הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת אקדמאים להוראה לגיל הרך במכללות

כשאנו מדברים על גיל הרך, אנו מתכוונים לגילאים החל מהשנה הראשונה לחיים ועד פחות או יותר לגילאים שש עד שש וחצי. זהו השלב בחיים, בו מתפתח הילד מתינוק לילד צעיר. בכדי לטפל בו ולחנך אותו, נדרשת הכשרה מיוחדת וקפדנית מכיוון שזהו שלב בחיים שהפעוטות חסרי ישע. הם נסמכים על המבוגרים גם כאשר הם גדלים מעט. הורים לא יפקידו את הילדים בגני ילדים, בלי לדעת שיש על מי לסמוך ויש מי שיעביר תכנים חשובים שיעשירו את עולמו של הילד.

לימודי הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך, נועדו להכשיר בוגרי תואר ראשון כמחנכים לילדים מגילאי 0 ועד 6, בין אם בגני ילדים, מעונות יום או כאנשי מקצוע שתפקידם לייצר תכני לימוד שירתקו את הילדים ויפתחו אותם מבחינה מנטלית. אם גם אתם מעוניינים לעבוד עם ילדים בגיל הרך, אתם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף אודות הכשרת אקדמאים להוראה לגיל הרך ואף להשאיר את פרטיכם, בכדי לקבל מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך

בישראל בימינו, במקרים רבים שני ההורים עובדים במשרה מלאה, כך שאת הפעוטות או הילדים הקטנים צריכים לשים במסגרת כלשהי כמו מעונות יום, צהרונים וגני ילדים. ההורים מעוניינים לדעת שהפעוטות שלהם, או הילדים הקטנים יקבלו את מלוא מגוון תכני הלימודים שבאמצעותם הם יתפתחו באופן תקין, ירחיבו את הידע שלהם ויקבלו חוויית לימודים מעשירה. זוהי תקופה חשובה בהתפתחות האדם, לכן יש צורך במחנכים בעלי ידע רב וגישה חינוכית טובה מאוד לגיל הרך. על פי עדכונים בחוק חינוך חובה משנת 2015, מגיל שלוש יש להכניס את הילדים הרכים למסגרת של גני ילדים.ה תהליך הזה מתבצע באופן הדרגתי, מכיוון שיש לבנות עוד הרבה גני ילדים ולהכשיר גננות ומורים.

הכשרת מורים אקדמאים וגננות שמומחים לגיל הרך, נועדו לענות על הצורך הגובר באנשי מקצוע שיכולים לשמור, לטפל, להנחות ולהעשיר את עולמם של הפעוטות והילדים הקטנים. אם אתם מעוניינים בקריירה בתחום הטיפול של גיל הרך ויש לכם גישה טובה ויכולת לתקשר עם ילדים קטנים, לימודים אלה מיועדים לכם במסגרתם תהנו מחווייה מעשירה ותוכלו להתקדם למקצוע מאתגר ובעל ערך.
הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד להסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך ?

הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך מיועדת לבוגרי תואר ראשון במגוון נושאים שמעוניינים לעבוד בתחום בעל ערך. בין אם הם מנסים במשך תקופה ארוכה לחפש עבודה ולא מצליחים, או שמעוניינים בהסבת מקצוע אחרי שנים רבות בהן הם עסקו בתחום לימודיהם וכעת הם מרגישים מוכנים לעבור לתחום חדש, הכשרה זו תסייע להם להתקבל לתחום. כמו כן תתאים ההכשרה גם לאנשים שיש להם תעודת הוראה והם מעוניינים להתמקצע בתחום הספציפי של גיל הרך.

הלימודים מוכוונים לאנשים שלא מפחדים לטפל ולחנך ילדים קטנים ופעוטות. נדרשת מהם מידה גבוהה של סבלנות, כמו גם כישרון ויכולת לרתק את קהל הילדים בגיל הרך ולהעביר להם תכנים בעלי ערך ומשמעות.

מה הם תנאי הקבלה להסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך ?

להסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך נדרשים מספר תנאי קבלה מובהקים. על המועמדים להיות בוגרי תואר ראשון. לרוב עליהם להציג ממוצע לימודים של בין 75 ל-80. בחלק מן האוניברסיטאות, או המכללות האקדמיות, ידרשו שהמועמדים יעברו מספר קורסי השלמה, לפני הקבלה ללימודים.

מכיוון שהתחום דורש לחנך ולהעשיר את חוויתם של הילדים בגיל הרך, נדרשת מן המועמד הכשרה קפדנית. לכן המועמדים למסלול גיל הרך יחויבו במעבר ראיון קבלה אישי עם ראשי מסלול הלימודים, בו תיבדק מידת המוטיבציה של המועמד ללמוד במסלול זה. גם תיבדק מידת ההתאמה שלו לעסוק בהוראה לגיל הרך.

על המועמדים של לימודי הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך, להיות אנשים בעלי אורך רוח וסבלנות עם יכולת לחנך ילדים קטנים ופעוטות.
הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך ?

לימודי הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך, עשויים להימשך בין שנה לשנתיים. הלימודים יתפרשו על פני בין שלושה לחמישה סמסטרים. ובמקרים רבים אף ילמדו סמסטר קיץ בין השנה הראשונה לשנייה. ייתכן כי בוגרי מסלולי לימודי הוראה אחרים שמעוניינים להתמחות גם בלימודי הוראה לגלי הרך, יזדקקו רק למספר קורסי השלמה וכך הלימודים לא יימשכו הרבה מעבר לשנת לימודים אחת.

במסגרת לימודי יום, יתקיימו הלימודים במשך רוב ימי השבוע ואז האפשרות לעבוד במהלך השבוע די מוגבלת. לכן בחלק מהמכללות והאוניברסיטאות תהיה אפשרות להציע את מסלול: הוראה לגיל הרך לימודי ערב. במתכונת זו הלימודים יתקיימו לרוב בין פעם לפעמיים בשבוע. ייתכן אף שאחד מן המפגשים יתקיים ביום שישי, או שיהיה מפגש נוסף בימי שישי. מתכונת זו נועדה לאפשר לאנשים שעובדים במשרה מלאה לקחת חלק בלימודים אלה.

מה לומדים במסגרת לימודי הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך ?

במסגרת לימודי הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך, ילמדו הסטודנטים נושאים רבים ויצברו ידע רב, שיכין אותם בצורה הטובה ביותר לחינוך הפעוטות והילדים בגיל הרך. בין נושאי הלימוד ניתן למצוא את: הכרות עם התפתחותו הרגשית של הרך, לימודי הגישות החינוכיות הרבות לילדי גיל הרך, התמחות בהתפתחות שפת האם, התפתחות המוטוריקה העדינה בגיל הרך, הכרת מתחם גני הילדים, עזרה ראשונה, הכרות עם הפסיכולוגיה של הילדים, דגשים ביכולת עבודה בשיתוף עם הורי הילדים, אומנות ומוסיקה וחשיבותם בהתפתחות הילד, עבודה על פיתוח אוריינות בגיל הרך, השתלמות מעשית בגני ילדים ועוד.

מי שמתעניין בנושאי הלימוד של לימודי הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך, עשוי לגלות עניין גם בתחומי הלימוד הבאים: תואר ראשון בחינוך לגיל הרך, הסבת אקדמאים להוראה בביה"ס היסודי ועוד

אלו חובות לימוד קיימות בהסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך ?

למי שסיים את הכשרת אקדמאים להוראה לגיל הרך, תינתן תעודת גמר והסמכה כמורה לגיל הרך, מטעם המכללה או האוניברסיטה בה הם למדו. זאת בהנחה שעמד בכל חובות הלימוד שלו שכוללות: הגשת תרגילים, הצלחה במבחני הקורסים, מעבר השתלמות מעשית בגני ילדים, עמידה בחובות הנוכחות וגם הגשת פרויקט גמר במכללות שדורשות זאת.

מה הם לימודי ההמשך למסיימי הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך ?

מי שמסיים לימודי הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך, עשוי לבחור להתקדם ללימודי המשך בתחום החינוך. אלה המעוניינים באפיק המחקרי בתחום בעל ערך רב, יוכלו לפנות ללימודי תואר שני בחינוך מיוחד. באמצעות לימודים אלו הם יוכלו או להתקדם לדוקטורט בחינוך ולנסות לפתח גישות טיפוליות לילדים שזקוקים להשגחה וטיפול מיוחד, או לנהל מוסדות לימוד ציבוריים שמיועדים לגיל הרך

לימודי המשך נוספים אפשריים הם של תואר שני בייעוץ חינוכי. באמצעות ההכשרה הזו בוגרי המסלול יוכלו לעבוד במסגרות שמספקות ייעוץ חינוכי להורים צעירים להם יש ילדים בגיל הרך, והם מעוניינים לקבל כלים לחנך ולהעשיר את עולמם של ילדיהם.

אלו אפשרויות תעסוקה קיימים לבוגרי מסלול הכשרת אקדמאים להוראה בגיל הרך ?

בוגרי מסלול לימודי הכשרת אקדמאים להוראה בביה"ס היסודי, יוכלו אחרי שהם מסיימים את הלימודים שלהם בהצלחה וגם לאחר שקיבלו תעודת גמר, להציג את המועמדות שלהם למשרות הוראה והדרכה לגני ילדים. במידה והם צברו שנות ניסיון ספורות והצליחו גם לסיים תארים מתקדמים, הם יוכלו להגיש מועמדות למכרז על תפקידי מנהל במוסדות לימוד של ילדי גיל הרך.

כמו כן יוכלו בעלי התארים המתקדמים, שצברו ניסיון רב להציג את מועמדותם לתפקידי מרצים ולהעביר מהידע שלהם אל הדור הבא של המורים לילדים בגיל הרך.

ייתכן שבראשית דרכם המקצועית יהיה על בוגרי מסלול הכשרת אקדמאים להוראה לגיל הרך, לעבוד תקופה מסוימת במסגרת סטאז' בגני ילדים, בצהרונים במסגרת זו הם יעבירו שיעורי העשרה לילדים הקטנים.
מודעה
מחפש הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך?
מחפש הסבת אקדמאים להוראה לגיל הרך?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: וינגייט - צמוד לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה