קורס פליירינג - להטוטנות בר

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס פליירינג - להטוטנות בר
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פליירינג - להטוטנות בר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פליירינג - להטוטנות בר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי להטוטנות בר במכללות

אם עולם האלכוהול, הבילויים וחיי הלילה קרוב אל ליבכם, ודאי כבר יצא לכם להיתקל בברמנים, אשר לראות אותם מכינים קוקטייל זה כמו לצפות במופע להטוטי ג'אגלינג קרקסי – הם זורקים את הכוסות והשייקר באוויר, ומבלי שאתם מספיקים לעקוב אחר כל ההתרחשויות – קוקטייל צבעוני ומשכר מוגש לכם. להטוטנות זו שמה הוא פליירינג (Flaring), ובעברית – להטוטנות בר. 

מלצר, ברמן או בריסטה מן השולט ברזי הפליירינג נחשב לאיכותי במיוחד, וגם הטיפים מהם הוא נהנה גדולים יותר, יחסית לחבריו מחוסרי כישורי הלהטוטים. על כן ברמנים רבים מבקשים ללמוד את התחום, על מנת להפוך את עבודתם לרווחית יותר. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס פליירינג.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פליירינג - להטוטנות בר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פליירינג - להטוטנות בר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס פליירינג - להטוטנות בר

הפליירינג – להטוטנות הבר, הוא למעשה ג'אגלינג מורכב, בו מכין הברמן משקאות וקוקטיילים אלכוהוליים, תוך כדי זריקת וסיבוב הבקבוקים, הכוסות וכו' באוויר.

מופע מרהיב זה החל להתפתח, ככל הנראה, בשלהי המאה ה-19 בארצות הברית, על ידי אחד הברמנים הידועים בהיסטוריה – ג'רי "הפרופסור" תומאס, אולם רק כעבור מאה שנים, עת יצא הסרט "קוקטייל" לאקרנים, זכה הפליירינג לפופולאריות עצומה בכל רחבי העולם המערבי, ולא נשאר סוד של מעטים. סרט זה, בכיכובו של טום קרוז הצעיר, הוביל צעירים (ומבוגרים) רבים להתמקצע בלהטוטנות הבר, וכיום אף נערכות תחרויות פליירינג בינלאומיות.

הפליירינג מתבטא, בדרך כלל, בטיפים גבוהים יותר, וברמנים רבים, המחפשים להגדיל את הכנסתם, פונים ללמוד את סודותיו, ועל כן מציעים מספר מוסדות לימוד מובילים קורס פליירינג – אשר יכשיר אתכם, תוך זמן קצר, בכל הדרוש על מנת לבצע את הפעלולים המורכבים. בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות הלימודים בקורס פליירינג במכללות המובילות.

מי קהל היעד לקורס פליירינג - להטוטנות בר?

לימודי פליירינג מיועדים לכל מי שתרבות השתייה זורמת בעורקיו, ובייחוד לברמנים מנוסים, המעוניינים להרשים את לקוחותיהם ולהשיג יותר טיפים, כמו גם עבור ברמנים מקצועיים המעוניינים להשתלב בעבודה בפאבים ובמועדונים המובילים והנחשקים ביותר.

אם אתם מתעניינים בלימודי פליירינג, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורסים "אלכוהוליים" נוספים, דוגמת קורס ברמנים, קורס הכנת בירה או קורס ייצור יין. כמו כן, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי הכנת קפה, לימודי מלצרי יין או לימודי מלצרות.

מה תנאי הקבלה לקורס פליירינג - להטוטנות בר?

מכללות רבות ללימודי Flaring אינן מציבות כל תנאי קבלה – וכל המעוניין בלימודים – מוזמן. מכללות אחרות, לעומת זאת, מקבלות אל שורותיהן רק ברמנים מקצועיים ומנוסים, או, לכל הפחות, בוגרי קורס ברמנים בסיסי.

אף כי קואורדינציה אינה מהווה תנאי סף לקבלה כמעט באף מכללה, מובן כי קואורדינציה מפותחת תעזור לכם "לתפוס" את החומר הנלמד יותר בקלות. יחד עם זאת, גם אם ניחנתם בזוג ידיים שמאליות (אך מתפקדות) – אל חשש! אולי ייקח לכם קצת יותר זמן, ותזדקקו למעט יותר תרגולים, אך כל מטרתו של הקורס היא לעזור  גם למי שלא נולד עם כישורי להטוטנות מפותחים – לבצע את כל התרגילים המרשימים.

מה משך הלימודים לקורס פליירינג - להטוטנות בר?

לימודים בקורס פליירינג ולהטוטנות באר אינם לימודים ארוכים כלל וכלל – למעשה, בדרך כלל לאחר כחודשיים וחצי לכל היותר תדעו כבר לשלוט בכל הטריקים והלהטוטים בתחום. במרבית המכללות ומוסדות הלימוד כוללים הלימודים בין 15 ל-30 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני ארבעה עד עשרה מפגשים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מלאי להט אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם לעשות כן, יש לנו חדשות טובות עבורכם! מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות אחר הצהריים, לימודים בשעות הערב ואף לימודים בימי שישי בבוקר – כך שגם אם אתם אנשים עובדים, או סטודנטים עמוסים בלימודים, תוכלו להשתלב בלימודים בשעות והזמנים המתאימים והנוחים לכם ביותר, וליהנות מלימודים מלאי להטוטים אלו.

מה נושאי הלימוד לקורס פליירינג - להטוטנות בר?

לימודי הפליירינג ידאגו להכשירכם, כמובן, בכל הדרוש על מנת לבצע במקצועיות מרשימה שלל להטוטי בר – אשר ישאירו את לקוחותיכם עם נשימה עצורה. תלמדו לבצע שלל תרגילים – Homerun, Stopdrop, Doublespin ורבים אחרים, ואף תזכו להכיר מקרוב את עולם הקוקטיילים.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס פליירינג - להטוטנות בר?

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס פליירינג - להטוטנות בר?

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה בפאבים, המסעדות והמועדונים היוקרתיים והמבוקשים ביותר, שכן ברמן או מלצר מקצועי השולט בכל רזי הפליירינג – נחשב כאיש מקצוע מן המעלה הראשונה, ובעלי פאבים ומועדונים רבים מעוניינים להעסיק רק ברמנים השולטים בלהטוטים השונים, שכן נמצא כי ברמנים שעושים פליירינג תורמים לרווחיות המקום.

יתירה מכך – הבוגרים עצמם יוכלו לצפות לטיפים גדולים יותר בסוף הערב, שכן הלקוחות נוטים להשאיר יותר טיפים לברמנים המבצעים פעלולים ולהטוטים אלו.

סיכום קורס פליירינג - להטוטנות בר

לסיכום, אם גם אתם ישבתם פעורי פה אי אז באייטיז, עת טום קרוז זרק לו בקבוקים באוויר, בסרט האלמותי "קוקטייל", או אם גם בלי לראות את הסרט – תמיד השתוקקתם גם אתם להתמקצע בלהטוטנות בר – ולהרשים את רכל מי שצופה בכם – קורס הפליירינג מיועד עבורכם.

קורס זה ידאג להכשירכם, תוך זמן קצר בלבד – כחודש – חודשיים בדרך כלל – בכל הדרוש על מנת לבצע להטוטי בר במקצועיות ובהצלחה, כך שתוכלו להשתלב בעבודה במקומות הבילוי היוקרתיים (והרווחיים) ביותר, ואף ליהנות מטיפים גבוהים במיוחד. אז בואו ליהנות מלימודים משכרים במיוחד- בואו ללמוד בקורס פליירינג.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎