קורס בימוי והפקה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הפקה ובימוי במכללות

קורס בימוי מעניק לסטודנטים כל הידע התיאורטי והמעשי הנדרש על מנת לפתח את יכולת הבימוי שלהם, ולאפשר השתלבות כבמאים מקצועיים ויצירתיים בתעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והתיאטרון. את הלימודים ניתן ללמוד בבית הספר מעלה, אשר מספק כלים ופרקטיקות יעילות במיוחד בתחום הבימוי. 

לימודי בימוי שמים דגש הן על הפן המקצועי והטכני של העבודה והן על פיתוח היצירתיות והאמירה האישית של תלמידיהם. אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, אך ראשית מעוניינים לקבל מידע נוסף אודותם, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא על קורס בימוי. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס בימוי והפקה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס בימוי והפקה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס בימוי

הגעתם לעמוד על לימודי קורס בימוי. מקצוע הבמאות נחשב ליוקרתי ומסתורי, לבמאי חשיבות רבה הצלחתה של יצירה מומחזת הן במדיום הקולנועי והטלוויזיוני והן בתיאטרון. הבמאי למעשה אחראי על תחומים רבים כגון צילום, עריכה, עמידה על במה, תאורה ועיצוב אומנותי. במסגרת לימודי בימוי לומדים הסטודנטים על עבודת הבמאי על כל היבטיה.

קורס בימוי והפקה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס בימוי והפקה?

לימודי בימוי כוללים מגוון תחומי לימוד - בחירת הסיפור, לימודי תולדות הקולנוע,  קריאה וניתוח תסריטים, תחקיר,  ניהול השיחה במחזה, דמויות, שליטה בחלל ובזמן, תפקידים וחלוקת תפקידים ,לימודי ליהוק שחקנים, עבודה עם צוות, יסודות הצילום, מעברים בין שוטים, זוויות צילום עבודה עם צלם, תאורה, סאונד, עבודה עם מלחינים, עלויות, עבודה עם מפיק, לימודי משחק מול מצלמה, הבעה, עיצוב חזותי של סט, הכנת לוח צילומים, ניהול זמן, ניהול והנעת עובדים, תהליכי בימוי שונים (דוקומנטארי מול עלילה), עריכה, עיצוב תלבושות. לימודי בימוי משלבים הרצאות פרונטאליות יחד עם סדנאות אומן, תרגול מעשי ופרויקט מעשי מסכם.

מה משך קורס בימוי והפקה?

קורסים מרוכזים לבימוי נעים בין 10-20 מפגשים שמקנים את בסיס הידע הנדרש לעבודה מקצועית. ישנם קורסים לבימוי במסגרת לימודים רחבים יותר כגון לימודי קולנוע או משחק הנפרשים על פני שנתיים- ארבע שנות לימוד אקדמיות.
קורס בימוי והפקה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס בימוי והפקה?

קורס בימוי מיועד למתעניינים בתחום הבימוי, ההפקה והיצירה המומחזת. הקבלה לקורסים מותנית בראיון אישי ואיננה מצריכה ידע קודם בתחום המשחק.

אילו תחומי לימוד נוספים קיימים בקורס בימוי והפקה?

אם אתם רוצים ללמוד לתואר ראשון תוכלו לקרוא על לימודי תואר ראשון בימוי והוראת תיאטרון, התואר הינו מקיף ביותר ואינו ספציפי וממוקד בקורס ובדרך אחת.

אם אתם מתעניינים בהפקה - קראו על לימודי הפקה לקולנוע ולטלוויזיה, תחום ההפקה הינו שונה בתכליתו מבימוי ומתמקד בפן המנהלתי המקיף את הסרט, בין אם בהשגת מימון, גיוס שחקנים ועוד. 

תחום לימודים זה משיק תואר ראשון בתקשורת. הלימודים הינם מקיפים נושאים שונים ומגוונים ואינם מתמקדים אך ורק בנושא אחד. כך לדוגמא, ניתן למצוא נושאים שקשורים לפסיכולוגיה, סוציולוגיה וכל זאת כדי לצאת עם רקע מקיף ביותר שאינו שייך אך ורק לתחום התקשורת. 

במה עוסקים בוגרי קורס בימוי והפקה?

בעת שסיימתם את הקורס, רצוי שתתחילו לביים סרטי סטודנטים ולפרסם עצמכם בכל אמצעי המדיה האפשריים, בין אם בפייסבוק, בטוויטר, ביוטיוב וכדומה. 

בצורה כזו, תוכלו להעלות את המודעות בנוגע אליכם ולגבי תכני הסרטים שאותם ביימתם ולהחליט אם לעבוד איתכם או לא. כדאי שתקחו בחשבון כי התהליך לוקח זמן ומצריך השקעה, עור של פיל ורצון חזק במיוחד.
מודעה
מחפש קורס בימוי והפקה?
מחפש קורס בימוי והפקה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה