קורס מדובבים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מדובבים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדובבים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדובבים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי דיבוב במכללות

לימודי משחק יכולים לבוא לידי ביטוי הן בתור שחקני אופי והן כשחקנים מאחורי הקלעים. כילדים היינו צופים בסרטי אנימציה ובטוחים כי מדובר באמת בדמויות שמדברות. אחרי שגדלנו, הבנו כי הדיבור של הדמויות המצוירות הוא של מדובבים, שלמעשה מקליטים את קולם ומשחקים לדמויות האנימציה. קורס דיבוב יכשיר אתכם לעבודת דיבוב בסרטי אנימציה וסרטי ילדים המגיעים אלינו מחוץ לארץ.
 
לימודי דיבוב יתאימו במיוחד לשחקנים, אנשים בעלי קול ייחודי ואלו שרואים את עצמם בתחום כה מרתק. עולם הדיבוב מתקשר באופן ייחודי לאומנות הקול והמשחק. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדובבים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדובבים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מדובבים

להבדיל מלימודי משחק או מחול, המחייבים תנועות, קול ושמיעה, הרי שאומנות הדיבוב מתבססת על קול, שינויים בטון הדיבור ודיוק מושלם לתנועות הדמויות על גבי המרקע. קורס דיבוב מאפשר השתלבות בתעשיית הבידור, תוכניות בידור, סרטים וסרטי אנימיה. תעשיית בידור הילדים בעיקר משתמשת במדובבים לשלל פרוייקטים.

תחום הבידור עבר מהפכות רבות ואמצעים משוכללים אשר שינו את פני הדיבוב. תוכנות לתיקון קול, מקלטים, מיקרופונים, אולפנים מתקדמים כל אלו יוצרים חווית דיבוב אחרת ומהנה.

קורס דיבוב מקנה הכשרה מקצועית לסטודנטים בתחום הדיבוב, פיתוח קול והקלטות מדוייקות. הטכניקות לדיבור רבות ובכל זאת לאחר תרגול, יכול כל אחד למצוא את הטכניקה שתתאים לו יותר מכל. יש אנשים שקול הדיבוב אצלו הינו טבעי ויש שצריכים לתרגל עד שימצאו את הקול הטוב ביותר.

מה לומדים בקורס מדובבים?

דיבוב אינו רק מתחיל ונגמר בקול. חושבה מאוד טכניקת משחק, תנועות גוף ושינויים בדיבור על מנת לקלוע בול לדמות אותה מדובבים. לא פעם נכלשים מדובבות ילדים קטנים מאחר וקולן גבוה יותר. גברים לעומתן בדרך כלל ידובבו דמויות מבוגרות יותר אך כמובן הכל מאוד דינאמי.

תוכנית הלימודים בקורס דיבוב מגוונת ומתמקדת בעיקר על טכניקות דיבוב ואלמנטים מעשיים. במידה ואתם מחזיקים בשפות נוספות כגון אנגלית, ספרדית, רוסית, סינית, איטלקית ועוד זה בהחלט יוכל לשחק לטובתכם. תוכלו לקחת על עצמכם עבודות רבות יותר ופרוייקטים מכל העולם. תעשיית הדיבוב הינה עצומה בעיקר בקרב ילדים קטנים שאינם עוד יכולים לקרוא כתוביות.

למי מתאימים לימודי דיבוב?

לימודי משחק באופן כללי מחייבים זיקה לתחום מצד הסטונדטים ורצון עז להצליח. לכן, בתחום לימודי זה האנשים הפונים אליו, רואים עצמם כאמביציוזים במיוחד ושאינם מוכנים לוותר בקלות על המקום שלהם. 

כידוע, שחקנים עסוקים בראש ובראשונה בקידום האישי והמקצועי של עצמם, משום שכל תפקיד מצריך הבנה אמיתית ומעמיקה של הדמות אותה הם משחקים. כך גם בלימודי הדיבוב, קהל היעד שפונה ללימודים אלה, צריכים להיות בעלי יצירתיות אדירה כיוון שהקול שלהם הוא שמשמש עבורם כלי מרכזי בעבודתם. 

היצירתיות מאפשרת לעוסקים בתחום לבצע מניפולציות שונות בקול שלהם, עד שלפעמים אין מזהים בין הקול האמיתי של האנשים לבין הקול המחקה. יכולת אדירה זו, להתחקות אחרי הדמות, להבינה לעומק גם אם הינה דמות מצויירת, שימושית וחשובה ביותר ללימודים.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס מדובבים?

השינוי המהותי שנעשה בקורס דיבוב זה האופן שבו המכללות תופסות את הקורס. דיבוב זה לא רק הקלטת קול לטובת אנימציה או פרסומת אך גם סוג של קריינות.

תחום הדיבוב עושה שימוש באולפנים מתקדמים המסייעים לשידרוג קול המדובב ומשלימים את הסאונד שחסר להפקה. מכללות לאומנויות הבמה מאפשרות הכוונה תעסוקתית וייעוץ. כמו גם מכללות בתחום הבידור מאפשרות גישה לאודישנים בשלל הפקות, דבר שמסייע ומקדם מבחינה מקצועית ואישית.

לימודי קורס דיבוב מצריכים שליטה מצוינת במיתרי הקול ובכישורי משחק מאחורי המצלמה. למרות שמדובר בקול בלבד, הרי שגם המדובבים עושים מחקר על הדמות שלהם והמאפיינים הייחודיים שלה.

במה עוסקים בוגרי קורס מדובבים?

האולפן מתופעל על ידי טכנאים מוסמכים ומקצועיים שיודעים כיצד להשיג את התוצאה הטובה ביותר של המדובב. הן מציבות רף גבוה ומספקות השכלה אקדמית לצד לימודים פרקטיים.

אנשי הוראה בקורס דיבוב במכללות מגיעים עם ניסיון מהתחום וחולקים את הניסיון המצטבר שלהם בתחום עם הסטודנטים.

בין סרטי האנימציה המפורסמים ביותר תמצאו את משפחת סימפסון, אבא אמריקאי ועוד. סרטים אלו הפכו את המדובבים של הדמויות למפורסמים. הקול שלהם עומד מאחורי דמויות מצוירות שהפכו כבר מזמן להיות דמויות 'אמיתיות' בזכות המדובבים. המדובבים עובדים על פי תסריט כתוב תוך כדי הפקה מלאה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎