קורס ייעוץ שינה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ייעוץ שינה

קורס יועצות שינה מעניק ידע תיאורטי וכלים מעשיים לאנשי מקצוע ומסמיך אותם לעבוד כיועצי שינה לתינוקות ולפעוטות. כמו כן תפקידם ללוות משפחות ממצב של קשיי שינה ותסכול ללילות שקטים. הגישה מבוססת על מידע מדעי, תוצאות מחקר ופיתוח בינלאומי המתייחסת לצרכי הילד וההורים כאחד.

ייחודה של הגישה בכך שהיא רואה את צרכי התינוק והמשפחה בראייה הוליסטית. תכנית השינה היא גמישה ומותאמת למציאות החיים בשטח ולצרכים המיוחדים של כל משפחה. ייעוץ שינה הינו חלק חיוני בכל הדרכת הורים והנחייתם בהליכים יומיומיים עם ילדיהם. הלימודים עומדים על כל התכנים הנדרשים להכשרת יועצים מיומנים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ייעוץ שינה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ייעוץ שינה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי יועצות שינה 

האתגר הראשון מולו ניצב ההורה הטרי, הינו הקניית הרגלי שינה בריאים לילדיו. זו מעסיקה את כל ההורים הטריים במידה כזו או אחרת ומהווה חלק בלתי נפרד מן ההתנהלות המשפחתית השגרתית.

הרגלי שינה בריאים הם הכרחיים ליצירת חיים בריאים והרמוניים ולמניעת שורה של מצבי דחק הנובעים מן המחסור בשינה סדירה ורצופה. מסיבות הנעות מסדר יום משובש ועד תזונה לקויה, מתקשים ההורים להקנות לילדיהם הרגלי שינה בריאים ויש לכך השלכות על היבטים רבים.

קורס יועצות שינה מתאים גם לגברים וגם לנשים ומנחיל ערכים לשינה טובה וסדורה. רבות מתופעות השינה כגון נחירות, סיוטי לילה, דום נשימה, נובעות גם משינה לא טובה ופחות איכותית.
קורס ייעוץ שינה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס ייעוץ שינה?

לימודי ייעוץ שינה נועדו להעניק לבוגריהם את הידע התיאורטי ואת הכלים המעשיים להם הם זקוקים בכדי לשמש כיועצי שינה לתינוקות ולפעוטות ולסייע להורה הטרי להתמודד באופן מושכל ואפקטיבי עם קשיי השינה של ילדיו. גישה זו מתבססת על פיתוח יסודות האינטליגנציה הרגשית בשילוב כלים מגוונים מן הסוציולוגיה, הפסיכולוגיה ומדעי ההתנהגות. 

רבים מהתכנים הנלמדים מתבססים על מדעים כגון פיזיולוגיה של השינה, גורמים סביבתיים, פיזיולוגים והתנהגותיים לקשיי שינה, השפעת ההתפתחות המוטורית, הרגשית והקוגנטיבית על השינה, ניתוח תהליכי לימוד הרגלי שינה, השפעת התזונה על השינה ומשמעות ההנקה ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס ייעוץ שינה?

לימודי ייעוץ שינה מיועדים לנשים ולגברים המנוסים בעבודה עם משפחות ומעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם. כמו כו הקורס יתאים לכל מי שמעוניין לפתוח בקריירה חדשה ולהנחות הורים.

קורס ייעוץ שינה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס ייעוץ שינה?

בוגרי הקורס יכולים להשתלב בקליניקות שינה פרטיות, בתי חולים, העברת הדרכות והנחיות הורים בתחום השינה ועוד. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס ייעוץ שינה? 

בוגרי הקורס למעשה מקבלים לידיים מקצוע טיפולי. על כן ניתן להתמקצע לאחר מכן בתחום טיפולי נוסף כגון קורס ביבליותרפיה, לימודי תרפיה באומנות ועוד.
מודעה
מחפש קורס ייעוץ שינה?
מחפש קורס ייעוץ שינה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן וחיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה