקה ואף לתואר שני בלוגיסטיקה. 

בין הקורסים בתחום הלוגיסטיקה ניתן למצוא מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים, העוסקים בנושאים שונים מעט – קורס ניהול לוגיסטי, קורס ניהול שרשרת אספקה, קורס ניהול רכש, קורס ניהול מלאי ממוחשב ועוד. אם גם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים ועבודה בתחומי הלוגיסטיקה, אך מעוניינים לדעת מה השכר הצפוי לכם בעבודה, הגעתם למקום הנכון – להלן תמצאו מידע רב אודות נתוני השכר של עובדים בתחומי הלוגיסטיקה, התפעול, הרכש והאספקה, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת יותר באם להירשם ללימודי התחום. בואו לקרוא עוד מידע על גובה המשכורת של עובדי מחלקות לוגיסטיקה - ועל הגורמים המשפיעים על גובה המשכורת ותנאי ההעסקה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות כמה מרוויחים בוגרי לימודי לוגיסטיקה ורכש??
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על כמה מרוויחים בוגרי לימודי לוגיסטיקה ורכש??
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות נתוני השכר של עובדי מחלקות לוגיסטיקה ורכש

אחד הגורמים החשובים המשפיעים על בחירת מסלול לימודים הוא המשכורת הצפויה לנו עם סיום הלימודים וההשתלבות בשוק העבודה, ובעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב על השכר של עובדים בתחומי הלוגיסטיקה והרכש - כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת יותר באם יתאים לכם לפנות ללימודי התחום. 

שכרם של עובדים בתחומי הלוגיסטיקה, הרכש, התפעול והאספקה מושפע משלל גורמים – מידת הוותק שלהם בתחום, היקף המשרה, תחום ההתמחות והתפקיד, החברה המעסיקה ומגוון גורמים נוספים. למרות השוני הרב בגובה המשכורת ובתנאי ההעסקה בין העוסקים בתחום - קיים יסוד אחד המשותף לרבים מהעובדים: ניתן למצוא עבודה מתאימה בקלות ובמהירות יחסית, שכן כמעט כל ארגון ועסק - פרטי או ציבורי - מחפשים אנשי לוגיסטיקה איכותיים, אשר יוכלו להשתלב בעבודה ולתרום מידיעותיהם ומיומנתם להצלחתו של הארגון. 

שימו לב: הנתונים המופיעים להלן יכולים להשתנות ולהתעדכן מעת לעת.
כמה מרוויחים בוגרי לימודי לוגיסטיקה ורכש?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

נתוני השכר של עובדים בתחומי הרכש והלוגיסטיקה ע"פ תפקיד וותק 

הוותק והניסיון בתחום מהווים גורם בעל השפעה מכרעת על גובה השכר. הנתונים להלן מציגים את השפעת התפקיד הספציפי והניסיון על השכר החודשי:

מנהל אחזקה עם ניסיון של עד שנתיים בתחום צפוי להרוויח כ- 10000-12000 ₪ בחודש, ועם מעל שנתיים ניסיון בתחום – 12000-14000 ₪ בממוצע בחודש. ממונה בטיחות וממונה תעבורה ירוויחו בין 12000-16000 ₪ בממוצע בחודש. קניין אשר זה עתה השתלב בעבודה בתחום צפוי להרוויח כ 10000 ₪ לחודש, וקניין בכיר, עם מעל לשלוש שנות ניסיון, ירוויח כ 12000-13000 ₪ בחודש.

מנהל ייצור עם פחות משלוש שנות ניסיון ירוויח כ 10000-13000 ₪ בחודש, ואם יצבור ניסיון של מעל לשלוש שנים – 15000-17000 ₪ לחודש. מנהל רכש/ לוגיסטיקה/ שרשרת אספקה/ תפ"י עם ניסיון של פחות משנתיים יכול לצפות למשכורת של 10000-12000 ₪ בחודש, ולאחר שיצבור מעל לשנתיים ניסיון, משכורתו החודשית תעמוד על 14000-16000 ₪ בממוצע.

מנהל תפעול אשר ניסיונו פחות משנתיים ירוויח כ 10000-12000 ₪ בממוצע בחודש, ומנהל תפעול עם מעל לשנתיים ניסיון ירוויח כ 12000-20000 ₪ בחודש. מנהל מחסן חדש ירוויח כ 60000-10000 ₪ בחודש, ומנהל מחסן מנוסה, עם מעל לארבע שנות ניסיון, ירוויח 10000-15000 ₪ בממוצע בחודש.

מנהל לוגיסטיקה חדש ירוויח, ככל הנראה, 15000-18000 ₪ בחודש, ועם ניסיון של מעל 4 שנים, צפויה משכורתו להיות 18000-24000 ₪ בממוצע לחודש.

מנתונים אלו ניתן לראות כי רב העובדים בתחום מתחילים להרוויח משכורות נאות כבר מתחילת דרכם בעולם תעסוקתי זה, וכי גובה המשכורות, המתלווה לעיתים קרובות לשדרוג בתפקיד, עולה ככל שעובר הזמן.

*הנתונים לקוחים מטבלאות השכר של חברת Manpower וחברת "גלובוס גיוס גלובלי".

השפעת מקום העבודה על גובה המשכורת בתחומי הלוגיסטיקה

כמו בכל תחום ותחום - מקום העבודה הספציפי הוא בעל השפעה מכרעת על גובה השכר. בדרך כלל מי שמועסק בחברות, עסקים, ארגונים ומפעלים במרכז הארץ ובאזור השרון - מרוויחים יותר מבעלי תפקידים מקבילים באזורי הדרום. כמו כן, ככל שהחברה בה אתם עובדים הינה מצליחה יותר - כך גם גדלים הסיכויים למשכורת גבוהה יותר. גם גודל הארגון הינו בעל השפעה על גובה המשכורת - ובדרך כלל ארגונים גדולים נוטים לשלם מעט יותר מארגונים קטנים ובינוניים. 
כמה מרוויחים בוגרי לימודי לוגיסטיקה ורכש?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

השתלבות בעבודה

בוגרי קורסים בתחומי הלוגיסטיקה (כגון קורס מנהל מחסן ממוחשב או קורס ניהול שרשרת אספקה, לדוגמא), כמו גם בוגרי תואר ראשון בלוגיסטיקה, יכולים להשתלב במהירות יחסית בעבודה בתחום – שכן כמעט כל מפעל, ארגון ועסק זקוק לעובדי לוגיסטיקה מקצועיים ואיכותיים.

חלק מהמכללות בתחום אף מסייעות לבוגריהן להשתלב במקום עבודה ובתפקיד מתאים - על ידי הפנייתם של הבוגרים למעסיקים פוטנציאליים. 

סיכום

לסיכום, ניתן לראות כי תחומי הרכש והלוגיסטיקה מספקים לעוסקים בהם משכורת נאה במיוחד – ומנהלים בעלי ניסיון בתחום יכולים להגיע למשכורות הגבוהות בהרבה מממוצע השכר הארצי. אז אם גם אתם מחפשים לימודים איכותיים – שיהוו עבורכם נקודת זינוק לקריירה רווחית – הלימודים בקורסי רכש ולוגיסטיקה - או לימודי תואר ראשון או שני בתחום - יכולים להתאים לכם עד מאד.
מודעה
מחפש כמה מרוויחים בוגרי לימודי לוגיסטיקה ורכש??
מחפש כמה מרוויחים בוגרי לימודי לוגיסטיקה ורכש??
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: נצרת עלית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: שלומי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה