קורס עיצוב עוגות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס עיצוב עוגות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב עוגות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב עוגות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי עיצוב עוגות

בעת שמדברים על קורס קונדיטוריה, המרכיב העיקרי שעולה לנו לראש הוא עוגות, שהן אהבה שלנו מגיל קטן. ימי הולדת, אירועים מיוחדים, חתונות כל אלו רואים בעוגות כמשלים מושלם לסוף האירוע. כפי שטעמה של העוגה חשובה, חיוני מאוד להתמקד בעיצוב העוגה ובמראה החיצוני שלה. העיצוב מעיד על האירוע, מעביר מסר ולמעשה מושך אותנו לאכול אותה. לימודי עיצוב עוגות יכשירו אתכם לעיצוב עוגות מכל הגדלים, הצורות והטעמים.

במסגרת הלימודים תקבלו התמקצעות מקיפה בתחום הכוללת שימוש בכלים המתאימים לעיצוב, שקי זילוף, הכנת קישוטים, מרנג, עיצוב בבצק סוכר ועוד. לימודי עיצוב עוגות נוצרו מתוך הבנה כי העוגה משלימה כל אירוע וממנפת אותו ולכן יש צורך בעיצוב מתאים. חתונות בעיקר עושות שימוש בעוגות ועיצובן על מנת להקנות להן מראה ייחודי חגיגי. תשלימו כל אירוע עם עיצוב עוגה שתהיה סיום טעים, מתוק ויפה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיצוב עוגות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב עוגות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס עיצוב עוגות

ילדים ידועים באהבתם למתוקים. עוגות, עוגיות וקינוחים רבים מושכים את עיניי הילד מאחר ולא רק לצורת העוגה יש תפקיד מרכזי. עיצוב עוגות משווק אותן ומדגיש את טעמן ויופיין.

לימודי עיצוב עוגות מלמדים את כל טכניקות עיצוב וקישוט עוגות לטובת שיווקן במאפיות, קונדיטוריות, מסעדות ועוד. השיווק של העוגות חשוב מכיוון שלא תמיד יש לנו הזדמנות לטעום אותן ועל כן העיצוב מספר לנו אודות טעמה של העוגה ומרכיביה.

לרוב, העיצוב יהיה מורכב ממרכיבי העוגה עצמה כגון אגוזים, פירות, שוקולד ועוד. צבעים, מרקם מדגישים את העוגה מבחינה חיצונית. לימודי עיצוב עוגות יקנו לסטודנטים את כל אפשרויות העיצוב והכלים בהם ניתן להשתמש. תבניות, שקי זילוף, בלנדרים, סכינים ועוד משמשים את הקונדיטורים לעיצוב עוגות באופן קבוע במטבח.

מה לומדים בקורס קישוט ועיצוב עוגות?

לכל עוגה יש את המאפיינים שלה ומטרה. קיימות עוגות לימי הולדת, עוגות לחתונה, עוגות לאירועים ייחודים ועוד. העוגות מהוות סיום מושלם לכל אירוע ולכן חשוב שהן יהיו מעוצבות על פי נושא החגיגה ומרכיביה. 

עוגות שוקולד יעוטרו על ידי שבבי שוקולד, עוגת דובדן יעוטרו בקצפת ודובדבנים ועוד. כל עיטור ממחיש את אופי העוגה ומרכיביה. בלימודי עיצוב עוגות תזכו לחוויה בלתי נשכחת של טעם ומראה מושלם. תוכלו לטעום מהעיטורים ומי מאיתנו יוותר על ליקוק של כף מלאה בקצפת.

לימודי עיצוב עוגות יכשירו אתכם להשתמש בכלים אלו באופן נכון ומתאים. העיצוב נעשה על ידי תוספות כגון שוקולד, אגוזים, פירות, קצפת, קרמים ועוד. לימודי עיצוב עוגות ילמדו אתכם אופן הכנת התוספות ושילובן בתוך העוגה עצמה.

במידה וקיימת בכם התשוקה האדירה לשוקולד, תוכלו להשתלב בקורס שוקולד, תחום אשר נחשב טעים במיוחד, במידה ויודעים כיצד לתפעל נכונה את חמאת הקקאו ומוצקי הקקאו.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש בקורס קישוט ועיצוב עוגות?

עיצוב עוגות הנו חלק מאוד חיוני בכל אירוע מאחר והעוגה ממחישה את האירוע, מעבירה מסר וסוגרת את האירוע בטעם ובמראה מושלם. לימודי עיצוב עוגות יכשירו אתכם להתאמת עיצוב על פי אירוע והחגיגה ועל פי חוגג האירוע. תינוק, ילד או ילדה, גבר או אישה, כלה וחתן ואפילו יומולדת של כלבכם כבר לא יהיה אותו דבר. עיצוב נכון ישווק את העוגה בין האורחים.

כמו כן, אם אתם עוסקים בתחום הבישול והאפייה אין ספק שתצליחו להעלות את הרווחים שלכם ממכירות עוגות על ידי עיצוב נכון. לא חייבים להוציא הון תועפות על עיצוב עוגות יקר. לימודי עיצוב עוגות יכשירו אתכם לעיצוב לכל תקציב ובמינימום זמן.

בתחום עיצוב העוגות אין להתעלם מהצורך ההולך וגובר להשתמש בבצק סוכר, שאופן התפעול שלו הינו קל יחסית. בעת יצירת הבצק ניתן להוסיף צבעים מרהיבים ביותר, לשלב גוונים וליצור מראה שלפעמים קשה להאמין כי מדובר בעוגה ולא ביצירת אומנות מהממת. 

במה עוסקים בוגרי קורס קישוט ועיצוב עוגות?

עוגה, ככל שתהיה טעימה, אין באפשרותה להעביר לנו את טעמה בטלפתיה. מכאן שעיצוב העוגה חשוב על מנת שנוכל להבין את מרכיבי העוגה ואת ייחודה ולמעשה אנו בראשית אוכלים עם העיניים.

לימודי עיצוב עוגות שמים דגש על שיווק העוגה וכיצד היא מצטיירת בפני הסועדים. בתי מלון, מסעדות, קונדיטוריות רואות בעיצוב עוגה תפקיד מרכזי באופן שבו העוגה נמכרת ונראית. לימודי עיצוב עוגות מחזקים את העובדה כי עוגות לא יכולות למכור את עצמן דרך הטעם אלא רק דרך מראה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎