קורס ייעוץ מיני

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי ייעוץ מיני

לימודי ייעוץ מיני נועדו להכשיר אנשי מקצוע אשר יוכלו לעזור לזוגות וליחידים אשר חווים בעיות וקשיים במישור המיני. כיוון שבעיות במישור המיני גורמות, לעיתים קרובות, לא רק למצוקה אישית וירידה משמעותית באיכות החיים, אלא גם להתדרדרות במערכות יחסים – הייעוץ המיני יכול לעזור לרבים לשפר את התקשורת הזוגית, לחזק את הקשר האינטימי ולהעלות פלאים את איכות החיים. לימודים אלו, המתאימים בראש ובראשונה למטפלים מתחומים שונים – פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מטפלים באמנות וכיו"ב – יקנו לסטודנטים ידע רב, כלים ומיומנויות אותם הם יוכלו ליישם בעבודתם הטיפולית והייעוצית – ולהוביל את לקוחותיהם בדרכי ההתפתחות והצמיחה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ייעוץ מיני?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ייעוץ מיני?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ייעוץ מיני

בשנים האחרונות אנו עדים לפתיחות הולכת וגוברת בנושאי המיניות, תחום שעד לפניי שנות דור עוד נחשב בגדר טאבו, וכמעט ולא זכה לביטוי בפרהסיה. אולם, למרות הפתיחות הרבה, כביכול, לנושא זה, המוצג ללא הרף על מרקע הטלוויזיה, צג המחשב, ונייר העיתון, ועולה שוב ושוב בשיחות בין אנשים, עדיין קיים קושי רב בחלקים נרחבים של הציבור לדבר ברצינות על בעיות ומצוקות הקשורים לחיי המין של הפרט.

כיוון שקשיים בתחומי המיניות יכולים להוביל למצוקה אישית רבה, כמו גם לבעיות במערכת הזוגית, ראוי להתמודד איתם ולהתגבר עליהם במהירות האפשרית, אולם, אפילו בעת פנייה לטיפול רבים חוששים להעלות נושאים אלו. יתירה מכך – רבים מהמטפלים עצמם אינם יודעים כיצד להתמודד בצורה אופטימאלית עם נושאי המיניות, ולעיתים מעורר בהם הדבר מבוכה, ויכולתם לעזור למטופל בבעיות מיניות ספציפיות נפגמת.

לאור זאת, קיימת בשנים האחרונות מגמה להסמכת יועצים מיניים מוסמכים, עתירי ידע וכלים, אשר יידעו להתמודד היטב עם שלל הבעיות והמצוקות הנפוצות בתחום חיי המין והזוגיות של לקוחותיהם. ראוי לציין כי קורס הייעוץ המיני נבדל מהלימודים המעמיקים של טיפול מיני (המיועדים למטפלים מוסמכים בלבד, בדרך כלל), ואין הוא נועד להחליפם.
קורס ייעוץ מיני
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס ייעוץ מיני?

הקורס מיועד לבעליי רקע במקצועות הטיפול והייעוץ – פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, יועצים, יועצים זוגיים, ושאר אנשי הטיפול והייעוץ, המעוניינים להעשיר את סל הכלים הטיפולי שלהם ולהעמיק את ידיעותיהם והבנתם בנוגע להפרעות מיניות שכיחות, כמו גם עבור כל מי שמעוניין להעמיק את ידיעותיו בנושא ומונע ע"י סקרנות גרידא.

מה הם תנאי הקבלה לקורס ייעוץ מיני?

תנאי הקבלה לקורס ייעוץ מיני כוללים מעבר של ראיון אישי, הבודק את מידת התאמתו של המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. כמו כן, מכללות אחדות דורשות מהמועמדים להיות בוגרי תואר ראשון רלוונטי (כגון פסיכולוגיה, לדוגמא) או בעלי ניסיון מעשי רלוונטי בעבודה בתחומי הטיפול והייעוץ.
קורס ייעוץ מיני
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס ייעוץ מיני?

קורסי הייעוץ המיני אינם ארוכים במיוחד – ובדרך כלל הם נמשכים בין שלושה לשמונה חודשים, בהתאם למתכונת הלימודים (סך שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש). קורסי הטיפול המיני הם, כאמור, ארוכים ומקיפים יותר – והלימודים בהם נמשכים, בדרך כלל, בסביבות השנתיים.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם! מכללות רבות בתחום מציעות לנרשמים אפשרות בחירה בין קורסים בשעות הבוקר לבין קורסים בשעות אחר הצהריים והערב – כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים המעשירים.

מה לומדים בקורס ייעוץ מיני?

קורס הייעוץ המיני כולל, בד"כ, שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים לצד לימודים פרקטיים ויישומיים – לימוד טכניקות, סימולציות, וכדומה. במהלך הקורס ייחשפו המשתתפים לסוגים שונים של קשיים ואי תפקוד במישור המיני, כמו גם לקשיים באינטימיות ובמערכת הזוגית וילמדו כיצד לנהל את הליך הייעוץ הזוגי, עם דגש על התחום המיני.

המשתתפים ילמדו כיצד ניתן להתגבר ולפתור בעיות מגוונות אלו, בהתבסס על מסקנות המחקרים המדעיים העדכניים. כן שמים הקורסים בנושא דגש רב על גבולות הטיפול והאתיקה המקצועית, החשובים והמהותיים לטיפול בנושא אינטימי שכזה. הקורס יקנה לבוגריו את מיטב הכלים והידע לטפל בשלל הבעיות בתחום, ויעניק להם את המיומנות הייחודית לעזור לזוגות ופרטים בתחום מרתק ורגיש זה.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים ללמוד קורס מרתק, אשר יקנה לכם כלים ומיומנויות לעזור ולתרום לאנשים רבים, החווים מגוון נרחב של בעיות במישור המיני, קורס הייעוץ המיני יכול להוות את הפתרון המושלם עבורכם.
מודעה
מחפש קורס ייעוץ מיני?
מחפש קורס ייעוץ מיני?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, קיבוץ הראל (ליד מודיעין), חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, קיבוץ הראל (ליד מודיעין), חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן וחיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה