ClickCease

קורס מכירות

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מכירות

לימודי מכירות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים, מרתקים ומקצועיים אשר נלמדים תחת ענף השיווק והמכירות. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם כמוכרים יעילים ואיכותיים שיש באפשרותם לממש את פוטנציאל המכירה שלהם, לבלוט בשדה העסקי ולגרוף רווחים משמעותיים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך פיתוח כושר שכנוע, ניהול משא ומתן מוצלח, העברת מסרים יעילה, הבנת צרכי הלקוח, התנהלות אפקטיבית מול לקוחות, שיפור מיומנויות תקשורת בין אישית ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מכירות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מכירות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מכירות

ארגונים, חברות ועסקים רבים עוסקים כחלק נרחב מפעילותם בשיווק ובמכירה של מוצרים ושירותים שונים, ועל כן נדרשים למוכרים מיומנים, מוצלחים ומקצועיים שיש באפשרותם להגדיל את הרווחים, לגייס לקוחות חדשים, לשמר לקוחות עבר, לטפל בתלונות ועוד.

המכירה, בין אם מדובר במכירה טלפונית (טלמרקטינג) או במכירה פרונטלית, מתחילה בשלב מקדים בו על המוכר להבין את צרכי הלקוח, ממשיכה לשלבי ניהול משא ומתן, עוברת לשלב בחירת שיטת המכירה המתאימה ושכנוע הלקוח. חשוב להבין כי המכירה ממשיכה גם לאחר קבלת התשלום, שכן שימור לקוחות הוא תחום חשוב במיוחד.
קורס מכירות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מכירות

לימודי קורס מכירות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון קודם בנושא המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום מבוקש ורווחי זה, והן לבעלי עסקים, לעוסקים בשיווק ופרסום וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס מכירות

תנאי הקבלה לקורס מכירות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, וישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מכירות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מכירות

משך לימודי מכירות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 15 ל-100 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן הנעה בין חודשיים לבין שנה אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מכירות

במהלך לימודי הקורס בנושא מכירות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מודל מכירה, טיפול בהתנגדויות, גיבוש תוכנית עבודה, עמידה ביעדים, שימור לקוחות, שירות מוכר, מכירות שטח, סגנונות תקשורת, שכנוע הקונה, אינטליגנציה רגשית, תקשורת בין אישית, ניהול משא ומתן, סגירת עסקה, ניהול זמן, מיתוג עצמי, אתיקה מקצועית, שפת גוף, קבלת החלטות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס מכירות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מכירות

עם סיום לימודי מכירות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ומקומות כמו משרדי פרסום, חברות עסקיות, מפעלים תעשייתיים, חנויות ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס מכירות

בוגרי קורס מכירות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מכירות בהייטק שיכשיר אותם למיתוג המוצר המבוקש וניהול משא ומתן מוצלח עם לקוחות פוטנציאליים ועם משקיעים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול מכירות בו יוכשרו כמוכרים איכותיים, מיומנים, מצליחים ומקצועיים.
מודעה
מחפש קורס מכירות?
מחפש קורס מכירות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה