קורס פטיסרי

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס פטיסרי
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פטיסרי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פטיסרי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי פטיסרי

עוגיות, עוגות, מאפים מתוקים ועוד כל אלו נקראים בשפה מקצועית 'פטיסרי'. למעשה כל המאכלים המתוקים והמפנקים נכנסים בקטגוריה זו. לימודי פטיסרי או בשמם העברי לימודי קונדיטוריה, מכשירים את הסטודנטים לאופים וקונדיטורים.

תחום האפייה אינו קל כפי שלרוב נדמה ומצריך כלים וטכניקות ייחודיות על מנת  להצליח. לימודי פטיסרי מחייבים דיוק רב, סבלנות, טכניקות ייחודיות, כלים והבנה בתחום האפייה. במהלך הלימודים נחשפים הסטודנטים ללימודים תאורטיים ומעשיים. החומר התיאורטי חיוני לטובת הבנה בתחום האפייה וההיסטוריה של תחום זה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פטיסרי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פטיסרי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על לימודי פטיסרי

עוגיות, עוגות, מאפים וקינוחים מהמרהיבים בעולם נאפים יום יום. אנחנו אוכלים אותם במסעדות, בבתי מלון, קונדיטוריות ומאפיות. לימודי פטיסרי מכשירים אתכם לאפייה נכונה והכנה מושלמת של מאפים מתוקים.

במהלך לימודי קורס פטיסרי שמציעות מכללות ובתי ספר לבישול, תלמדו על טכניקות אפייה, טמפרטורות ומשמעותן, הקצפת ביצים, שימוש נכון בקמח, רידוד בצק, שימוש בחמאה, הסטוריית האפייה והקינוח, הכנת מרנג, שימוש בשוקולד ועוד.

הלימודים מהנים ומתוקים במיוחד. תזכו לצאת לסיורים, הרצאות מפי השפים הגדולים, תגיעו לקונדיטוריות מובילות וכמובן תתעסקו רבות בפן המעשי. החלק המהותי ביותר בלימודי פטיסרי הוא להתנסות בתחום ולצאת עם כמה שיותר ידע טרמינולוגיה.

הלימודים מכשירים לשימוש בכלי מטבח שונים וטכניקות חיתוך. כמו כן תיחשפו לסיפורי הצלחה בתחום ותזכו להכין מתכונים ייחודיים מכל העולם.

למי מתאימים לימודי פטיסרי?

שפים מהגדולים בעולם יעידו כי אינם מתקרבים להכנת עוגות ועוגיות מאחר ואין להם הכשרה לכך. לימודים במסגרת קורס פטיסרי הם נדבך נוסף בתחום הבישול שחייבים ללמוד על מנת להכין קינוחים מושלמים. לימודים אלו יתאימו לאנשים המגיעים מתחום הבישול והקונדיטוריה המבקשים להרחיב ידע ולהעשיר את עולמם.

כמו כן, הלימודים יתאימו לשפים, טבחים וכמובן לקהל הרחב המבקש לפתוח קריירה חדשה או קריירה נוספת. לימודי פטיסרי פותחים דלתות תעסוקה רבות כגון מסעדות, בתי מלון , קייטרינג, מאפיות וקונדיטוריות.

עם הזמן תוכלו לצבור נסיון בתחום ולהפיק ספרים או תוכניות טלוויזיה. לימודי פטיסרי דורשים המון סבלנות ועבודת ידיים רבה. דעו כי הלימודים מאוד מספקים ונותנים הכשרה אישית נוספת מקיפה.

מה לומדים בקורס פטיסרי?

מיקי שמו, דודו אוטמזגין, קרין גורן אלו רק חלק מהשמות של הקונדיטורים הגדולים בישראל. לימודי קורס פטיסרי יעניקו לכם את כל ההכשרה והשכלה בתחום האפייה. העוגיות והעוגות כבר לא יהיו אותו דבר אחרי סיום לימודי פטיסרי.

תזכו להפתיע את האנשים שאתם אוהבים עם קינוחים מושלמים כמו עוגות לימי הולדת, עוגיות שוקולד ואף עוגות לאירועים כגון חתונה. לימודי פטיסרי מעשירים בידע רב אודות אפייה והכנת קינוחים.

לא מספיק לערבב סוכר, קמח, ביצים וחמאה על מנת להכין עוגה. לימדוי פטיסרי יפתחו עבורכם את כל סודות האפייה והכנת עוגות מרהיבות. כולנו היינו במצבים בהם העוגות נופלות ואך אינן תופחות. לאחר לימודי פטיסרי תשכחו מכישלון באפייה ותהנו ממתכונים מוצלחים ומפנקים.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש בקורס פטיסרי?

תחום הפטיסרי או הקונדיטוריה, אינו מסתכם רק בהכנת עוגות טעימות, בעת שמדובר בשקולדים, תשמחו לגלות כי כיום, קיים קורס ייצור פרלינים. הפרלינים הינם שוקולדים הממולאים בכל טוב, בין אם בוניל, קרם נוגט, שוקולד, ריבה ועוד. הפרלינים עצמם מקושטים ויפים בצורתם החיצונית. 

אפשרות נוספת, הינה קורס קישוט עוגות. קורס זה משתמש בחומרי גלם של לימודי הפטיסרי כמו לדוגמא, בצק סוכר, ובעיקר נותן טיפים וכלים מעולים ליצירת עוגות מרהיבות ביופין. 

מרבית הלימודים הגבוהים בארץ, מתקיימים בדן גורמה בתל אביב. אז במידה ומעניינים אתכם התכנים שצוינו לעיל ואתם יכולים להעיד על עצמכם כבעלי פוטנציאל בתחום, אל תוותרו גם אם אין ברצונכם להיות בסופו של דבר שפים מקצועיים.

במה עוסקים בוגרי קורס פטיסרי?

אפייה ובייחוד קינוחים דורשים גישה ייחודית וסבלנות ולכן מקומות תעסוקה רבים בתחום הזמון מקדישים לכך מחלקה נפרדת. בתי מלון, מסעדות, בתי קפה, קייטרינג ועוד מחזיקים שפים בתחום הפטיסרי העוסקים רק בכך על מנת להוציא קינוחים מושלמים לסועדים.

לימודי פטיסרי יכשירו אתכם לאפייה ותוכלו להשתלב בתחום זה בקלות ולהמשיך לצבור ניסיון במקום העבודה . כמו כן יתאפשר לכם לצבור נסיון גם בעולם, להשתתף בכנסים והרצאות ולעבוד במטבחים צרפתיים והשוויצרים הידועים בתחום הפטיסרי.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎