האם כדאי לי ללמוד סיעוד?

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

כל היתרונות בלימודי סיעוד במכללות

אם חלומכם להיות אחות או אח מוסמכים אז אתם צריכים לגשת ללימודי סיעוד בתואר ראשון. לימודי סיעוד מסמיכים אחים לעבודה סיעודית בבתי חולים, מרפאות וקליניקות פרטיות. במהלך הלימודים נחשפים הסטודנטים לתוכנית לימודים מקיפה בתחומי רפואה, כימיה, ביולוגיה, פיסיקה ועוד. הלימודים נמשכים כ4 שנים במהלכם מוכשרים הסטודנטים לעבודה בתור אחים מוסמכים. לימודי סיעוד הפכו להיות מאוד מבוקשים בשנים האחרונות.

כדאי ללמוד סיעוד מאחר והתפקיד נחשק, תורם למערך בתי חולים, מפתח ומקדם אישית ומקצועית. תוכלו להשתלב במגוון מקומות תעסוקה כגון בתי חולים, קופות חולים, מרפאות וקליניקות פרטיות. אחים מוסמכים מהווים מערך כוח אדם מאוד רחב ונדרש לטובת טיפול בחולים. אחים מוסמכים למעשה עוסקים בטיפול סיעודי, דואגים למתן תרופות, ביצוע בדיקות והכוונה רפואית לחולים תחת פיקוח הרופאים. לימודי סיעוד מציגים תנאי קבלה סבירים למרות התחרות וקלים יותר מלימודי רפואה. כדאי ללמוד סיעוד במידה ואתם בעלי חשיבה ריאלית ורואים את עצמכם בתחום הרפואה. כמו כן במהלך לימודי סיעוד תזכו לתקופת סטאז' במחלקות השונות בבתי חולים כמו כן בסיום הלימודים ומעבר המבחנים בהצלחה תוכלו להשתלב בכל אחת ממחלקות בתי חולים המוצעות לכם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות האם כדאי לי ללמוד סיעוד??
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על האם כדאי לי ללמוד סיעוד??
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

האם כדאי ללמוד סיעוד - הגשמה עצמית

כדאי ללמוד סיעוד בעקבות הביקוש העולה אחר בוגרי סיעוד. בתי חולים רבים זקוקים לאחים מוסמכים. העבודה מצריכה שעות עבודה רבות במשמרות בוקר או ערב וכמובן הכל תלוי במקום העבודה שלכם. כמו כן לימודי סיעוד מסייעים להגשמה עצמית, תרומה לחברה והשתלבות במערכת הבריאות בישראל גם עבור אלו שאינם יכולים לעמוד בתנאי הקבלה לפקולטת הרפואה. ככלל לימודי סיעוד דורשים ממוצע ציוני תעודת בגרות וציון בבחינה הפסיכומטרית ברף של כ500-520. נתונים אלו משתנים בין מוסד למוסד ועל כן יש לבדוק אותם טרם ההרשמה. לימודי סיעוד מתאימים הן לנשים והן לגברים. תוכנית הלימודים כמובן נוגעת בתכנים ריאליים ביניהם פיסיקה, כימיה, ביולוגיה, מתמטיקה ועוד. התכנים משלבים תכנים עיונייים ומעשיים כאשר מבצעים שעות מרובות במעבדות. כדאי ללמוד סיעוד ולקחת חלק במערכת הרפואית.
האם כדאי לי ללמוד סיעוד?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מסלולי לימודים

כדאי ללמוד סיעוד מאחר ולימודי סיעוד מאפשרים הסבת אקדמאים לסיעוד. בוגרי תואר ראשון יכולים למעשה להצטרף למסלול לימודי סיעוד מקוצר ובכך לזכות בתואר אחים מוסמכים. כמו כן כדאי ללמוד לימודי סיעוד לאלו שכבר עובדים בתור אחים מוסמכים אך לעולם לא השלימו תואר ראשון בתחום. תואר ראשון BA מקנה לטובתם נקודות זכות בקורות חיים ומרחיב לכם השכלה וידע בתחום הסיעוד. כדאי ללמוד סיעוד לאלו ששירתו בצבא בתור חובשים צבאיים ורוצים לעסוק בתחום זה גם באזרחות. לימודי סיעוד מקנים הזדמנויות קידום ופיתוח רבות. במהלך הלימודים תקבלו את כל הלכים לעסוק בעבודה משרדית כגון טפול במסמכים, הכנת דוחות ועוד כמו כן תלמדו כיצד לתמוך בחולים ולסייע להם לא רק פיסית אלא גם נפשית.

אפשרויות תעסוקה 

כדאי ללמוד סיעוד לנשים שרוצות להיות אחיות מיילדות. לימודי סיעוד מסמיכים מיילדות שמשתלבות במחלקות יולדות בבתי חולים ברחבי הארץ. כמו כן לאחר לימודי סיעוד תוכלו להשתלב בכל אחת ממחלקות בתי חולים כגון מחלקת אונקולוגיה, מחלקת יולדות, מחלקת ילדים, מחלקת גסטרולוגיה, מחלקת אורתופדיה, טיפול נמרץ, חדר טראומה, חדר מיון ועוד.

הפעילות והעשייה הרפואית היא מאוד אינטנסיבית וכרוכה בהרבה סיכונים, אתגרים ומצבים קשים. כדאי ללמוד סיעוד לאלו שיכולים להתמודד עם קשיים, מראות קשים, להתמודד עם דם ובדיקות רפואיות לא קלות. כמו כן מהלכי העבודה חושף אותכם לסיפורים קשים של אנשים ואף מחלות סופניות והתמודדות עם אובדן חיי אדם. חיוני שתהיו חזקים, עצמאיים, תגדילו ראש ותהוו אוזן קשבת. כדאי ללמוד סיעוד מאחר ואתם מקבלים תמיכה מהרופאים ומהצוות הרפואי ומסייעים אחד לשני, כמו כן אתם זוכים להעניק חיים, לסייע ולשפר מצבים קשים. אחים מוסמכים מאוד נדרשים במערך העבודה והעבודה מתגלמת.
האם כדאי לי ללמוד סיעוד?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

סיעוד עבודה עם שליחות 

שכר האחים המוסמכים אינו גבוה יחד עם זאת כדאי לזכור כי להיות אחים מוסמכים זה שליחות וכדאי ללמוד סיעוד במידה ואתם רוצים להציל חיי אדם ולא לחשוב השכר החודשי שלכם. המשכורת נאה אך הכל תלוי במצבכם האישי והכלכלי כמו גם מקום העבודה שלכם וכמות שעות העבודה. כדאי לבדוק את כל הפרטים במוסדות הלימוד טרם ההרשמה ולהגיע להחלטה מושכלת. בהצלחה!
מודעה
מחפש האם כדאי לי ללמוד סיעוד??
מחפש האם כדאי לי ללמוד סיעוד??
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה