קורס מנחי ייעוד אמיתי

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודי מנחי ייעוד אמיתי

אם אתם מתעניינים בהנחיית קבוצות ורוצים לסייע לאנשים למצוא את הייעוד שלהם בחיים, תוכלו לעבור הכשרה מקצועית. קורס מנחי ייעוד אמיתי מכשיר מאמנים ומנחים שיהיו מסוגלים להנחות קורסי מציאת ייעוד אמיתי. קורס מציאת ייעוד אמיתי הוא קורס ייחודי שנשען על שיטה שפותחה על ידי טים קלי, מאמן ויועץ לחברות בינלאומיות מוכרות. לפי גישה זו, לכל אדם יש ייעוד אמיתי, והוא יכול לגלות אותו באמצעות תהליך של חקירה וגילוי עצמי שנועד לספק תשובה לשאלות כמו: מה אני באמת רוצה לעשות בחיים? מה ייתן משמעות לחיי? התהליך מצריך מהמשתתפים להתגבר על פחדים והתנגדויות פנימיות.

כולנו רוצים למצוא את הייעוד האמיתי שלנו ואת מה שיגורם לנו להיות מאושרים, אך עם זאת, רובנו מפחדים לגלות אותו מפאת השינוי שזה יגרום: אולי ההכרה בייעוד שלנו תגרום לנו להתייאש מהשגת המטרה, אולי נצטרך להחליף עבודה, מקום מגוים, לעבור למדינה אחרת או להתנתק מאנשים מסויימים בחיים שלנו. לכן, לצד הצורך להגשים חלום כולנו קצת "חסומים" באיזשהו מקום מפני ההגשמה האמיתית שלו. בקורס תלמדו לגרום לאנשים מולכם להסתכל פנימה, לסמוך על עצמם ולמצוא את הייעוד האמיתי שלהם במקום בטוח ומעורר השראה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מנחי ייעוד אמיתי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מנחי ייעוד אמיתי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מציאת ייעוד אמיתי

קורס מציאת ייעוד אמיתי הוא קורס ייחודי שנשען על שיטה שפותחה על ידי טים קלי, מאמן ויועץ לחברות בינלאומיות מוכרות. לפי גישה זו, לכל אדם יש ייעוד אמיתי, והוא יכול לגלות אותו באמצעות תהליך של חקירה וגילוי עצמי שנועד לספק תשובה לשאלות כמו: מה אני באמת רוצה לעשות בחיים? מה ייתן משמעות לחיי? התהליך מצריך מהמשתתפים להתגבר על פחדים והתנגדויות פנימיות.

קורס ייעוד אמיתי חייב להיות מועבר על ידי מנחה מיומן שמכיר היטב את השיטה ושמצא בעצמו את הייעוד האמיתי שלו. קורס מנחי ייעוד אמיתי מאפשר לבוגרי קורס מציאת ייעוד אמיתי להנחות בעצמם קורסים של מציאת ייעוד אמיתי. הלימודים מבוססים על תרגול מעשי, שיגרום גם לכם וגם למי שאתם מאמנים לקום בבוקר עם חיוך, לאבד תחושה של זמן כאשר אתם בעבודה מכיוון שאתם נהנים וטובים במה שאתם עושים, להוות השראה עבור אחרים ועוד. זאת בעזרת המקור הבטוח שתעזרו למטופלים שלכם לגלות. 
קורס מנחי ייעוד אמיתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס מציאת ייעוד אמיתי?

קהל היעד בקורס מציאת ייעוד אמיתי משתנה ממוסד למוסד ותלוי בסוג הקורס שאליו אתם רוצים להירשם. עם זאת, ברוב המכללות הקורס מיועד למאמנים, מטפלים, פסיכולוגים ואנשי משאבי אנוש אך לעיתים גם לקהל הרחב: כלומר, מי שאינו בעל ניסיון או ידע קודם בתחום האימון או הטיפול, ומי שמעוניין להיכנס לעולם האימון ולעור לאנשים להיות שלמים עם עצמם. בכל מקרה, כדי להתקבל לקורס אימון למציאת ייעוד אמיתי והנחיית קבוצות יש לעבור בעצמכם קורס מציאת ייעוד אמיתי. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס מציאת ייעוד אמיתי?

תנאי הקבלה לקורס מציעת ייעוד אמיתי משתנים ממכללה למכללה, ותלויים כמובן בסוג הקורס שאליו אתם נרשמים: לקורס מציאת ייעוד אמיתי המיועד למאמנים ומטפלים מנוסים תנאי הקבלה יהיו הצגת תעודות מטפל מוסמך או מאמן וייתכן שתצטרכו לעבור ראיון קבלה שיבחן את מידת ההתאמה שלכם לקורס.

לקורס נרחב יותר, המיועד לקהל הרחב, לא יידרשו ניסיון או רקע בתחום האימון או הטיפול, אך לרוב המכללות דורשות הצגת תעודת 12 שנות לימוד או 12 שנות בגרות וגם במקרה זה תצטרכו לעבור כנראה ראיון קבלה, שיבחן את מידת הנכונות שלכם להשתתף בלימודים. 
קורס מנחי ייעוד אמיתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס מציאת ייעוד אמיתי?

משך לימודי מציאת ייעוד אמיתי משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס מציאת ייעוד אמיתי נמשך 26 שעות אקדמיות שנפרשות על פני מספר מפגשים. לרוב הקורס מתקיים אחת לשבוע למשך כמה שעות. אם אתם עובדים במשרה מלאה, וחוששים שלא תוכלו להשתתף בלימודים מפאת סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מכללות רבות מודעות לאילוצים של המועמדים ללימודים שלהם, ולכן מציעים לימודים אלו בשתי מתכונות: לימודי ערב ולימודי בוקר, כך שלא משנה מה העיסוקים שלכם - עדיין תוכלו להשתתף בלימודים מבלי לפגוע בשגרת חייכם. 

מה לומדים בקורס מציאת ייעוד אמיתי?

נושאי הלימוד בקורס מציאת ייעוד אמיתי משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס מציאת ייעוד אמיתי כולל את הנושאים הבאים: אימון אישי ואימון עסקי, מציאת ייעוד באמצעות גישה ישירה, מציעת ייעוד באמצעות גישה בלתי ישירה - עקרונות, מקורות מידע, יצירת גישה למקורות מידע ושימוש בשיטת Worst Case Scenario, עבודה עם חלקים, היכרות והתניית תנאים, התחברות למקור מידע - תיקוף מידע, מיון מידע, בניית הצהרת ייעוד, תרגילים לשימור הייעוד ויישום הייעוד.

הלימודים כוללים חומר תיאורטי לצד התנסות מעשית. הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מציאת ייעוד אמיתי?

בוגרי קורס מציאת ייעוד אמיתי, שיעמדו בכל דרישות הלימודים (כגון נוכחות ומעבר מבחנים) יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. ברגע שתסיימו את הקורס, תוכלו להשתלב בתחומי עיסוק שונים, הן בתחום הטיפולי והן בתחום החינוכי. שני התחומים הינם חשובים ביותר ויאפשרו לכם להשתלב תחומי החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי.

אם אתם מתעניינים בקורס למנחי ייעוד אמיתי קיימים קורסים נוספים שיוכלו לעניין אתכם, כמו קורס פסיכותרפיה. הלימודים הינם מאתגרים וחשובים כאחד, שכן, בידיכם קיים חומר גלם אנושי שעשוי להיות מעוצב ולהתקדם בחיים, גם כשיש קשיים בדרך.

לימודי הדרכת הורים הינו תחום שעשוי להקנות לכם כלים יעילים ביותר לשם הנחיית האנשים למציאת ייעודם האמיתי. הכלים כוללים מיומנויות של תקשורת מילולית ובלתי מילולית או יכולת שיקוף, אשר חשובות ביותר לאנשי מקצוע טיפוליים. 


מודעה
מחפש קורס מנחי ייעוד אמיתי?
מחפש קורס מנחי ייעוד אמיתי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה