קורס עריכת וידאו

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי עריכת וידאו במכללות

בתהליך ההפקה של סרטים יש משקל רב לעריכת כל חומר הגלם המצולם למוצר מוגמר ואיכותי. מכיוון שיש אילוצי הפקה שונים, מצלמים לעיתים את הסצנות בסדר שונה מאשר מה שמופיע בתסריט ועל עורכי הוידאו מוטלת האחריות לעשות סדר בכל החומר המצולם. ניתן לדמיין חדר גדול עמוס מכשירים אלקטרוניים מתוחכמים, סלילי סרטים ומכשירי סאונד. עורכי וידאו מקצועניים עובדים ימים כלילות, רק כדי לסיים בזמן את תהליך הפקת הסרט. אולם בימינו כשמחשבים חזקים נמצאים כמעט בכל בית ניתן לבצע פעולות עריכת וידאו במחשב, באמצעות תוכנות המיועדות לכך (כמו אפטר אפקטס) ולהפיק סרטים וסרטונים מדהימים. 

ידע בעריכת וידאו מבוקש כיום מאוד, בעקבות ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום צילום הוידאו והעריכה הממוחשבת. על רקע זה, מוסדות לימוד רבים בארץ מציעים לימודי עריכת וידאו, המקנים לבוגריהם את מיטב הידע והכלים הדרושים לצורך הצלחה בתחום זה. אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, אך רוצים קודם כל לקבל מידע נוסף אודותם, הגעתם למקום הנכון. הנכם מוזמנים לקרוא את המידע על קורס עריכת וידאו בעמוד זה ואף ליצור עמנו קשר בשביל לקבל מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עריכת וידאו?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עריכת וידאו?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי עריכת וידאו

תחום עריכת הוידאו הוא כיום כלי חשוב של תקשורת חזותית - בעולם הפרסום, השיווק, התקשורת ואף בתחום האמנות. עורכי הוידאו שואפים להעביר מסר או עלילה בזמן מוקצב, ולשם כך עליהם לעשות שימוש בטכניקות שונות ומגוונות. ההתפתחות הטכנולוגית של ראשית המילניום הפכה את תחום עריכת הוידאו לקל ונגיש להמונים וכיום אנשים רבים יותר מצלמים ועורכים סרטי וידאו, כמקצוע וגם למטרת ההנאה האישית בלבד (לדוגמא באמצעות קורס עריכת וידאו ביתי). ההבדלים בין עריכה מקצועית לצורך הפקות ופרסום לבין עריכה ביתית הולכים ומטשטשים. משום כך, לימודי עריכת וידאו הפכו למבוקשים מאוד. מוסדות לימוד רבים בארץ בתחום התקשורת החזותית והמולטימדיה מציעים קורס עריכת וידאו ברמות שונות במסלולי לימוד מגוונים, כמו: קורס עריכת וידאו ביתי, קורס עריכת וידאו אונליין, קורס עריכת וידאו וסאונד, קורס עריכת וידאו למתחילים ועוד.

תוכנות מחשב ייחודיות מאפשרות כיום לעורכי הוידאו להגיע לרמה גבוהה של עריכה באמצעות מחשב ביתי פשוט. לימודי עריכת וידאו מקנים לסטודנטים ידע רב בתחום באמצעות שימוש בתוכנות, כמו אפטר אפקטס, פרמייר, AVID ואחרות, אשר מאוד מקובלות בשוק העבודה. הסטודנטים בקורס עריכת וידאו לומדים טכניקות ומיומנויות חיוניות, עריכת פסקול מוזיקלי, שימוש באפקטים ויזואליים ועוד. אם גם אתם שואפים במקצוע של עורכי וידאו, או להתמחות בתחום למטרת העשרה אישית, הזדרזו להירשם אל קורס עורכי וידאו.
קורס עריכת וידאו
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי עריכת וידאו?

קורס עריכת וידאו, מיועד למספר קהלי יעד. בראש ובראשונה לצלמי וידאו אשר מעוניינים להוסיף לעצמם יכולות מקצועיות נוספות, שיאפשרו להם להפיק סרט איכותי יותר שכולל בתוכו גם אפקטים מגוונים. כמו כן, מיועדים לימודי עריכת וידאו למעצבים גרפיים, מבצעים גרפיים ואנימטורים, אשר מעוניינים אף הם להוסיף לעבודתם נדבך נוסף שיאפשר להם להשיג ביתר קלות עבודות במסגרת של משרדי פרסום, אולפני טלוויזיה, בחברות הייטק וכדומה.

קורס עריכת וידאו למתחילים יתאים לאנשים ללא רקע מוקדם בתחום שמעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בעולם הוידאו, ההדמייה הדיגיטלית והמולטימדיה. הידע שיצברו בקורס זה יאפשר להם להתקדם ללימודי המשך בתחום ולהתפתח מקצועית. קורס עריכת וידאו ביתי יתאים לאנשים המעוניינים לצבור את הידע הזה למטרת העשרה עצמית ולהפיק סרטונים באמצעות עריכת וידאו במחשב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס עריכת וידאו?

בכדי להתקבל אל לימודי קורס עורכי וידאו יידרש מן המועמדים לעמוד במספר תנאי קבלה. עליהם להיות בעלי 12 שנות לימוד לפחות וייתכן שבחלק מן המכללות אף יידרש מהם להציג תעודת בגרות מלאה.

תנאי נוסף לקבלה אל קורס עריכת וידאו יהיה שליטה בסיסית ביישומי מחשב. בייחוד שימוש במערכת ההפעלה וינדוס ובגלישה באינטרנט. ידע טכני אף הוא יהווה יתרון.

המועמדים לקורס זה אף אמורים לעבור ראיון קבלה עם ראשי מסלול הלימודים, בכדי לבדוק באיזו מידה הם מתאימים ללימודים. כמו כן, בחלק מן המכללות יידרש מהם לעבור מבחן קבלה. דרוש אף ידע סביר בשפה האנגלית, מכיוון שבדרך כלל במקומות עבודה הממשק של תוכנות עריכת הוידאו הוא בשפה זו.
קורס עריכת וידאו
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס עריכת וידאו?

משך לימודי עריכת וידאו ישתנה בין מכללה אחת לרעותה ובין קורס עריכת וידאו למתחילים לקורסים מתקדמים יותר בתחום. קורסים בסיסיים יימשכו בין שלושים לחמישים שעות לימוד אקדמיות המתפרשות על פני שמונה לחמישה עשר מפגשים. קורסים ארוכים יותר יימשכו כמאה וחמישים שעות לימוד, המתפרשות על פני קרוב לארבעים מפגשים. סה"כ כשמונה חודשים.

ייתכן אף שתהיה מסגרת לימודים מקיפה יותר שתימשך מעל שלוש מאות שעות, המתפרשות על פני שני סמסטרים סה"כ שנה אקדמית אחת. לרוב יתקיימו הלימודים בין פעם לפעמיים בשבוע כולל ימי שישי, תלוי כמובן אם מדובר במתכונת לימודי יום, או במתכונת לימודי ערב המיועדת לאנשים עובדים. ישנן מכללות שיאפשרו ללמוד את הקורס במסגרת קורס עריכת וידאו אונליין. באופן זה יוכלו הסטודנטים ללמוד בשעות הנוחות להם.

מה לומדים בקורס עריכת וידאו?

במסגרת קורס עריכת וידאו ילמדו הסטודנטים נושאים רבים שיעניקו להם ידע רב ומקצועי בתחום עריכת הוידאו. בין נושאי הלימוד ניתן למצוא את: מבוא לעריכה, עריכה דיגיטלית - מושגי יסוד, היכרות עם תוכנות עריכה- כמו אפטר אפקטס, פרמייר ו-Avid, חיתוך ובחירה של קטעי וידאו, שילוב מספר סרטונים, ארגון וסידור מחדש של פריימים, יצירת זרימה והיגיון בסרט, הוספת אפקטים מיוחדים, תוכנות ועזרי תלת מימד.

כמו כן, ילמדו הסטודנטים על עריכת וידאו וסאונד ביחד, דגשים בנושא הפוסט פרודקשיין, יסודות עיצוב התנועה לאולפנים, הכרות עם מושג האולפן הוירטואלי, הפקת וידאו קליפים, הפקת פרסומות, יצירת סרטים דוקומנטריים, הכרות עם המושג רינדור, הכרות עם תוספות ופלאגינים, עבודה על פרויקט הגמר ועוד. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס עריכת וידאו?

לבוגרי קורס עורכי וידאו שעמדו בכל חובות הלימוד שלהם, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה הם למדו. דרישות הלימוד עשויות לכלול: הגשת תרגילים, השתתפות פעילה במהלך הלימודים, הצלחה במבחנים במהלך הקורס ובמבחנים המסכמים. השתלמות מעשית בעבודת עריכת וידאו, הגשת פרויקט גמר ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס עריכת וידאו?

אם אתה מתעניין בלימודי עריכת וידאו, לימודי צילום עירום יכולים לעניין אתכם גם. הלימודים מתייחסים בכבוד לגוף האדם ומנסה למצוא זוויות ופוזיציות שונות על מנת ליצור הצללות וטשטושים מרתקים.
 
לימודי צילום דיוקן הינם תחום לימודים רחב ביותר, אשר מתמקד לרוב בצילום הפנים ובהבעות פנים שונות ומגוונות (חיוכים, כעס, פנים חתומות ועוד). על מנת לדעת לתעד את מבנה הפנים המיוחד ולתפוס זוויות צילום מוצלחות תחום לימודים זה עשוי להיות רלוונטי ביותר עבורכם. 

תחום אחר ששווה לקחת אותו בחשבון הינו לימודי צילום ספורט אתגרי הלימודים מאתגרים ביותר, שכן הצלם צריך לשלוט גם הוא בענפי הספורט השונים כדי לדעת איך לצלם ולתפוס זוויות מוצלחות של הספורטאים.

במה עוסקים בוגרי קורס עריכת וידאו?

המסיימים את הקורס, יכולים לעבוד באופן עצמאי או בחברה המתמחה  בצילום אירועים שונים כשכירים. האירועים כוללים: חתונות, בר מצוות, ערבי צוות ועוד. באופן זה הבוגרים לוקחים חלק בשמחות שונות והינם חלק בלתי נפרד מהם.

כמו כן, לאחר צילום הסרט, עורכי הוידאו מלקטים קטעים נבחרים מהאירוע כדי ליצור את הסרט הטוב ביותר שישאר ללקוח לתקופת זמן ארוכה. בוגרי הקורס אף יכולים לעבוד במשרדי פרסום ובאולפני טלוויזיה ולהשתמש בידע שצברו בקורס כדי לערוך את הסרטים בצורה הטובה ביותר.

לבוגרים שצברו ניסיון רב בתחום עריכת הוידאו יכולים להציג את מועמדותם למשרות הדרכה, הן במסגרת פרטית והן במכללות לצילום.
מודעה
מחפש קורס עריכת וידאו?
מחפש קורס עריכת וידאו?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה