קורס מלצרות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מלצרות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מלצרות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מלצרות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הכשרת מלצרים במכללות

אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בה ניתן להרוויח סכומים גבוהים למדי, עבודה בסביבה תוססת, צעירה ודינאמית, בה תזכו לגמישות רבה בקביעת שעות העבודה, עבודה שממש "תפורה" על אנשים צעירים ובעלי עיסוקים רבים, המעוניינים להרוויח סכומים נאים במהירות – לימודי מלצרות יכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים.

אולם, על מנת להיות מלצר לא דרושים לימודים מעמיקים, אך כדי להיות מלצר טוב – ולהתקבל לעבודה במסעדות היוקרתיות והמובילות, וליהנות מטיפים גבוהים במיוחד – כדאי להשלים קורס בתחום – קורס שיקנה לכם את כל רזי המקצוע: את סודות השיווק והמכירות, את ההבנה בעולם היין והאלכוהול (כך שתהיו "כמעט" ברמנים) ועוד. בואו לקרוא מידע על הלימודים בקורס מלצרות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מלצרות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מלצרות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מלצרות


רבים מאמינים כי עבודת המלצרות היא קלה ופשוטה ואינה מצריכה לימודים רבים או השתפשפות בתפקיד, וכי כל אחד יכול להיות מלצר הגון. אולם, מובן כי מחשבה זו בטעות יסודה, ומלצר איכותי, ככל בעל מקצוע אחר, זקוק לידע רב, כמו גם לשלל כלים ומיומנויות, על מנת לבצע עבודתו נאמנה.

על המלצר לא רק להכיר היטב את כל המנות המוגשות ולהתמצא בעולם האלכוהול הנרחב (למעשה המלצר הוא, פעמים רבות, כמעט ברמן) אלא עליו אף לשלוט ברזי השיווק והמכירות ולהבין את הנפש והפסיכולוגיה של הסועד, אם ברצונו להצליח "למכור" מנות יקרות ולדאוג לעצמון לטיפ מכובד.

מלצרים במסעדות יוקרה אף נהנים מרווחים אדירים, וכיום אין זה נדיר למצוא אקדמאים – בוגרי תואר ראשון ואף תואר שני, אשר עובדים כמלצרים לפרנסתם. עבודת המלצרות היא אף תוססת, מגוונת ודינאמית למדיי ומאפשרת גמישות רבה בקביעת שעות העבודה, כך שהיא ממש "תפורה" על אנשים צעירים בעלי עיסוקים רבים.

אולם, על מנת להשתלב כמלצר במסעדות היוקרה, וליהנות מטיפים גבוהים במיוחד – נדרשים לימודים מקיפים ועל כן מספר מכללות מציעות לכם קורסים איכותיים במיוחד להכשרת מלצרים מקצועיים.

למי מתאימים לימודי מלצרות?


הלימודים בקורס המלצרות מיועדים למלצרים במסעדות, פאבים, בתי קפה, בתי מלון, מנהלי משמרות ומנהלי מסעדות, מלצרים באולמות וגני אירועים וכל מקום אחר המעוניינים ללמוד כיצד להפוך את עבודתם לרווחית ומשתלמת הרבה יותר או להתקדם בתחום ולהתקבל לעבודה במסעדות ובתי העסק היוקרתיים והמובילים ביותר בתחום. כן מיועדים הלימודים למי ששואף להשתלב בעבודה כמלצר אך הוא חסר רקע וניסיון בתחום.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים צעירים, חיילים משוחררים וסטודנטים, המעוניינים להשתלב בעבודה מכניסה, אשר תעזור להם לצלוח את שנות התואר עם כסף רב בכיס, או לחסוך כסף לצורך טיול בחו"ל – או כל מטרה אחרת.

אם אתם מתעניינים בלימודים בקורס מלצרות, אולי תגלו עניין גם בקורס ברמנים, קורס מלצרי יין, קורס פליירינג (להטוטנות באר), או אולי אף בקורס בישול וטבחות.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מלצרות?


ברוב רובם של מוסדות הלימוד שמציעים קורס מלצרות אין כלל תנאי קבלה וכל המעוניין להצטרף ללימודים המעשירים – מוזמן. מכללות מסוימות מגבילות את הלימודים לבני 18 ומעלה, ואילו באחרות הלימודים מתאימים גם לבני 16 עד 18. חלק קטן מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מקבלים אל שורותיהם רק מלצרים בעלי ניסיון קודם בתחום, אולם לרב לא נדרשים המועמדים להיות בעלי היכרות או ניסיון מעשי בעבודה בתחום.

מה משך קורס מלצרות?


ודאי תשמחו לדעת כי קורס מלצרות אינו נחשב לקורס ארוך במיוחד. למעשה, מרבית הקורסים בתחום כוללים בין 20 ל-40 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין חודש לארבעה חודשים (בהתאמה למספר שעות הלימוד, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש). מרבית הקורסים להכשרת מלצרים מתנהלים במתכונת של מפגש אחד או שניים בשבוע, אולם חלק מהמכללות מציעות קורסים אינטנסיביים יותר, הכוללים כשלושה- ארבעה מפגשים בשבוע.

אם אתם רוצים להצטרף ללימודים אלו, אשר יכולים לתרום רבות להכנסתכם החודשית, אך  חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי להקדיש להם – יש לנו חדשות מעולות בשבילכם – מכללות רבות בתחום מציעות לכם בחירה בין קורסים בשעות הבוקר, שעות אחר הצהריים והערב ולעיתים אף לימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד, סטודנטים עמוסים ומרובי משמרות בעבודה, יכולים למצוא את הזמן הנוח להם ביותר על מנת ליהנות מהלימודים בקורס המלצרות.

מה לומדים בקורס מלצרות?


תכנית הלימודים בקורס המלצרות היא עשירה ומגוונת, והתלמידים נהנים הן מהקניית ידע עיוני ותיאורטי רב והן משלל תרגולים והתנסויות מעשיות, כך שהכשרתם המקצועית הינה לעילא ועילא.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: תפקידו של המלצר בעיצוב חוויית הסועדים, סגנונות שונים של מלצרות ומתן שירות, נימוסים והליכות, הקשה ללקוח, אופי והליכי העבודה במסעדות ובתי עסק שונים, עריכת שולחן, פתיחה וסגירת משמרת, הגשת חשבון, מיומנויות מחשב למלצרים, בניית אמון ויצירת קשר איכותי עם הלקוח, מיומנויות מכירה ושכנוע, חליצה ומזיגה, היכרות עם עולם היין והאלכוהול, התאמת האלכוהול לאוכל, הכנת משקאות אלכוהוליים, סוגי הגשה, היכרות עם מטבחים וסוגי מזונות ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מלצרות?


בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. תעודה זו מהווה, בדרך כלל, יתרון אדיר עת ההשתלבות בשוק העבודה בתחום, והאוחזים בה יכולים להשתלב בעבודה במסעדות ובתי העסק היוקרתיים והמובילים.

במה עוסקים בוגרי קורס מלצרות?


בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בעבודה כמלצרים במסעדות יוקרה, בתי מלון, אולמות אירועים וחברות הקייטרינג המובילות בארץ. חלק מהמכללות אף מסייעות לבוגריהן להשתלב בעבודה בתחום ודואגות לשבצן לעבודה בבתי העסק היוקרתיים והמבוקשים ביותר. בוגרי הקורס, אשר כבר עובדים כמלצרים, ייהנו, קרוב לוודאי, מהגדלה משמעותית בהכנסותיהם, עקב הטיפים הרבים להם הם יזכו.

סיכום


לסיכום, אם אתם מחפשים עבודה תוססת ודינאמית בה ניתן להרוויח סכומים גבוהים מידי ערב, עבודה עם משמרות גמישות, בה תזכו להנעים את זמנם של לקוחותיכם ולהגיש להם לא רק אוכל ושתייה – אלא חוויה – קורס הכשרת המלצרים מיועד עבורכם.

בין אם אתם מלצרים מנוסים ובין אם מעולם לא התנסיתם בעבודה בתחום – קורס המלצרות יקנה לכם את כל הכלים, המיומנויות והכלים הדרושים למלצר האיכותי, כך שתוכלו להשתלב במסעדות היוקרתיות ביותר, וליהנות מטיפים מעולים. אז בואו להבין למה בוגרי תואר ראשון ושני רבים עדיין ממלצרים – בואו ללמוד בקורס מלצרות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎